Olga Frycz
Instagram
1/5
Olga Frycz
Instagram

Pod koniec września Olga Frycz i jej partner przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Tę radosną nowinę przekazała znajoma aktorki, Joanna Jędrzejczyk, która zamieściła w sieci krótki filmik z gratulacjami dla Olgi i jej partnera. 

 

Olga, Grzesiu gratuluje wam malej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Buziaczki. Dziękuję za zdjęcia. Cudowne maleństwo- powiedziała podczas relacji na InstaStories. 

 

Córeczka Olgi Frycz przyszła na świat w Warszawie i otrzymała imię Helena. Od tego momentu aktorka chętnie publikuje swoje przemyślenia, dotyczące macierzyństwa, pokazuje także, jak spędza czas ze swoją pociechą. Niestety, szybko przekonała się, że pod każdą fotografią pojawia się lawina komentarzy od Instamatek, które potrafią być wyjątkowo krytyczne... Czym Olga Frycz podpadła im na Instagramie? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz także: Olga Frycz chce podarować córeczce wyjątkowy prezent. Nauczy ją w ten sposób tolerancji

2/5
Olga Frycz
Instagram

Olga Frycz szybko uczy się na błędach. Instamatki regularnie odwiedzają jej profil i ostro ją krytykują za m.in. nieprawidłowe trzymanie dziecka, spacery w smogu itp. Po kilku komentarzach tego typu Olga postanowiła wcześniej wytłumaczyć się z najnowszego zdjęcia z córką, zanim ktokolwiek skrytykował jej fotografię. Co napisała? 

 

Zobacz: Olga Frycz szczerze o dodatkowych kilogramach po ciąży: „Przytyłam bardzo”! Ile?

3/5
Olga Frycz
Instagram

Olga Frycz wiedziała, że to zdjęcie może nie spodobać się Instamatkom. Dlatego napisała pod zdjęciem:

 

Chciałam podpisać to zdjęcie „DZIEWCZYNY NA SPACERZE” po prostu, ale sobie przypomniałam, że na bank będę musiała wyjaśniać w komentarzach, że NIE ! Nie noszę córeczki w ten sposób non stop, TAK ! Dzidźka na spacerach jeździ w wózku. Dziecku nie jest gorąco, trzymam dziecko stabilnie i pewnie, dziecko ma czapeczkę a dzień był piękny i spacer udany i stan powietrza w Warszawie był DOBRY 🐿. 

 

Zobacz: Olga Frycz pochwaliła się zdjęciem córki i pokazała przykład "skrajnej nieodpowiedzialności". Nie uwierzycie, co zrobiła... 

4/5
Olga Frycz
Instagram

Myślicie, że Olga Frycz przyjęła słuszną taktykę radzenia sobie z Instamatkami?

 

Zobacz: Olga Frycz pokazała nowe zdjęcia córki. Tym razem nie zasłoniła jej twarzy!

5/5
Olga Frycz
Instagram

Uważacie, że Instamatki mają prawo tak krytycznie oceniać inne młode mamy? 

 

Zobacz: Olga Frycz jest prześladowana?! Aktorka opublikowała wstrząsający post!

Więcej na temat Olga Frycz