Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ilona Janyst i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Olewicz w „M jak miłość” zdradził tajemnicę Olka. Życie Chodakowskiego zmieni się w koszmar!

Olewicz w „M jak miłość” wyznał, że Olek zabił Artura? Dlaczego to zrobił?

Olek w „M jak miłość” ma już dosyć Olewicza, z którym łączy go tragiczna tajemnica o zabójstwie Artura! Jednak nic nie wskazuje na to, że ich losy miałyby się rozdzielić. W 1505 odcinku, który zobaczymy 24 marca, Chodakowski odczyta na weselu Marcina i Izy niepokojącego SMS-a od Olewicza:

Proszę o pilny kontakt. To sprawa życia i śmierci

Co Olek usłyszy podczas rozmowy telefonicznej z Olewiczem? To będzie jego ostatni dzień na wolności?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Olewicz zdradził sekret Olka?

Chodakowski natychmiast zdecyduje się zadzwonić do byłego szantażysty z obawy przed najgorszym. Lekarz zdenerwuje się, kiedy Olewicz zacznie go przepraszać zamiast powiedzieć, co się stało. W końcu mężczyzna wyzna, że po alkoholu powiedział za dużo:

Myślałem, że na mnie nie ma mocnych i że nigdy nikt mnie nie upije, ale myliłem się… Doktorze, cholernie się boję, że mogłem coś chlapnąć… Pan wie o czym mówię, w naszej sprawie... Przepraszam, ja tego nie chciałem, przyrzekałem panu, nie chciałem...

Oczywiście sekret Olewicza pozna Kamil! Prawnik w końcu osiągnął swój cel i udało mu się poznać prawdę na temat śmierci Artura. Kamil „po koleżeńsku” podszedł Olewicza i pod pretekstem wspólnej rozmowy w barze przy drinku dowiedział się tego, co chciał. Pijanego szantażystę do domu zaprowadzi znajomy wędkarz Waldek, a żona Olewicza będzie przerażona, widząc go w takim stanie. Co gorsza mężczyzna nawet nie pamięta, ile zdradził Grycowi!

Zobacz także: W "M jak miłość" policja nie odnajdzie zwłok Artura, ale Olek i tak trafi do więzienia!

To już koniec dla Olka!?

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Wesele Izy i Marcina zakończy się aresztowaniem Olka!

Ślub Izy i Marcina w M jak miłość
MTL Maxfilm

 

 

Olek szantażowany w M jak miłość
Instagram
Newsy
Olek w "M jak miłość" pomoże Olewiczowi po tragicznym wypadku?! Czego zażąda w zamian?
Tragiczny wypadek Olewicza zmusi go do poproszenia Olka o pomoc. Czy lekarz pomoże uratować żonę szantażysty?

W „ M jak miłość ” ciąg dalszy dramatycznej sytuacji Olka! W 1475. odcinku, który zobaczymy 3 grudnia, Olewicz wraz z żoną będą mieli wypadek samochodowy. Stan kobiety będzie ciężki, a wtedy Olewicz stanie przed trudną decyzją: czy poprosić Olka o pomoc? Czy lekarz w zamian za uratowanie kobiety zażąda nagrania z nocy, kiedy zakopał zwłoki Artura ? Wypadek samochodowy Olewicza w "M jak miłość"! Olewicz ma plan, aby szantażem wymusić na Olku leczenie jego żony. Zabierze chorą kobietę do Warszawy, ale będą mieli wypadek samochodowy. Stan kobiety będzie bardzo ciężki. Co więcej pojawi się ryzyko, że zostanie sparaliżowana. W tej sytuacji Olewicz nie będzie miał wyjścia i poprosi Olka o pomoc. Młody lekarz ostatecznie zdecyduje się leczyć kobietę, ale nie ma pojęcia, że kilka godzin wcześniej jego szantażysta zadzwonił na policję. Zdążył wydać Chodakowskiego? O tym przekonamy się już wkrótce. Olek uratuje żonę Olewicza? Tymczasem na szpitalnym korytarzu Olewicz dowie się od innych pacjentów, że Olek Chodakowski jest świetnym specjalistą i tylko on może uratować jego żonę. Czy w tej sytuacji szantażysta zdecyduje się przekazać Chodakowskiemu nagranie, jeśli lekarzowi uda się uratować jego żonę? Zobacz także:   Nina w "M jak miłość" poroni! Ukryje stratę dziecka przed Leszkiem? Olek jest przerażony, że Olewicz na stałe pojawił się w jego życiu Agnieszka jest coraz bliżej odkrycia sekretu Olka!  

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Olek uratuje żonę szantażysty! Zaskakujący zwrot akcji
Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" uwolni się od szantażysty? Młody lekarz uratuje życie żony Olewicza (Tomasz Dedek) i skończy się jego koszmar?

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" uwolni się od szantażysty? Młody lekarz uratuje życie żony Olewicza (Tomasz Dedek) i skończy się jego koszmar? W ostatnich odcinkach serialu emitowanego na antenie Telewizyjnej Dwójki dzieje się naprawdę sporo! Niestety, po śmierci Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) życie Olka zmieniło się w prawdziwy koszmar. Okazało się bowiem, że ktoś nagrał, jak młody lekarz zakopuje w lesie zwłoki Skalskiego. Teraz świadek tej tragicznej historii szantażuje Olka- Olewicz zażądał 100 tysięcy złotych za milczenie w tej sprawie. Czy wkrótce Chodakowski uwolni się od szantażysty? W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji! Szantażysta odpuści Olkowi? Jak informuje portal superseriale.se.pl już wkrótce dojdzie do sytuacji, która odmieni losy Chodakowskiego! Okazuje się bowiem, że w 1477. odcinku "M jak miłość" Olewicz i jego żona w drodze do Warszawy wezmą udział w poważnym wypadku samochodowym, w wyniku którego kobiecie będzie grozić paraliż! Zrozpaczony Olewicz będzie błagał Olka o pomoc! Młody lekarz nie odmówi i pomoże żonie szantażysty. Co ciekawe, podczas wizyty w szpitalu Olewicz w rozmowie z jednym z pacjentów usłyszy, że Chodakowski jest świetnym specjalistą i ma szczęście, że to właśnie on zajmuje się jego ukochaną żoną. Według doniesień portalu ta sytuacja zmieni nastawienie Olewicza do Olka Chodakowskiego. Mężczyzna będzie mu bardzo wdzięczny za pomoc, ale czy przestanie go szantażować? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Fanom serialu przypominamy, że 1477 odcinek "Mjm" zostanie wyemitowany 10 grudnia. Będziecie oglądać? Zobacz także:  M jak miłość: Janek umrze na oczach Uli? Dramatyczne chwile w serialu TVP! Olek pomoże żonie...

Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Marcin w "M jak miłość" powie Kamilowi, co stało się z Arturem!? To przez brata Olek trafi za kratki?
Kamil umiejętnie podpyta Marcina i dowie się prawdy o Arturze! To będzie koniec dla Olka...

Sytuacja Chodakowskich w „ M jak miłość ” staje się coraz bardziej dramatyczna. Kamil nie daje za wygraną i za wszelką cenę chce dowiedzieć się, co się stało z Arturem na życzenie swojej ciotki. Prawnik doskonale wie, jak podejść Marcina, aby ten ujawnił mu skrywany sekret. Faktycznie Chodakowski podczas rozmowy z Grycem powie za dużo! Czy to on wsadzi Olka za kratki? Marcin zdradzi Kamilowi prawdę o Arturze? W 1499 odcinku „M jak miłość” znów dojdzie do rozmowy między Marcinem a Kamilem. Wymusi ją prawnik, bo wie, że Chodakowski coś ukrywa na temat Artura. Sprytny mężczyzna opowie Marcinowi wzruszającą opowieść rodzinną i Chodakowski nawet nie zauważy, kiedy wyzna o Skalskim: Mam nadzieję, że smaży się w piekle! Kamil potraktuje te słowa bardzo poważnie i będą one dla niego potwierdzeniem, że Chodakowscy są zamieszani w zaginięcie Artura. Teraz musi dowiedzieć się więcej na ich temat, w czym przypadkowo pomoże mu Magda. Niczego nieświadoma kobieta odpowie na każde pytanie dawnego kochanka, nie wiedząc, w jaki sposób chce wykorzystać tą wiedzę!   Olek trafi za kratki? Kamil obiecał ciotce, że znajdzie ciało Artura!    

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner