Olek załamany M jak miłość
MTL Maxfilm

"M jak miłość" Pijany Olek wywoła awanturę w bistro! Chodakowski stoczy się na dno?

Olek załamany M jak miłość
MTL Maxfilm

Dramat Olka (Maurycy Popiel) w "M jak miłość" wciąż trwa! Kilka tygodni temu widzowie byli świadkami szokującej sceny, w której młody lekarz stanął w obronie narzeczonej swojego brata i pozwolił wykrwawić się Arturowi (Tomasz Ciachorowski)! Skalski zmarł, a Olek zakopał jego ciało w lesie. Od tamtej chwili Chodakowski nie może poradzić sobie z dramatycznymi wydarzeniami. Już wkrótce Olek dowie się również, że ktoś widział, co stało się w lesie na Mazurach. Załamany lekarz trafi do bistro, a tam spotka swoją byłą partnerkę...

Olek wywoła awanturę w bistro

Już dziś wieczorem, 4 listopada, Telewizyjna Dwójka wyemituje 1467. odcinek "M jak miłość". W najnowszej odsłonie serialu nie zabraknie wielkich emocji! Okazuje się bowiem, że świadek zabójstwa Artura zjawi się w gabinecie Olka i zacznie go szantażować! Mężczyzna w zamian za milczenie zażąda od lekarza 100 tysięcy złotych. Jak donosi portal superseriale.se.pl po spotkaniu z szantażystą Olek pojedzie do bistro, gdzie spotka swoją byłą partnerkę, Agę. Kiedy dziewczyna zwróci mu uwagę, Olek podniesie na nią głos. 

- Co, będziesz mnie teraz pouczać, tak?!- zacznie krzyczeć Olek. 
- Najnowszy podryw ci nie wyszedł, dlatego jesteś taki niemiły? - odpowie mu Aga.

Pijany Chodakowski zawoła wówczas kelnera, żeby polał mu kolejny kieliszek alkoholu. Kiedy chłopak mu odmówi, Olek rzuci się na niego i wywoła awanturę! Lekarz nie będzie nawet patrzył, że między nim a kelnerem jest Aga, która będzie próbowała go uspokoić. Aga postanowi zadzwonić po Marcina, żeby zabrał brata do domu. 

Jak zakończy się wątek Olka? Czy policja dowie się, że to właśnie on zabił Artura i zakopał w lesie jego ciało? Tego dowiemy się z nowym odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: Ula i Bartek rozwiodą się, a Janek zostanie postrzelony! Dramatyczne wydarzenia w "M jak miłość"...

Olek wywoła awanturę w bistro.

Olek M jak miłość
MTL Maxfilm

Brat Marcina wciąż ukrywa przed wszystkimi, że zabił Artura.

Olek i Marcin M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33