Karolina Korwin Piotrowska, Michał Szpak, Jacek Kurski
ONS

Rekordowo niska oglądalność Opola. Korwin: "Współczuję bardzo tym, którzy musieli w tym uczestniczyć"

Karolina Korwin Piotrowska, Michał Szpak, Jacek Kurski
ONS

Jaką oglądalność miał Festiwal w Opolu? Rekordowo niską! Według informacji portalu Wirtualnemedia,pl, tegoroczne występy w Opolu zgromadziły widownię najniższą od... 12 lat! Przed telewizorami zasiadły 2,35 mln widzów, czyli o 630 tys. mniej niż rok temu. Największą popularnością cieszyło się widowisko w wykonaniu Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu zatytułowane „Grand China Tour”, które oglądało aż 3,52 mln widzów. Na drugim miejscu pod względem oglądalności uplasował się konkurs „Grand Prix Publiczności - Złote Opole”, który oglądało 2,60 mln fanów muzyki.

 

Karolina Korwin Piotrowska o Festiwalu w Opolu

 

Te niskie wyniki oglądalność skomentowała na swoim Facebooku Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka nie pozostawiła suchej nitki zarówno na samym festiwalu, jak i na jego organizatorach. W swoim poście odniosła się również do incydentu wygwizdania w czasie trwania imprezy prezesa TVP, Jacka Kurskiego.

Pytacie mnie w postach, czy coś napiszę o Opolu. Nie napiszę. Nie jestem masochistką, nie chce mi się zatruwać organizmu. Współczuję bardzo tym, którzy musieli w tym uczestniczyć. I nie współczuję tym, których wygwizdano. Macie lansiarze żałośni za swoje i niestety z naszych podatków - napisała dziennikarka.

Co sądzicie o tej opinii? Oglądaliście Festiwal w Opolu czy odpuściliście sobie w tym roku?

 

Zobacz też: Doda nie chciała wygrać w Opolu!? "Głupio by mi było!" WIDEO.

 

Karolina Korwin Piotrowska dosadnie skomentowała niskie wyniki oglądalności Festiwalu w Opolu.

Karolina Korwin Piotrowska
Facebook

Co na to zarząd TVP?

Wygwizdany Jacek Kurski

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13