Oglądalność Tańca z Gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami" wciąż hitem? Są wyniki oglądalności!

Oglądalność Tańca z Gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami" od lat jest hitem ramówek Polsatu. Ale czy dziesiąta, jubileuszowa edycja tanecznego show z udziałem Basi Kurdej Szatan, Magdy Beredy, Akopa Szostaka czy Sandry Kubickiej rzeczywiście przyciąga miliony widzów? Są wyniki oglądalności po trzech pierwszych odcinkach. 

Wyniki oglądalności "Tańca z Gwiazdami"

Jak podają wirutalnemedia.pl "Taniec z Gwiazdami" ogląda średnio 2,1 mln widzów, co daje Polsatowi pozycję lidera w paśmie. Oglądalność jest bardzo stabilna, pierwszy odcinek 10. serii obejrzało 2,13 mln widzów, drugi 2,06 mln, a trzeci 2,11 mln. W porównaniu z nadawanym rok temu show „World of Dance” stacja zyskała 740 tys. widzów. Z kolei dziewiąta edycja nadawana wiosną tego roku gromadziła średnio 2,68 mln. Mimo małego spadku, „Taniec z Gwiazdami” wciąż pozostaje liderem, pokonując inne stacje - m.in. "Barwy Szczęścia" w TVP 2 oraz "Superkino" w TVN. Być może ze względu na tak wysoką oglądalność  "Tańca..." TVN 7 przeniósł emisję "Big Brothera Areny" z piątku na niedzielę. 

Kto już odpadł z "Tańca z Gwiazdami"?

Z programem pożegnali się już Reni Jusis, Rafał Szatan oraz Joanna "Ruda" Lazer. W walce o Kryształową Kulę pozostają m.in. Aleksandra Kot, Damian Kordas czy Monika Miller. Według sędziów najlepiej radzi sobie Barbara Kurdej-Szatan, która już dwa razy była najwyżej w punktacji jurorów. 

Oglądalność produkcji Polsatu

Jak na tle "Tańca z Gwiazdami" wypadają inne programy i seriale? Nowe reality show „Ninja Warrior Polska” gromadzi średnio aż 1,6 mln widzów, z kolei seriale „Przyjaciółki” i „Zawsze warto” kolejni 1,6 mln oraz 890 tys. 

A Wy co oglądacie najchętniej? 

W show występują m.in. Basia Kurdej Szatan, Magda Bereda i Monika Miller. 

Taniec z Gwiazdami
EastNews

Program prowadzi m.in. Paulina Sykut. 

Paulina Sykut
EastNews

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08