Ola Jordan pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem! Zaledwie kilka tygodni temu jurorka "Tańca z gwiazdami" potwierdziła nasze wcześniejsze doniesienia dotyczące ciąży i przyznała, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. To właśnie ze względu na błogosławiony stan Ola Jordan zrezygnowała z udziału w najnowszej edycji tanecznego show Polsatu.

Reklama

Jakiś czas temu jurorka w wywiadzie dla "Hello" przyznała, że marzy o dziecku, ale przez ostatnie dwa lata wszystkie próby zajścia w ciążę okazywały się bezskuteczne. Dziś wiemy już, że marzenia Oli Jordan o powiększeniu rodziny wkrótce się spełnią! Piękna gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka!

Ola Jordan pokazała ciążowy brzuszek

Ola Jordan kilka tygodni temu przekazała swoim fanom radosną wiadomość o ciąży. Przyszła mama nie ukrywała wielkiego szczęścia!

Jestem z Jamesem przez ponad pół mojego życia i zawsze twierdziłam, że nie mogłabym kochać nikogo tak mocno jak jego... Ale teraz będę mogła, choć w zupełnie inny sposób.Nie mogę się doczekać, by spotkać maluszka, który we mnie rośnie i dać mu całą miłość, jaką tylko mogę- pisała ostatnio Ola Jordan.

Teraz Ola Jordan po raz pierwszy opublikowała na Instagramie zdjęcie rosnącego brzuszka! Internauci są zachwyceni wyglądem przyszłej mamy!

- Wyglądasz pięknie!
- Piękny brzuszek
- Gratulacje!- komentują internauci.

Zobaczcie, jak prezentuje się Ola Jordan! Ciążowy brzuszek jest już naprawdę duży!

Zobacz także

Zobacz także: Joanna Jarmołowicz pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem! Gwiazda "M jak miłość" już wkrótce zostanie mamą!

Ola Jordan pokazała brzuszek

Instagram

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą

EastNews

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama