APART, Obrączki ze złota, wzór 459_R, cena od 2 238 zł APART, Obrączki ze złota, wzór 827,cena od 2 358 zł APART, Obrączki ze złota z brylantami, wzór 4_430, cena od 3 688 zł APART, Obrączki ze złota z brylantami, wzór 4_442, cena od 3 848 zł APART, Obrączki ze złota z brylantami, wzór 4/828, cena od 6 438 zł.
Sesja ślubna - harry i meghan
East News

Wybór obrączek to jedna z najważniejszych i jednocześnie najprzyjemniejszych decyzji, którą musimy podjąć przed ślubem. W końcu symboliczny złoty krążek pieczętuje miłość i będzie towarzyszył nam przez całe życie. Jakie zatem powinny być obrączki? 

Przede wszystkim: dopasowane. Nie tylko do naszych palców, ale również do charakterów i stylu. Jesteście szaloną, podejmującą spontaniczne decyzje parą? Wybierzcie coś oryginalnego, co wyróżni was na tle innych. Kochacie naturę i cenicie tradycję? Postawcie na ponadczasową klasykę. Marzycie o tym, aby po prostu, niezależnie od wszystkiego nosić na placu to, co zwyczajnie wam się podoba? Sprawdźcie nasze propozycje! 

Być jak Harry i Meghan...

Jeśli chodzi o wybór obrączek, najgorętsza para ostatnich lat wbrew przewidywaniom postawiła kultywować tradycję Windsorów. Tak, jak książę William i Kate Middleton oraz inne royal couples postanowili przyjąć prezent od królowej Elżbiety II, jakim są królewskie, niezwykle stylowe obrączki z walijskiego złota.

Te, które noszą aktualnie Harry i Meghan wykonano w 2018 roku na specjalnie zamówienie ukochanej babci brytyjskiego księcia. Ich piękno tkwi w prostocie formy - obrączka Harry'ego jest gładka, zaś tą, którą nosi Meghan, zdobią maleńkie diamenty. Tego typu wzór nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego warto się nim zainspirować. 

Ślubna biżuteria - na co się zdecydować?

Nadzwyczajne chwile wymagają specjalnej oprawy, w tym wypadku - biżuterii. To idealny dodatek podkreślający wzniosłość chwili, który przez lata będzie przypominał ci piękny moment wyjścia za mąż.

Marka Apart oferuje ogromny wybór obrączek - poczynając od tradycyjnych, z żółtego i białego złota, po te nietuzinkowe – z diamentami, wielokolorowe lub finezyjnie wykonane. Wszystko po to, aby wśród dziesiątek wzorów zakochani znaleźli te, perfekcyjnie dopasowane do ich historii.

Obrączki w stylu Harry'ego i Meghan
East News, Mat. prasowe
East News, Mat. prasowe

1.  APART, Obrączki ze złota z cyrkoniami, wzór 4/179, cena od 9 658 zł, apart.pl.

2. APART, Obrączki ze złota z cyrkoniami, wzór 4/186, cena od 4 998 zł, apart.pl.

3. APART, Obrączki ze złota, wzór 839, cena od 1 218 zł, apart.pl.

4. Kolczyki ze złota z diamentami sprawią, że tego dnia poczujesz się absolutnie wyjątkowo. / Kolczyki ze złota z diamentami, 3 490 zł, apart.pl.

5. APART, Obrączki ze złota z diamentami, wzór 4/266, cena od 1 418 zł, apart.pl.

Więcej wzorów znajdziecie w naszej galerii!

7/7
APART, Obrączki z platyny z diamentami, wzór 4_506, cena od 12 758 zł
Mat. prasowe