Top Model jury
East News

"Top model" stracił czy zyskał nowych widzów? Oto wyniki oglądalności 8. sezonu

Top Model jury
East News

Trzy odcinki najnowszej edycji "Top model" już za nami! Program wrócił na antenę TVN po dwóch latach przerwy i znów jest emitowany w poniedziałki o godzinie 21:30. W jury po raz kolejny możemy zobaczyć: Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Teraz wśród widzów TVN z pewnością pojawia się pytanie, czy ósma odsłona "Top Model" wciąż jest hitem stacji? Program stracił czy zyskał nowych widzów? W sieci pojawiły się wyniki oglądalności!

Ile osób ogląda ósmą edycję "Top Model"?

Premierowe odcinki "Top Model" wywołały sporo emocji wśród widzów. Wszystko za sprawą m.in. 30-letniej Klaudii El Dursi, która jako pierwsza w historii show otrzymała od jury "złoty bilet". Dzieki decyzji jury, Klaudia ma już pewne miejsce w domu modeli, a to nie spodobało się wielu internautom. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Top Model"? Tego dowiemy się już wkrótce. Teraz pojawia się pytanie, ile osób oglądało pierwsze odcinki najnowszej edycji show? Czy ósma edycja programu jest hitem jesiennej ramówki TVN?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl najnowszą odsłonę show ogląda średnio 1,28 mln widzów. Stacja TVN w czasie emisji "Top Model" znajduje się na pierwszym miejscu w grupie 16-49 i trzecim w grupie 4+. Najwięcej osób obejrzało pierwszy odcinek show, który został wyemitowany 2 września - TVN wybrało wówczas 1,49 mln osób. Niestety, jak informuje portal, w porównaniu do 7. edycji show straciło widzów - dwa lata temu program oglądało o 320 tys. widzów więcej.

A Wy oglądacie ósmą edycję "Top Model"?

Zobacz także: Była modelką Playboya, urodziła dwójkę dzieci. Piękna Klaudia dostała złoty bilet w Top Model!

Ósmą edycję "Top model" ogląda średnio 1,28 mln widzów.

michał piróg, joanna krupa top model
eastnews

Oglądacie show TVN?

Czy będzie kolejna edycja Top Model?
x-news

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43