Olivier Janiak schudł
ONS

Wczorajsza prezentacja wiosennej ramówki TVN przyciągnęła całą masę największych gwiazd stacji, które promowały swoje programy. Nie zabrakło ekipy "Małych Gigantów" - m.in. Natalii Lesz czy Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej, którzy wywołali mały skandal. Przypomnijmy: Wojewódzki uciekł z Chylińską ze sceny w trakcie prezentacji

Na konferencji pojawił się również przystojny Olivier Janiak, który jest jednym z opiekunów w show. Gwiazdor pojawił się od stóp do głów w skórze. Tym samym mógł podkreślić swoją nową, wysportowaną sylwetkę. Prezenter bardzo zeszczuplał  w ostatnim czasie, co jeszcze lepiej wpłynęło na jego wygląd.

Nie dość, że jest jednym z najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce, to teraz znów wygląda jak model. Karolina Malinowska powinna być z niego dumna. A może to ona - jako miłośniczka fitnessu - pomogła mu zrzucić zbędne kilogramy? :)

Zobacz: Malinowska zostawiła Janiaka samego w kuchni. Ciężko będzie jej TO ogarnąć: Skończyło się katastrofąTak wyglądał kilka lat temu:Gwiazdy na ramówce TVN:

 

Więcej na temat Olivier Janiak ramówka