To już pewne! Według naszych informacji Ola Jordan spodziewa się pierwszego dziecka! Dziś rano portal wirtualnemedia.pl poinformował, że w dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" zabraknie pięknej jurorki. Media nie podawały przyczyn nieobecności Oli w najnowszej odsłonie show, ale fani z pewnością zaczęli zastanawiać się, czy decyzja jurorki nie jest związana z jej planami dotyczącymi macierzyństwa- Ola Jordan już kilka miesięcy temu w wywiadzie dla magazynu Hello przyznała, że chce zostać mamą. Jurorka zdradziła wówczas, że ma problemy z zajściem w ciążę... Teraz okazuje się, że spełniło się marzenie gwiazdy i już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą!

Reklama

Jesteś w ciąży i kompletujesz wyprawkę? Mogą Ci się do tego przydać atrakcyjne kupony na Black Friday!

Ola Jordan jest w ciąży!

Jak udało się nam ustalić, Ola Jordan jest w ciąży i już za kilka miesięcy urodzi pierwsze dziecko! Jurorka właśnie ze względu ciążę zdecydowała, że zrobi sobie przerwę od "Tańca z Gwiazdami".

Spełniło się marzenie Oli. Wraz z mężem oczekują na narodziny dziecka - mówi nasz informator.

Pamiętacie, co Ola mówiła kilka miesięcy temu? Jej słowa o macierzyństwie poruszały do łez.

Chciałabym być mamą z całego serca. Myślałam, że to się samo stanie, naturalnie. James też jest już zdesperowany, by mieć dziecko. Marzę o tym. To jedyny prezent, jaki chciałabym mu dać. Sądziłam, że jak większość kobiet sama zdecyduję o tym, kiedy będę miała dziecko. Że najpierw zrobię karierę, a potem urodzę. Niestety, tak się nie stało- mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla "Hello".

Ola Jordan do tej pory nie pochwaliła się radosną informacją o ciąży. Czy wkrótce opublikuje w sieci zdjęcie rosnącego brzuszka? My już gratulujemy!

Zobacz także

Przypominamy, że w ostatnich tygodniach do grona szczęśliwych mam dołączyły: Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Sienkiewicz i Natalia Klimas. Teraz na narodziny dzieci czekają: Otylia Jędrzejczak, Joanna Krupa i właśnie Ola Jordan!

Czy ktoś zastąpi Olę Jordan w jury "Tańca z Gwiazdami"?

Stacja nie planuje zastępstwa za Olę w jury, a więc w 10. sezonie występy gwiazd będzie oceniać trzyosobowy skład: Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. W najnowszej odsłonie programu o Kryształową Kulę rywalizować będą m.in. Basia Kurdej Szatan, Reni Jusis, Magda Bereda, Akop Szostak, Sandra Kubicka, Rafał Szatan, Monika Miller czy Damian Kordas. Pierwszy odcinek już 13 września o 20, oczywiście w Polsacie!

Ola Jordan spodziewa się pierwszego dziecka.

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" już wkrótce zostanie mamą.

EastNews

Ola z mężem, Jamesem.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama