Anna Przybylska Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska	Oliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk i młoda Anna Przybylska Oliwia Bieniuk włosy
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews

Choć od śmierci Anny Przybylskiej minęło już pięć lat, to wielu fanów wciąż nie może pogodzić się z odejściem ukochanej aktorki. Gwiazda, która dziś obchodziłaby swoje 41. urodziny, była nie tylko piękną i radosną kobietą, ale też osobą, z którą można było porozmawiać właściwie na każdy temat. Ania nigdy nie obrażała się, gdy któryś z dziennikarzy zadał jej trudne lub osobiste pytanie.

Po śmierci aktorki oczy mediów i fanów zwróciły się w kierunku rodziny Przybylskiej, która pozostawiła na świecie partnera i trójkę dzieci. Dziś najwięcej emocji wzbudza jej najstarsza pociecha, Oliwia, która jest łudząco podobna do swojej mamy. Czy pójdzie w jej ślady i zacznie  karierę w show biznesie? 

1/5
Anna Przybylska
EastNews

Anna Przybylska od zawsze marzyła o założeniu rodziny. Chciała szybko mieć dzieci. Niestety, dwa lata po urodzeniu najmłodszej pociechy, aktorka usłyszała druzgocącą diagnozę - rak trzustki. Pomimo prób leczenia rok później gwiazda przegrała walkę z chorobą.

Zobacz także: Mama i siostra Ani Przybylskiej skomentowały informacje o dziecku Bieniuka i Gliwińskiej. Zaskakujące słowa!

2/5
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
EastNews

Anna Przybylska była jedną z tych mam, która nie zasłaniała twarzy pociech. Aktorka nie widziała nic złego w pokazywaniu twarzy dzieci, jednak warto podkreślić, że Oliwia, Jaś i Szymon przyszli na świat, gdy media społecznościowe nie były obowiązkowe dla osób funkcjonujących w show-biznesie. Gwiazda często opowiadała o dzieciach prasie.

Czy chciała, aby poszły w jej ślady? Z pewnością dziś byłaby dumna z 17-letniej Oliwki, która próbuje swoich sił zarówno w modelingu, jak i aktorstwie.

3/5
Oliwia Bieniuk
Instagram

Oliwia Bieniuk niedawno skończyła 17 lat. Nastolatka z dnia na dzień coraz bardziej przypomina swoją mamę, nie tylko wyglądem, ale i zachowaniem. Oliwka na swoim koncie ma udział w kampanii reklamowej jednej z sieci komórkowych, a także reklamowała już ubrania dla Reserved! Ostatnio zaczął poważniej interesować ją Instagram. 17-latka zaczęła promować produkty włoskiej marki w sieci. Czy zostanie influencerką? Zobaczymy!

4/5
Oliwia Bieniuk i młoda Anna Przybylska
instagram/eastnews

Oliwia Bieniuk, tak jak jej rówieśnicy, prowadzi profile na mediach społecznościowych, ale nie zapomina też o "prawdziwym świecie". Córka Anny Przybylskiej uczy się w klasie o profilu teatralnym. Niedawno wyznała na Instastories, że interesuje ją aktorstwo. Czy nastolatka niedługo zagra na dużym lub małym ekranie? Z pewnością niejeden producent chciałby ją u siebie zatrudnić! 

5/5
Oliwia Bieniuk włosy
Instagram

Oliwka Bieniuk jest bardzo podobna do swojej mamy, jednak czy nie przeszkodzi jej to w karierze? Z pewnością będzie porównywana do sławnej rodzicielki, ale także może przez to liczyć na lepsze propozycje zawodowe.

Na razie nastolatka skupia się na nauce i na próżno szukać jej na deskach teatru czy na wielkim ekranie. Z pewnością nastąpi to poźniej, a my już nie możemy doczekać się jej debiutu.

 

Więcej na temat Anna Przybylska Oliwia Bieniuk