Stanisław Kostrzewski, a obok zdjęcie rodzinne
East News/Instagram
Newsy

Ojciec Małgorzaty Rozenek jest surowym dziadkiem?! ''Dzieci powinny wiedzieć, że nie ma nic z nieba''

Ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski udzielił obszernego wywiadu z okazji Dnia Dziadka. Wyjaśnił, jak uczy swoje wnuki zarabiać.

Ojciec Małgorzaty Rozenek udzielił wywiadu ''Faktowi'' w którym przybliżył swoje relacje z wnukami. Opowiedział, że podobnie jak jego córka Małgosia on sam jest człowiekiem pracy i działania. Tego właśnie pragnie nauczyć swoje wnuki. Jak mówi, dziecko musi wiedzieć, że jeśli chce coś osiągnąć, coś mieć, musi działać, a nie czekać na uśmiech losu.  Wychowanie i dyscyplinę Stanisław Kostrzewski łączy z wielką miłością do wnuków, które uwielbiają, spędzając czas z dziadkiem. 

Jak Staś i Tadzio reagują na Henia Majdana? Małgosia Rozenek zdradziła, który z nich jest bardziej zaangażowany i dlaczego!

Ojciec Małgorzaty Rozenek opowiedział o relacji z wnukami

Stanisław Kostrzewski jest ekonomistą, byłym wiceprezesem Banku Ochrony Środowiska oraz skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości. Kostrzewski rozstał się z obozem rządzącym w atmosferze teoretycznej zgody. Jak mówił wówczas, cieszył się, że odchodzi na zasłużoną emeryturę. Kostrzewski zyskał więcej czasu, by zajmować się swoją rodziną. Jak przyznał w rozmowie z ''Faktem'' ma aż sześcioro wnucząt i uwielbia z nimi spędzać czas. Dzieci jego syna mieszkają co prawda we Francji, ale na każde wakacje przyjeżdżają do ukochanych dziadków. Podobnie jest z synami Małgosi, Tadzio i Stanisław spędzają chętnie czas z dziadkiem. Stanisław Kostrzewski uchylił rąbka tajemnicy, że synowie Gosi wcale nie są rozpieszczani:

Z wnukami z Francji kontakt mam mniejszy, więc tylko wspólne wakacje nam zostają. Natomiast częstszy kontakt mam ze Stasiem i Tadziem, którzy są na miejscu. Ja jestem zwierzę pracujące, nienawidzę leni. I taka jest Małgośka, ona też ciągle pracuje. Uważam, że nie ma nic bez wysiłku. Synowie Małgosi nie są rozpieszczani prezentami, czy pieniędzmi, a tym miejscem, gdzie mogą sobie pozwolić na odkucie się, jest dom u mnie na wsi - tłumaczy.

Okazuje się, że czas w domu u dziadka to także lekcja życia:

Jesienią robiłem przecinkę drzew, było mnóstwo gałęzi do sprzątania. Powiedziałem chłopakom: Jeśli chcecie zarobić, siadajcie do roboty, będziecie wozić gałęzie. Ciężko pracowali. Stasio wytrzymał trzy dni, a Tadzio o jeden dzień dłużej. Ja mam równy układ i płacę określoną kwotę za godzinę. Oni policzyli w kajecie, ile godzin wypadło i pod koniec pracy dziadek mówi: słuchaj ty zarobiłeś 200 zł, a ty 300 złotych. Już zauważyłem, że dzięki takiemu podejściu, inaczej patrzą na świat - wyjaśnia tata Małgosi Rozenek.

Jak zaznacza, dzięki takim rozwiązaniom chłopcy nauczą się działać, jeśli będą czegoś chcieć. 

Dzieci powinny wiedzieć, że nie ma nic z nieba - dodaje Kostrzewski

Stanisław Kostrzewski przy okazji ujawnia, że starszy syn Gosi uwielbia japonistykę i orientalną kulturę. W swojej pasji wspiera go oczywiście ukochany dziadek, który widzi już we wnuku wielką wrażliwość i talent. Jako dziadek, Kostrzewski czuje się odpowiedzialny za uczenie wnuków ważnych wartości, czyta im literaturę i tłumaczy rzeczywistość. Jego wkład w rozwój wnuków jest nieoceniony.

A jak dziadek opisuje swojego najmłodszego wnuka Henryka?

To cudowne, spokojne i kochane dziecko. Zresztą każde z nich było kochane, ale Henio wiecznie jest zadowolony i uśmiechnięty. Tak pogodnego dziecka, jak on, to u nas nie było. Nigdy nie płacze, jak się złości, to się złości, a jak zadowolony to się śmieje. Jest fantastyczny i już reaguje na mój głos - opisuje rozczulająco najmłodszą pociechę dziadek. 

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek razem z Radosławem Majdanem  i dziećmi spędzają miesiąc wakacji w Meksyku. Tym razem zamiast spotkania i wręczania laurek, dziadkowi będzie musiała wystarczyć rozmowa telefoniczna.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek po pośladkach odsłania brzuch! Pokochała nowy rodzaj aktywności, po której „schodzi na czworakach”

Stanisław Kostrzewski jest dziadkiem aż sześciorga wnucząt. Ojciec Małgorzaty Rozenek stara się, jak najlepiej wpłynąć na wychowanie swoich wnuków.

Stanisław Kostrzewski przyznał, że Gosia jest pracowitą osobą po nim. Pracowitości chce nauczyć także swoich wnuków.

Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Małgosia Rozenek z dziećmi
Instagram

Henryk jest bardzo pogodnym dzieckiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

 

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS
Newsy
Ojciec Małgorzaty Rozenek: "Małgosia i Radek mają u mnie swoją sypialnię"!
Ojciec Małgorzaty Rozenek: "Małgosia i Radek mają u mnie swoją sypialnię"!

Ojciec Małgorzaty Rozenek zdradził, jak wygląda prywatne życie rodziny Perfekcyjnej Pani Domu. Stanisław Kostrzewski, który dawniej był skarbnikiem PiS, obecnie jest na emeryturze. Tata Małgosi mieszka na wsi i cieszy się z sielskiego życia. Czy jego sławna córka chętnie ucieka z Warszawy, by również delektować się wiejskimi urokami? Owszem! Stanisław Kostrzewski opowiedział, że Małgosia i Radek chętnie go odwiedzają. Mają nawet w jego domu swoją własną sypialnię! Małgosia z Radkiem bardzo chętnie tu przyjeżdżają. Są tu swobodni. Mają u mnie własną sypialnie, łazienkę i nie przeszkadzamy im z żoną. Nikt ich nie obserwuje i mogą sobie odpocząć - zdradził ojciec Małgorzaty Rozenek w wywiadzie dla "Faktu". Nie tylko dorośli potrafią docenić uroki wsi. Synowie gwiazdy również uwielbiają wyjazdy do domu dziadka. Okazuje się, że bywają tam co weekend. Zawsze w piątki zabieram Stasia i Tadzia od Gosi. Przyjeżdżamy do mnie na cały weekend, jako dziadek mam okazje, by się wykazać. Mam tu takie cztery piękne dęby i dzieciaki mnie namawiają, bym im zrobił domek na drzewie. Wiedza, ze jak obiecam, to słowa dotrzymam. Na razie jeszcze się targujemy. Ja im mówię, ze są za mali, ale mi nie odpuszczają. Jestem bardzo dumny, ze tak chętnie tu odpoczywają. Ostatnio w ferie wyjechali na narty i od razu po powrocie chcieli mnie odwiedzić. Muszę ich pilnować, bo pomysły czasem maja niesamowite, jak to chłopcy. Ostatnio na przykład Tadzio o mały włos by wpadł do dołu porośniętego sitowiem. Trzeba mieć oczy dookoła głowy - zdradził Stanisław Kostrzewski w tabloidzie. Taki dziadek to skarb!   Zobacz też: Kolejny sukces Małgorzaty Rozenek. Za kilka godzin pracy zarobiła...   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Radek jest nie tylko świetnym partnerem, ale i...

Małgorzata Rozenek ścięła włosy
Newsy
Ojciec Małgorzaty Rozenek skomentował ciążę swojej córki! Padło też kila słów o Radosławie...
Stanisław Kostrzewski skomentował ciążę swojej córki! Jakim ojcem, według niego, będzie Radosław Majdan! 

Stanisław Kostrzewski skomentował ciążę swojej córki! Jakim ojcem, według niego, będzie Radosław Majdan! Ukochany tata Małgorzaty Rozenek w rozmowie z mediami odniósł się do radosnych wiadomości, które w minioną niedzielę zelektryzowały wszystkie media. Zaledwie kilka dni temu magazyn "Party" poinformował, że gwiazda TVN już wkrótce zostanie mamą. Małgosia i Radek szybko potwierdzili informacje na swó temat i przyznali, że spodziewają się dziecka. Teraz ich szczęście skomentował Stanisław Kostrzewski, ojciec Małgorzaty Rozenek. Ojciec Małgosi Rozenek szczerze o ciąży córki Stanisław Kostrzewski w rozmowie z Faktem nie ukrywa swojego szczęścia. Ojciec Małgorzaty Rozenek przyznał, że wiadomość o ciąży córki to najpiękniejszy świąteczny prezent. Stanisław Kostrzewski zdradził przy okazji, że całą rodzinę czeka wyjątkowa Wigilia.   To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem - przyznał w rozmowie z Faktem.  Stanisław Kostrzewski zdradził również, jakim ojcem-według niego- będzie Radosław Majdan!  Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego! - ocenił w rozmowie z dziennikiem.  Przypominamy, że Małgorzata Rozenek jest już w czwartym miesiącu ciąży. Okazuje się również, że gwiazda poznała już płeć swojego dziecka - Małgosia i Radosław będą mieli syna! Zobacz także:  Radosław Majdan szczerze o ciąży Małgosi: "Cały czas dmuchamy na zimne. Trzymajcie za nas kciuki" Tata Małgosi Rozenek skomentował jej ciążę.         Wyświetl ten...

Ojciec Małgorzaty Rozenek ocenia metody wychowawcze córki
Newsy
Ojciec Małgorzaty Rozenek o metodach wychowawczych córki: "Dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy"
Małgorzata Rozenek i metody wychowawcze. Co ojciec Małgorzaty Rozenek mówi o niej?

Odkąd mały Henio Majdan pojawił się na świecie, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan coraz częściej dzielą się tym, co się dzieje w ich prywatnym, rodzinnym życiu. Ojciec Małgorzaty Rozenek zdradził, jaką mamą "Perfekcyjna" jest na co dzień. Czy rozpieszcza synów? A może jest nieugięta? Takiego obrotu zdarzeń z pewnością się nie spodziewacie.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pokazała piękną posiadłość swoich rodziców. Ogród robi ogromne wrażenie! Ojciec Małgorzaty Rozenek o jej metodach wychowawczych Ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski, w rozmowie z "Faktem" przyznał, że jego córka jest typem mamy, która dla swoich dzieci zrobi wszystko i bardzo je rozpieszcza. Dodał również, że od zawsze to on jako ojciec a później dziadek, bywał najsurowszy w rodzinie: Ja jestem jedyny w tej rodzinie, który podchodzi racjonalnie do wszystkich spraw.  Małgosia dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy.  Ja jeden potrafię przytrzymać, więc to jest dosyć ciężka rola, bo  wszyscy wiedzą, że jeżeli coś dobrego ma się zadziać w rodzinie to Małgosia, moja żona, syn. A jak trzeba coś... No to ojciec. I w tym momencie ja zawsze jestem ten najgorszy. Jednocześnie dodał, że ma bardzo dobry kontakt z wnukami i zawsze dba o to, aby chłopcy ciekawie spędzali czas. Małgorzata Rozenek może liczyć na pomoc rodziców zawsze, kiedy tylko tego potrzebuje.  Kiedy tylko Małgosia sobie życzy, ja wsiadam, jadę, z dziećmi siedzę. Zresztą dzieci uwielbiają być z nami, bo ja tam różne rzeczy wymyślam Wspaniała i zgrana rodzina! Oby tak było zawsze! Zobacz także:  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o synku i podziale obowiązków: "Radkowi trafiła się gorsza zmiana" Stanisław...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner