Ojciec Małgorzaty Rozenek ocenia metody wychowawcze córki

Ojciec Małgorzaty Rozenek o metodach wychowawczych córki: "Dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy"

Ojciec Małgorzaty Rozenek ocenia metody wychowawcze córki

Odkąd mały Henio Majdan pojawił się na świecie, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan coraz częściej dzielą się tym, co się dzieje w ich prywatnym, rodzinnym życiu. Ojciec Małgorzaty Rozenek zdradził, jaką mamą "Perfekcyjna" jest na co dzień. Czy rozpieszcza synów? A może jest nieugięta? Takiego obrotu zdarzeń z pewnością się nie spodziewacie. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała piękną posiadłość swoich rodziców. Ogród robi ogromne wrażenie!

Ojciec Małgorzaty Rozenek o jej metodach wychowawczych

Ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski, w rozmowie z "Faktem" przyznał, że jego córka jest typem mamy, która dla swoich dzieci zrobi wszystko i bardzo je rozpieszcza. Dodał również, że od zawsze to on jako ojciec a później dziadek, bywał najsurowszy w rodzinie:

Ja jestem jedyny w tej rodzinie, który podchodzi racjonalnie do wszystkich spraw. Małgosia dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy. Ja jeden potrafię przytrzymać, więc to jest dosyć ciężka rola, bo wszyscy wiedzą, że jeżeli coś dobrego ma się zadziać w rodzinie to Małgosia, moja żona, syn. A jak trzeba coś... No to ojciec. I w tym momencie ja zawsze jestem ten najgorszy.

Jednocześnie dodał, że ma bardzo dobry kontakt z wnukami i zawsze dba o to, aby chłopcy ciekawie spędzali czas. Małgorzata Rozenek może liczyć na pomoc rodziców zawsze, kiedy tylko tego potrzebuje. 

Kiedy tylko Małgosia sobie życzy, ja wsiadam, jadę, z dziećmi siedzę. Zresztą dzieci uwielbiają być z nami, bo ja tam różne rzeczy wymyślam

Wspaniała i zgrana rodzina! Oby tak było zawsze!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o synku i podziale obowiązków: "Radkowi trafiła się gorsza zmiana"

Stanisław Kostrzewski ocenił metody wychowawcze Małgorzaty Rozenek. Zdradził, że jako mama zrobi dla swoich dzieci wszystko i według niego bardzo je rozpieszcza. 

Małgorzata Rozenek o synach

Małgorzata Rozenek w klapkach Birkenstock za 200 zł
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05