Jacek Kurskie został wygwizdany podczas festiwalu w Opolu! Prezes TVP pojawił się na scenie amfiteatru w niedzielę późnym wieczorem, żeby wręczyć nagrodę dla zwycięzcy koncertu Złote Opole, podczas którego wybierano największy hit w historii Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Gdy tylko Kurski pojawił się na scenie, publiczność zaczęła gwizdać i krzyczeć!

Reklama

Opole 2016 - Jacek Kurski wygwizdany przez opolską publiczność!

Mimo gwizdów, Jacek Kurski próbował zachować uśmiech na twarzy i kontynuował swoje przemówienie. W pewnym momencie odniósł się do reakcji publiczności.

W wielu krajach aplauz wyraża się poprzez gwizdy, dlatego witam również cudzoziemców w Opolu. Łączy nas jedno. Kochamy polską muzykę, kochamy polskie piosenki. I teraz cudzoziemców proszę, by pozwolili polskiej widowni dowiedzieć się kto dostał Grand Prix 2016 Złote Opole - powiedział Jacek Kurski.

Po swoim przemówieniu, które przez gwizdy ledwo było słychać, prezes TVP ogłosił, że w głosowaniu publiczności wygrał Michał Szpak z piosenką "Jesteś bohaterem". Kurski według wcześniejszych planów miał po zakończeniu koncertu spotkać się z dziennikarzami, ale jak informuje gazeta.pl, prezes nie pojawił się na zaplanowanym briefingu.

Bardzo przepraszamy, ale obiecane spotkanie jednak się nie odbędzie. Tylko taki komunikat mamy teraz państwu do przekazania. Nie można wykluczyć, że spotkanie odbędzie się w poniedziałek. Będziemy informować o tym państwa na bieżąco - poinformowały dziennikarzy pracownice biura prasowego.

Sytuację z wystąpieniem Jacka Kurskiego w Opolu skomentowali już m.in. Paweł Kukiz, Kamil Durczok i Dorota Zawadzka. Co napisali?

Zobacz także

ZOBACZ: Tylko nam Kuba Sienkiewicz tłumaczy dlaczego zmienił tekst Kilera! "Nie mogłem się powstrzymać"

Paweł Kukiz komentuje wygwizdanie Jacka Kurskiego w Opolu

Facebook

Kamil Durczok komentuje wygwizdanie Jacka Kurskiego w Opolu

Dorota Zawadzka komentuje wygwizdanie Jacka Kurskiego w Opolu

Facebook

Jacek Kurskie został wygwizdany przez opolską publiczność.

Jacek Kurski w Opolu:

YT
Reklama

Jacek Kurski wręcza nagrodę Michałowi Szpakowi

YT
YT
Reklama
Reklama
Reklama