Nina Terentiew odwiedziła "Pytanie na śniadanie" by wraz z TVP świętować 70-lecie stacji. W końcu wiele lat swojego zawodowego życia poświęcała rozwojowi Telewizji Polskiej. Podczas poświęconego byłej dyrektor programowej TVP 2 czasu antenowego, Nina Terentiew wspominała swoje początki ale również ludzi, których dane jej było poznać przez te wszystkie lata. W pewnym momencie musiała upomnieć Tomasza Kammela, bo nie mogła znieść jego zachowania. O co poszlo?

Reklama

"Pytanie na śniadanie": Nina Terentiew świętuje 70-lecie TVP

Nina Terentiew swoją przygodę z TVP zaczęła w 1971 roku. W "Pytaniu na śniadanie" wspomniała, że był to kompletny przypadek. Początkami były redakcja Publicystyki Kulturalnej, gdzie w ramach pracy przygotowywała m. in. program "Pegaz". Prowadziła również takie formaty jak "XYZ" a także kultową "Bezludną Wyspę". Wspominając tę ostatnią zachwycała się Katarzyną Cichopek a także, ze wzruszeniem wspomniała Annę Przybylską. W 1980 roku Nina Terentiew została kierownikiem publicystyki TVP, a w 1998 roku dyrektor programową TVP. Aktualnie od 2007 roku związana jest z Polsatem.

Świętowanie 70-lecia TVP nie mogło więc odbyć się bez Niny Terentiew. Jak informowała Plejada.pl, to właśnie Joanna Kurska, żona byłego dyrektora programowego TVP Jacka Kurskiego miała zabiegać o jej obecność. Nina Terentiew zdecydowała się odwiedzić dawną stację, jednak podkreśliła, że nie wyobraża sobie powrotu:

Tu jest moje 30 lat, teraz oczywiście mam inne 16, ale pierwszej miłości się nie zapomina, więc nie mogłam nie przyjść, zwłaszcza do ciebie. Nigdy nie wraca się do tej samej wody — to jest moja zasada, a poza tym Telewizja Polska jest moją dawną miłością, na którą patrzę z sentymentem, natomiast ja mam nową miłość, jestem przecież kobietą zamężną. Moim mężem jest Polsat - mówiła w rozmowie z Tomaszem Kammelem.

fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Zobacz także: Katarzyna Cichopek czy Małgorzata Rozenek? Która z nich przyciąga więcej widzów? Są wyniki!

Tomasz Kammel podczas rozmowy z Niną Terentiew nie szczędził jej komplementów. Postanowiła więc upomnieć prezentera:

Zobacz także

Przestań! Przestań się tak nadmuchiwać. Zawsze ci to mówiłam: mniej emfazy, mniej uwielbienia, mniej trzepotu, a ty mnie nic nie słuchałeś.

Jednak jak podkreślił Tomasz Kammel 70-lecie stacji i olbrzymi wkład Niny Terentiew w jej rozwój tego wymagał. Zobaczcie zdjęcia Niny Terentiew z wizyty w TVP po 15-letniej przerwie.

Reklama

Zobacz także: Maciej Kurzajewski komplementuje inną kobietę w "Pytaniu na śniadanie"! Mina Katarzyny Cichopek bezcenna!

fot. Dariusz Gałązka/AKPA
fot. Dariusz Gałązka/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama