Party Stories
M jak miłość: Olek w sądzie
MTL Maxfilm
Newsy

W finale "M jak miłość" wyjdzie na jaw prawda w sprawie Artura! Olek w sądzie zrobi coś nieoczekiwanego!

Olek w "M jak miłość" pogrąży się w sądzie i okłamie całą rodzinę. Co się stanie w finale "M jak miłość"?

Szykuje się kolejny dramatyczny finał „M jak miłość”! Zaginięcie Leszka w górach, tajemnicze zasłabnięcia Andrzeja i problemy Kingi z Lenką. Teraz okazuje się, że sytuacja Olka zrobi się znacznie poważniejsza, a doprowadzi do tego sam Chodakowski. W 1522. odcinku „M jak miłość” zdecyduje się na wyznanie, którego wcześniej nie ustalił ze swoim prawnikiem. Tym samym zniszczy Budzyńskiemu całą linię obrony!

Co powie Olek na ostatniej rozprawie w sądzie?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Olek sam pogrąży się w sądzie!

W 1522. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 26 maja, dojdzie do ostatniej rozprawy Olka. Andrzej Budzyński zrobił wszystko, by wydostać Chodakowskiego z więzienia i będzie pewny, że uda mu się uzyskać najłagodniejszy wymiar kary. Wszystko legnie w gruzach przez młodego lekarza! Olek zdecyduje się w sądzie na wyznanie, którego wcześniej nie skonsultował z prawnikiem!

Tymczasem jego rodzina do ostatniej chwili będzie wierzyła, że uda się wyciągnąć go z więzienia. Po mowie końcowej Budzyńskiego wszyscy będą dobrej myśli, ale wtedy Olek wstanie z ławy oskarżonych i przed samym ogłoszeniem wyroku załamie się i... nagle sam przyzna się do winy!

Groził mojej rodzinie... Powiedział, że… i tak go nie zamkną. Trafi do szpitala, a kiedy stamtąd wyjdzie... zabije Izę, Marcina i dzieci. Nie udzieliłem temu człowiekowi pomocy... Nie próbowałem go uratować. Nie miałem wyboru...

To wyznanie zszokuje nawet najbliższych Chodakowskiego, którzy nie znali szczegółów tamtej nocy. Jaką decyzję podejmie sędzia po takim wyznaniu? Czy cała praca Andrzeja Budzyńskiego pójdzie na marne? Dowiemy się zapewne dopiero w 21. sezonie "M jak miłość".

Zobacz także: Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!?

Aneta nie będzie mogła pogodzić się z tym, co na koniec rozprawy zrobił Olek!

Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Wyznanie Chodakowskiego pomoże mu, czy zaszkodzi?

M jak miłość Olek w więzieniu
MTL Maxfilm

Olek w więzieniu podejmie dramatyczną decyzję i przyzna się do zabicia Artura.

Olek M jak miłość
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Aneta z "M jak miłość" miała związek z wyznaniem winy Olka na rozprawie sądowej! "Czarno widzę ten wyrok"!
Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie? Co zrobiła?

Małżeństwo Anety i Olka w " M jak miłość " od początku budzi kontrowersje. Para postanowiła pobrać się w wiezieniu, bo obawiali się, że lekarz trafi za kratki. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie serialu, który zobaczymy już we wrześniu Chodakowski nie tylko wyjdzie na wolność, ale w końcu pozna też swoją teściową. Jednak zanim to się stanie Aneta będzie obwiniała się, że to przez nią Olek przyznał się do winy. Wszystko przez ich ostatnią rozmowę! Co mu powiedziała? Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie? W nowym sezonie „M jak miłość” Aneta będzie przekonana, że to ona jest odpowiedzialna za przyznanie się Olka do winy podczas ostatniej rozprawy w sądzie, tuż przed ogłoszeniem wyroku. Nie będzie mogła poradzić sobie z wątpliwościami i jak donosi se.pl powie o wszystkim Izie i Marcinowi. Wyzna im, że chcąc podnieść Olka na duchu i zachęcić go do walki o wolność powiedziała o kilka słów za dużo: Czarno widzę ten wyrok. Na dodatek mam wyrzuty sumienia, bo jak ostatnio widziałam się z Olkiem, potraktowałam go zbyt ostro. Wygarnęłam mu, że jest egoistą, a teraz tego żałuję. Czy faktycznie Aneta ma podstawy, żeby sądzić, że to przez nią Olek przyznał się do winy? W końcu to on sam podjął decyzję bez konsultacji ze swoim prawnikiem, aby podczas rozprawy sądowej wyznać prawdę o Arturze. Iza stanie po stronie załamanej kobiety? Wszystkiego dowiemy się w pierwszych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach! Zobacz także:   Kto będzie ojcem dziecka Joanny w "M jak miłość"? Po komentarzu Uniatowskiego fani serialu już wiedzą! W nowym sezonie "M jak miłość" Olek pozuje razem z Anetą i jej matką. To oznacza, że prawdopodobnie wyjdzie na wolność.  Aneta często stara się...

M jak miłość: Olek w sądzie
MTL Maxfilm
Newsy
Olek w "M jak miłość" jednak zostanie uniewinniony?! Co się wydarzy w pierwszym odcinku po wakacjach
Olek w "M jak miłość" zostanie uniewinniony? Zaskakujący zwrot akcji w nowym sezonie "M jak miłość"!

Olek w ostatnim odcinku 20. sezonu „ M jak miłość ” bez ustalenia ze swoim prawnikiem wyznał, że faktycznie postrzelił Artura i przyznał się do wszystkiego. To zaskoczyło jego rodzinę, która obawia się, że teraz dostanie on maksymalną karę i kolejne 15 lat spędzi w więzieniu. Okazuje się jednak, że prawda może być zupełnie inna i wyznanie młodego lekarza może ocalić go przez odsiadką. Co stanie się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach? Jaki wyrok usłyszy Chodakowski?  Olek w "M jak miłość" nie zostanie skazany? Ostatnia rozprawa sądowa, na której Olek ma usłyszeć wyrok, zakończyła 20. sezon serialu „M jak miłość”. Kolejne odcinki widzowie będą mogli zobaczyć po wakacjach, najprawdopodobniej we wrześniu, ale data emisji  nowego odcinka nie jest jeszcze znana. Ogromne emocje, jakie towarzyszyły ostatniemu odcinkowi sprawiły, że w sieci pojawiły się spekulacje na temat tego, jaki wyrok usłyszy Olek! Wskazówkę dała Małgorzata Pieczyńska, która pokazała zdjęcie z planu nowego sezonu „M jak miłość”, na których... jest Olek! Czy to oznacza, że lekarz nie trafi do więzienia? Fani od razu zwrócili uwagę na fakt, że Chodakowski jest na zdjęciach z rodziną.  Czyżby Olka wypuścili? - pyta jedna z fanek serialu. O Olus w domu 🥰 - odpowiada  inna Internautka Pojawiły się też spekulacje, że Olek dzięki swojemu wyznaniu na ostatniej rozprawie zostanie uniewinniony lub skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci i otrzyma wyrok w zawieszeniu: myślę,że uniewinnią go właśnie dlatego, że się przyznał. mam na dzieję, że dostanie tylko zawiasy :) Teraz jak powiedział prawdę prosto z serca ( to powinni zwrócić mu wolność i potraktować sprawę jako obrona wobec najbliższych  Tylko...

M jak miłość Olek w więzieniu
MTL Maxfilm
Newsy
Olek w "M jak miłość" w końcu przyzna się do zabójstwa Artura!
Olek w "M jak miłość" zdecyduje się na dramatyczne wyznanie. Jak zareaguje na to jego matka?

1520 odcinek „ M jak miłość ”, który zobaczymy 19 maja, przyniesie mnóstwo emocji! Andrzej Budzyński zasłabnie w mieszkaniu Anki, a Kinga zobaczy wspólne zdjęcia Piotrka i prawniczki Kamili . Teraz okazuje się, że sprawa Olka skomplikuje się jeszcze bardziej, bo młody lekarz przyzna się do zabójstwa Skalskiego. Chodakowski jest załamany i nie widzi już dla siebie przyszłości. Czy targnie się na swoje życie? A może znajdzie kogoś kto go przed tym uchroni! Komu Olek powie, że zabił Artura? Olka w więzieniu odwiedzają bliscy, ale widzenia stają się coraz trudniejsze. Ja donosi se.pl mimo wszystko Aleksandra Chodakowska znajdzie sposób, aby zobaczyć syna i zamieni się z Marcinem. Ich rozmowa sprawi, że Olek zdecyduje się na dramatyczne wyznanie i powie matce, że to on strzelił do Skalskiego.  Po tym co usłyszy Chodakowska będzie załamana i zobaczy, że Olek już się poddał i przestał wierzyć w to, że wyjdzie na wolność. Będzie obawiała, że w końcu targnie się na swoje życie, bo nie widzi szansy na wyjście zza krat. W rozpaczy poprosi go, aby się nie poddawał i jeszcze raz spróbował zawalczyć o siebie. Czy ostatecznie posłucha swojej matki i poczeka aż Andrzej Budzyński lub Aneta wyciągną go z więzienia! Ten odcinek będzie pełen emocji! Zobacz także:  "M jak miłość": Mateusz wyprowadza się z domu Mostowiaków! To złamie Barbarze serce Olek przeżywa kryzys w więzieniu. Rozważa nawet samobójstwo! Do tej pory to Aneta była dla Olka największym wsparciem!    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner