Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Olaf Lubaszenko znika z show-biznesu
ONS
Newsy

Olaf Lubaszenko chce zniknąć z show-biznesu. Dlaczego?

Nie będzie to pierwszy raz

Olaf Lubaszenko ma już dość pytań o swoją wagę. Dlatego zamierza zabrać się ostro do pracy i odzyskać formę sprzed lat. W czasie kiedy będzie walczył ze zbędnymi kilogramami zamierza przestać pokazywać się publicznie. Olaf Lubaszenko w programie „Uwaga” zdradził szczegóły:

Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas...- stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka.


Lubaszenko przyznał, że do tej pory udało mu się schudnąć o ponad 25 kg.

Już raz - kilka lat temu - Olaf Lubaszenko zniknął z życia publicznego. Wszyscy zastanawiali się wówczas, co dzieje się z utalentowanym aktorem. Po jakimś czasie w mediach pojawiły się informacje o problemach z nadwagą Olafa Lubaszenki. Ale aktor dopiero kilka miesięcy temu przyznał, że ciągle walczy ze zbędnymi kilogramami. Zobacz: Szok! Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje

Pamiętacie jak Lubaszenko wyglądał w filmach "Sfora", "Operacja Samum", "Sztos" czy "Psy"? Myślicie, że uda mu się schudnąć?

Zobacz na Polki.pl: Olaf Lubaszenko- Cena wolności

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Odchudzony Olaf Lubaszenko na festiwalu w Międzyzdrojach
East News
Newsy
Ogromna metamorfoza Olafa Lubaszenki! Tak wyglądał rok temu - jak wygląda teraz? Zobaczcie ZDJĘCIA
Ogromna metamorfoza Olafa Lubaszenki! Tak wyglądał rok temu - jak wygląda teraz? Zobaczcie ZDJĘCIA
Olaf Lubaszenko w czarnej koszuli i czarnej marynarce
Eastnews
Newsy
Olaf Lubaszenko znowu schudł? Już tak nie wygląda! Zobacz nowe zdjęcia
Olaf Lubaszenko znowu schudł? Już tak nie wygląda! Zobacz nowe zdjęcia

Olaf Lubaszenko znowu schudł? Na imprezie Choinki Jedynki aktor wyglądał znowu szczuplej. A jeszcze na początku roku ważył 135 kilo. Niedawno informowaliśmy, że  Olaf Lubaszenko schudł już 40 kg. Pokazywaliśmy jego  zdjęcia po tym jak się odchudził. Potem aktor schudł kolejne 10 kilogramów. I mamy wrażenie, że jego waga ciągle spada! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z weekendowej imprezy, na której się pojawił!   Jak odchudzał się Olaf Lubaszenko Kilka lat temuOlaf Lubaszenko zniknął z życia publicznego. Wszyscy zastanawiali się wówczas, co dzieje się z utalentowanym aktorem. Po jakimś czasie w mediach pojawiły się informacje o problemach z nadwagą Olafa Lubaszenki. Ale aktor dopiero kilka miesięcy temu przyznał, że ciągle walczy ze zbędnymi kilogramami. Zobacz: Szok! Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje. W tym czasie Olaf Lubaszenko przestać pokazywać się publicznie. W programie „Uwaga” aktor tłumaczył: Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas... - stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka . Walkę tę aktor najwyraźniej wygrywa! Na akcji charytatywnej Choinki Jedynki zwracała uwagę znowu szczuplejsza twarz Olafa Lubaszenki. Gratulujemy aktorowi silnej woli!   Szczuplejszy Olaf Lubaszenko na Choinkach Jedynki     Olaf Lubaszenko i Anna Dymna na Choinkach Jedynki     Olaf Lubaszenko na początku roku i po pierwszej fazie odchudzania

Olaf Lubaszenko w rok schudł 40 kilogramów
ONS
Newsy
Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda. Schudł 40 kilogramów!
Zobacz jak teraz wygląda

Kiedy kilka lat temu Olaf Lubaszenko zniknął z show-biznesu, wszyscy zastanawiali się, co się dzieje z jednym z najpopularniejszych aktorów. Dopiero po jakimś czasie okazało się Lubaszenko unikał kontaktu z mediami ze względu na swoją nadwagę. Aktor postanowił jednak walczyć ze zbędnymi kilogramami. O swojej decyzji poinformował w jednym z wywiadów telewizyjnych . Zobacz: Olaf Lubaszenko chce zniknąć z show-biznesu. Dlaczego? Wszystko wskazuje na to, że Olaf Lubaszenko ostro trenuje i dba o swoją dietę. Aktor schudł już 40 kilogramów! Według informacji „Faktu” Lubaszenko jest pod opieką dietetyków i wciąż walczy o wymarzoną wagę . Zobaczcie, jak prezentował się miesiąc temu podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner