Olaf Lubaszenko znowu schudł? Aktor pojawił się na imprezie w jednym z warszawskich teatrów i zaprezentował znacznie szczuplejszą sylwetkę niż kilka miesięcy temu, kiedy to informował, że udało mu się zrzucić już 50 kg. Wygląda więc na to, że Lubaszenko nie porzucił diety i wciąż ostro trenuje. Efekty są rewelacyjne- wystarczy spojrzeć na zdjęcia z otwarcia nowej sceny w Teatrze Kwadrat. Olaf Lubaszenko wyglądał świetnie!

Reklama

Warto przypomnieć, że słynny aktor zniknął z życia publicznego kilka lat temu. Po jakimś czasie media informowały o problemach aktora z nadwagą. Okazało się wówczas, że Olaf Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje. Na początku 2015 roku zdecydował się opowiedzieć o swoich problemach w programie "Uwaga".

Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas...- stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka- mówił wówczas aktor.

Patrząc na najnowsze zdjęcia Olafa Lubaszenko trudno nie odnieść wrażenia, że jego waga wciąż spada. Zobaczcie, jak Olaf Lubaszenko wyglądał na wczorajszej imprezie.

Zobacz także

Zobacz także: Edyta Herbuś na imprezę do teatru przyszła w płaszczu. Kiedy go zdjęła... WOW! Musicie zobaczyć jak wyglądała!

Olaf Lubaszenko na imprezie w Teatrze Kwadrat.

Aktor znowu schudł?

Reklama

Olaf Lubaszenko zaprezentował się w świetnej formie.

Reklama
Reklama
Reklama