Jury w finale The Voice Senior
East News
Newsy

Oficjalnie: Znamy wszystkich trenerów "The Voice Senior"! Pojawiły się nowe nazwiska

Oficjalnie: Znamy wszystkich trenerów "The Voice Senior"! Pojawiły się nowe nazwiska

W formatach "The Voice" w tym roku nie brakuje zaskoczeń! Poznaliśmy już pełny skład jury "The Voice of Poland", a teraz media właśnie obiegła informacja dotycząca oficjalnego składu jurorskiego w programie "The Voice Senior". Pojawiły się dwa nowe nazwiska! Kto będzie oceniał dojrzałych wokalistów w tym talent show? Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Oficjalnie! Znamy pełen skład jury "The Voice of Poland"! Wielki powrót plus nowe nazwisko! 

Anika Dąbrowska z "The Voice Kids" opowiedziała jak jej idzie w szkole. Zdradziła, z którym przedmiotem ma na bakier!

Oficjalnie: Znamy wszystkich trenerów "The Voice Senior"! Pojawiły się nowe nazwiska! 

Już za kilka tygodni znów będziemy mogli oglądać wokalne zmagania wokalistów w każdym wieku! A to wszystko na antenie TVP2 dzięki programom "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior". Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, kto zasiądzie w jury najstarszego formatu, czyli "The Voice of Poland". W składzie jurorskim znaleźli się Tomson i Baron, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Urszula Dudziak, która wcześniej zasiadała w "The Voice Senior". 

Z tego też względu od razu było wiadomo, że w "The Voice Senior" na pewno pojawi się nowa gwiazda. Teraz, kiedy otrzymaliśmy już oficjalne informacje okazało się, że w drugiej edycji show zabraknie również Marka Piekarczyka. Jak zatem będzie wyglądał pełen skład? 

W drugiej edycji "The Voice Senior" ponownie zobaczymy Andrzeja Piasecznego oraz Alicję Majewską. Nowymi jurorami zostali zaś Witold Paszt oraz Izabela Trojanowska. To właśnie ten skład wybierze najlepiej śpiewające osoby po 60. roku życia! 

Ale to niejedyne zmiany w "The Voice Senior". Jak już wcześniej było wiadomo, w roli prowadzącego zabraknie Tomasza Kammela, a jego miejsce zajmie Rafał Brzozowski, który swoją karierę rozpoczął właśnie w formacie "The Voice". Współprowadzącą program niezmiennie będzie Marta Manowska. 

I jak Wam się podoba taki skład jury? Będziecie oglądać drugą edycję "The Voice Senior"? W nowej odsłonie show zobaczymy Izabelę Trojanowską! 

Izabela Trojanowska w The Voice Senior?

Nowym jurorem "The Voice Senior" został także Witold Paszt. 

The Voice Senior
East News

W roli prowadzącego program zamiast Tomasza Kammela, zobaczymy Rafała Brzozowskiego. 

Rafał Brzozowski
East News

Zobacz także
Krzysztof Iwaneczko z "The Voice of Poland" wziął ślub

Zwycięzca "The Voice of Poland" wziął ślub! Jego partnerka zachwycała suknią ślubną!

Marcelina Zawadzka w The Voice of Poland

Wiemy, kto zastąpi Marcelinę Zawadzką w roli prowadzącej "The Voice of Poland"! 

 

Tomson i Baron - bitwy The Voice Kids
Jan Bogacz, TVP
Newsy
Tomson i Baron o relacjach z trenerami "The Voice of Poland". Czy Urszula Dudziak odnalazła się w show?
Jak muzycy dogadują się z nowymi jurorami!

Jesienią rusza kolejna edycja " The Voice of Poland " z nowym składem jurorskim. Obok Barona i Tomsona w fotelach zasiądą również Edyta Górniak i Urszula Dudziak. Muzycy z zespołu "Afromental" zdradzili, jak wygląda praca na planie nowej edycji muzycznego show i czy jurorzy dogadują się ze sobą.  To jest właśnie część tego programu, te szpileczki, które sobie lekko wkładamy! - powiedział szczerze Tomson. Wszystko wskazuje na to, że relacje między jurorami będą poważniejsze niż w poprzedniej edycji! Chwilami może być gorąco! A jak w "The Voice of Poland" odnalazła się Urszula Dudziak? Baron i Tomson zdradzili, że artystka jest świetną osobą i doskonale się z nią współpracuje na planie: Urszula Dudziak pięknie odnalazła się wśród nas. Jest bardzo mądra, doświadczona - dodali muzycy.  Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak wyglądają relacje Barona i Tomsona z pozostałymi jurorami! Zobacz także:   Zwycięzca "The Voice of Poland" wziął ślub! Jego partnerka zachwycała suknią ślubną!    

Edyta Górniak w kolorowej bluzie na planie The Voice of Poland
ONS
Newsy
Edyta Górniak wróciła do "The Voice of Poland". Dlaczego zabrakło jej w poprzednich edycjach? "Skład trenerski nie był kuszący"
Edyta Górniak w rozmowie z reporterką Party.pl zdradziła, dlaczego nie zawsze zgadzała się na udział w "The Voice of Poland"!

Edyta Górniak w rozmowie z reporterką Party.pl zdradziła, dlaczego nie zawsze zgadzała się na udział w  "The Voice of Poland"! Kilka dni temu ruszyły nagrania do jedenastej edycji muzycznego talent show. Jak już wiemy, tym razem uczestników programu będą oceniać: Urszula Dudziak, Michał Szpak, Tomson i Baron oraz właśnie Edyta Górniak. Artystka po krótkiej przerwie wróciła na fote jurora w "The Voice of Poland", a my postanowiliśmy zapytać ją, dlaczego robiła sobie przerwy i nie pojawiała się w kolejnych edycjach show. Co nam zdradziła? Posłuchajcie, co powiedziała Edyta Górniak!  Zobacz także:   Będą nowe zasady w "The Voice of Poland"? Jurorzy show przez przypadek zdradzili tajemnicę!  Edyta Górniak została jurorem w 11. edycji "The Voice of Poland".

Afromental o The Voice
Jan Bogacz / TVP
TV-Show
"The Voice of Poland" bez udziału publiczności! Jaka atmosfera panuje na planie? Zdradzili Tomson i Baron!
"The Voice of Poland" bez udziału publiczności! Jaka atmosfera panuje na planie? Zdradzili Tomson i Baron!

Przed nami jedenasta już edycja "The Voice Poland"! W związku z pandemią koronawirusa nagrana oczywiście zgodnie z obostrzeniami - w tym przypadku bez udziału publiczności! Jaka była więc atmosfera na planie show? Czy brak słuchaczy wpłynął na występy uczestników? Posłuchajcie, co zdradzili nam Tomson i Baron! Premiera jedenastej edycji „The Voice of Poland” już 12 września w TVP2! Zobacz także:  Będą nowe zasady w "The Voice of Poland"? Jurorzy show przez przypadek zdradzili tajemnicę! 

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner