Ola Jordan w czerwonej sukience

Ola Jordan ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek! Spójrzcie na najnowsze zdjęcie przyszłej mamy

Ola Jordan w czerwonej sukience

Ola Jordan pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem! Zaledwie kilka tygodni temu jurorka "Tańca z gwiazdami" potwierdziła nasze wcześniejsze doniesienia dotyczące ciąży i przyznała, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. To właśnie ze względu na błogosławiony stan Ola Jordan zrezygnowała z udziału w najnowszej edycji tanecznego show Polsatu.

Jakiś czas temu jurorka w wywiadzie dla "Hello" przyznała, że marzy o dziecku, ale przez  ostatnie dwa lata wszystkie próby zajścia w ciążę okazywały się bezskuteczne. Dziś wiemy już, że marzenia Oli Jordan o powiększeniu rodziny wkrótce się spełnią! Piękna gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka! 

Ola Jordan pokazała ciążowy brzuszek

Ola Jordan kilka tygodni temu przekazała swoim fanom radosną wiadomość o ciąży. Przyszła mama nie ukrywała wielkiego szczęścia! 

Jestem z Jamesem przez ponad pół mojego życia i zawsze twierdziłam, że nie mogłabym kochać nikogo tak mocno jak jego... Ale teraz będę mogła, choć w zupełnie inny sposób.Nie mogę się doczekać, by spotkać maluszka, który we mnie rośnie i dać mu całą miłość, jaką tylko mogę- pisała ostatnio Ola Jordan.

Teraz Ola Jordan po raz pierwszy opublikowała na Instagramie zdjęcie rosnącego brzuszka! Internauci są zachwyceni wyglądem przyszłej mamy! 

- Wyglądasz pięknie!
- Piękny brzuszek
- Gratulacje!- komentują internauci. 

Zobaczcie, jak prezentuje się Ola Jordan! Ciążowy brzuszek jest już naprawdę duży! 

Zobacz także: Joanna Jarmołowicz pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem! Gwiazda "M jak miłość" już wkrótce zostanie mamą!

Ola Jordan pokazała brzuszek

Ola Jordan pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą

Ola Jordan
EastNews

 

 

Więcej na temat Ola Jordan
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44