East News

Ogromna tragedia gwiazdy TVN. Nie żyje najbliższa jej osoba

East News

Anna Skura przekazała za pośrednictwem Instagrama tragiczne informacje - zmarł jej ukochany tata. Gwiazda TVN nie może pogodzić się z jego śmiercią, zamieściła bardzo poruszający wpis. Wciąż napływają kondolencje dla blogerki. W mediach społecznościowych Anny Skury pojawiło się także jedno z ostatnich zdjęć z tatą, kiedy czuwała przy jego szpitalnym łóżku. 

Zobacz także: Nie żyje uczestnik hitowego programu TTV! Mężczyzna zmarł w tragicznych okolicznościach

Nie żyje tata Anny Skury. Blogerka zamieściła poruszający wpis

Anna Skura to blogerka modowa, znana bardziej jako What Anna Wears, która swoje stylizacje publikuje na blogu whatannawears.com. Jest również bardzo aktywna na Instagramie, na którym jej poczynania śledzi ponad 370 tys. osób. Anna Skura jest propagatorką mody na zdrowy tryb życia i bycie fit.  Kocha podróże, razem z mężem prowadzi biuro organizujące wycieczki zagraniczne. Szerszej publiczności dała się poznać po tym jak wzięła udział w programie "Agent Gwiazdy" w telewizji TVN. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Dziś niestety przeżywa jeden z największych dramatów w swoim życiu - jej tata nie żyje. Blogerka zamieściła bardzo poruszający wpis na swoim Instagramie. 

"Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy wróć do nas ❤️❤️❤️" Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty😞💔 Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam... do dzisiaj.
Nie potrafię nic więcej napisać. Nie potrafię i nie chce być silna - napisała Anna Skura. 

W komentarzach pod postem blogerki, pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i kondolencji. 

- O nie :( bardzo mi przykro... dużo siły dla Was...

- Całym serduchem siły ❤️

- Aniu ... Przykro mi bardzo 😔😔😔

- 😢❤️ trzymaj się moja Perelko mocno. baaardzo mi przykro i ślę moc miłości. - piszą internauci. 

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami.. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu,zwątpień, protestów, niedowierzania...Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy. Próbujemy ułożyć w głowie tą nową rzeczywistość , choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć”. . Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy wróć do nas ❤️❤️❤️“ ... Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty😞💔 Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam... do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać.Nie potrafię i nie chce być silna. . #KochamCieTato @lifein20kg ❤️

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Anna Skura straciła ukochanego tatę. Poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama. 

East News

 

Więcej na temat Anna Skura
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29