Odmieniony Olaf Lubaszenko na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
ONS
Newsy

Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda. Aktor wciąż chudnie! Zobacz nowe zdjęcia

Zmiana jest niesamowita!

Olaf Lubaszenko znowu schudł? Aktor pojawił się na imprezie w jednym z warszawskich teatrów i zaprezentował znacznie szczuplejszą sylwetkę niż kilka miesięcy temu, kiedy to informował, że udało mu się zrzucić już 50 kg. Wygląda więc na to, że Lubaszenko nie porzucił diety i wciąż ostro trenuje. Efekty są rewelacyjne- wystarczy spojrzeć na zdjęcia z otwarcia nowej sceny w Teatrze Kwadrat. Olaf Lubaszenko wyglądał świetnie!

 

Warto przypomnieć, że słynny aktor zniknął z życia publicznego kilka lat temu. Po jakimś czasie media informowały o problemach aktora z nadwagą. Okazało się wówczas, że Olaf Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje. Na początku 2015 roku zdecydował się opowiedzieć o swoich problemach w programie "Uwaga".

Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas...- stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka- mówił wówczas aktor.

Patrząc na najnowsze zdjęcia Olafa Lubaszenko trudno nie odnieść wrażenia, że jego waga wciąż spada. Zobaczcie, jak Olaf Lubaszenko wyglądał na wczorajszej imprezie.

 

Zobacz także: Edyta Herbuś na imprezę do teatru przyszła w płaszczu. Kiedy go zdjęła... WOW! Musicie zobaczyć jak wyglądała!

 

Olaf Lubaszenko na imprezie w Teatrze Kwadrat.

Aktor znowu schudł?

Olaf Lubaszenko zaprezentował się w świetnej formie.

Diety gwiazd, Olaf Lubaszenko, Karolina Szostak
ONS/EastNews/inne
Newsy
Te gwiazdy schudły bez efektu jo-jo! Szostak, Starmach, Lubaszenko... Poznaj ich skuteczne diety!
Te gwiazdy schudły bez efektu jo-jo! Szostak, Starmach, Lubaszenko... Poznaj ich skuteczne diety!

Jakie diety stosują gwiazdy? Poznaj szczegóły!

Olaf Lubaszenko w czarnej koszuli i czarnej marynarce
Eastnews
Newsy
Olaf Lubaszenko znowu schudł? Już tak nie wygląda! Zobacz nowe zdjęcia
Olaf Lubaszenko znowu schudł? Już tak nie wygląda! Zobacz nowe zdjęcia

Olaf Lubaszenko znowu schudł? Na imprezie Choinki Jedynki aktor wyglądał znowu szczuplej. A jeszcze na początku roku ważył 135 kilo. Niedawno informowaliśmy, że  Olaf Lubaszenko schudł już 40 kg. Pokazywaliśmy jego  zdjęcia po tym jak się odchudził. Potem aktor schudł kolejne 10 kilogramów. I mamy wrażenie, że jego waga ciągle spada! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z weekendowej imprezy, na której się pojawił!   Jak odchudzał się Olaf Lubaszenko Kilka lat temuOlaf Lubaszenko zniknął z życia publicznego. Wszyscy zastanawiali się wówczas, co dzieje się z utalentowanym aktorem. Po jakimś czasie w mediach pojawiły się informacje o problemach z nadwagą Olafa Lubaszenki. Ale aktor dopiero kilka miesięcy temu przyznał, że ciągle walczy ze zbędnymi kilogramami. Zobacz: Szok! Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje. W tym czasie Olaf Lubaszenko przestać pokazywać się publicznie. W programie „Uwaga” aktor tłumaczył: Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas... - stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka . Walkę tę aktor najwyraźniej wygrywa! Na akcji charytatywnej Choinki Jedynki zwracała uwagę znowu szczuplejsza twarz Olafa Lubaszenki. Gratulujemy aktorowi silnej woli!   Szczuplejszy Olaf Lubaszenko na Choinkach Jedynki     Olaf Lubaszenko i Anna Dymna na Choinkach Jedynki     Olaf Lubaszenko na początku roku i po pierwszej fazie odchudzania

Olaf Lubaszenko znika z show-biznesu
ONS
Newsy
Olaf Lubaszenko chce zniknąć z show-biznesu. Dlaczego?
Nie będzie to pierwszy raz

Olaf Lubaszenko ma już dość pytań o swoją wagę. Dlatego zamierza zabrać się ostro do pracy i odzyskać formę sprzed lat. W czasie kiedy będzie walczył ze zbędnymi kilogramami zamierza przestać pokazywać się publicznie. Olaf Lubaszenko w programie „Uwaga” zdradził szczegóły: Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas... - stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka . Lubaszenko przyznał, że do tej pory udało mu się schudnąć o ponad 25 kg. Już raz - kilka lat temu - Olaf Lubaszenko zniknął z życia publicznego. Wszyscy zastanawiali się wówczas, co dzieje się z utalentowanym aktorem. Po jakimś czasie w mediach pojawiły się informacje o problemach z nadwagą Olafa Lubaszenki. Ale aktor dopiero kilka miesięcy temu przyznał, że ciągle walczy ze zbędnymi kilogramami. Zobacz: Szok! Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje Pamiętacie jak Lubaszenko wyglądał w filmach "Sfora", "Operacja Samum", "Sztos" czy "Psy"? Myślicie, że uda mu się schudnąć? Zobacz na Polki.pl: Olaf Lubaszenko- Cena wolności

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner