Party Stories
East News
Newsy

Olaf Lubaszenko schudł już 50 kg! Aktor dostał też nową rolę. Wiemy jaką!

Niedawno informowaliśmy, że Olaf Lubaszenko schudł już 40 kg. Pokazywaliśmy jego zdjęcia po tym jak się odchudził. Teraz aktor schudł kolejne 10 kilogramów i ma się świetnie - podaje "Fakt".

Olaf Lubaszenko przeszedł ogromną metamorfozę! Aktor, który jakiś czas temu pogrążył się w depresji i zaszył w domu, od jakiegoś czas ma się coraz lepiej, a jego kariera znów zaczęła się rozwijać. 

Olaf Lubaszenko jest fanem piłki nożnej. Nam zdradził, jakiego sportowca ceni najbardziej WIDEO

Nowa rola Olafa Lubaszenki?

Aktor dostał również nową rolę. Jak informuje tabloid, aktor wystąpi w nowym spektaklu warszawskiego teatru Capitol pt. "Dajcie mi tenora", w którym zagra główną rolę!

To komedia, do której trwają już próby. Olaf Lubaszenko podobno świetnie sprawdza się na scenie i znów dopisuje mu humor. Cieszymy się, że po smutnym okresie w życiu aktora, znów wszystko układa się dobrze. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy zawodowe aktora!

 

Olaf Lubaszenko w 2015 roku

East News

 

Olaf Lubaszenko w 2013 roku

East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Olaf Lubaszenko schudł 40 kilo
Eastnews
Newsy
Olaf Lubaszenko schudł? Mamy nowe zdjęcia aktora!

Schudł już 40 kilo?

Odchudzony Olaf Lubaszenko na festiwalu w Międzyzdrojach
East News
Newsy
Ogromna metamorfoza Olafa Lubaszenki! Tak wyglądał rok temu - jak wygląda teraz? Zobaczcie ZDJĘCIA
Odmieniony Olaf Lubaszenko na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
ONS
Newsy
Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda. Aktor wciąż chudnie! Zobacz nowe zdjęcia
Zmiana jest niesamowita!

Olaf Lubaszenko znowu schudł? Aktor pojawił się na imprezie w jednym z warszawskich teatrów i zaprezentował znacznie szczuplejszą sylwetkę niż kilka miesięcy temu, kiedy to informował , że udało mu się zrzucić już 50 kg. Wygląda więc na to, że Lubaszenko nie porzucił diety i wciąż ostro trenuje. Efekty są rewelacyjne- wystarczy spojrzeć na zdjęcia z otwarcia nowej sceny w Teatrze Kwadrat. Olaf Lubaszenko wyglądał świetnie!   Warto przypomnieć, że słynny aktor zniknął z życia publicznego kilka lat temu. Po jakimś czasie media informowały o problemach aktora z nadwagą. Okazało się wówczas, że Olaf Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje. Na początku 2015 roku zdecydował się opowiedzieć o swoich problemach w programie "Uwaga". Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas...- stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka- mówił wówczas aktor. Patrząc na najnowsze zdjęcia Olafa Lubaszenko trudno nie odnieść wrażenia, że jego waga wciąż spada. Zobaczcie, jak Olaf Lubaszenko wyglądał na wczorajszej imprezie.   Zobacz także: Edyta Herbuś na imprezę do teatru przyszła w płaszczu. Kiedy go zdjęła... WOW! Musicie zobaczyć jak wyglądała!   Olaf Lubaszenko na imprezie w Teatrze Kwadrat. Aktor znowu schudł? Olaf Lubaszenko zaprezentował się w świetnej formie.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner