Nowy teledysk Sylwii Lipki Sylwia Lipka na planie teledysku Sylwia Lipka na planie teledysku Sylwia Lipka na planie teledysku Sylwia Lipka na planie teledysku
Nowy teledysk Sylwii Lipki
Tomasz Bulenda
Kiedy premiera klipu?
1/5
Nowy teledysk Sylwii Lipki
Tomasz Bulenda

 

TYLKO U NAS! Mamy zdjęcia z planu nowych teledysków Sylwii Lipki! „Uskrzydlasz Mnie” oraz „Fly To Sky” to pierwsze single z jej nadchodzącego albumu - „Fala”. Tym razem będzie to wydanie dwupłytowe i w dwóch wersjach językowych. Sylwia nagrała 10 utworów w języku polskim i przetłumaczyła je na język angielski.

 

Zobacz: Gwiazdy YoungStars na wakacjach! Takie zdjęcia znajdziecie TYLKO U NAS!

 

Kiedy zobaczymy nowe teledyski Sylwii Lipki, która na swoim Instagramie ma już ponad 367 tysięcy fanów? Zobaczcie na kolejnych stronach naszej galerii!  

 

Zobacz: Młodzi, piękni i bardzo zakochani! Miłość Przybysz i Sikorskiego kwitnie na wakacjach!

2/5
Sylwia Lipka na planie teledysku
Tomasz Bulenda

 

Klipy do utworów będzie można zobaczyć w środę od godziny 12:00, ale fani mogą ich posłuchać już w serwisach cyfrowych. Utwór „Uskrzydlasz Mnie” bardzo dobrze radzi sobie w iTunes, znalazł się na 4. miejscu najczęściej słuchanych kawałków.

 

Zobacz: Sukienki białe: rodzaje i do czego pasują?

3/5
Sylwia Lipka na planie teledysku
Tomasz Bulenda

 

W sierpniu 2015 roku Sylwia wzięła udział w konkursie Young Sing Stars, dzięki któremu została artystką My Music i dołączyła do projektu Young Stars, który jest najpopularniejszym projektem promującym muzykę nastolatków w Polsce. 1 lipca 2016 ukazała się debiutancka płyta wokalistki pt. “Szklany Sen”, która od razu znalazła się na 2. miejscu OLIS w Polsce. Po tak ciepłym przyjęciu pierwszego albumu oraz wielu występach scenicznych przyszedł czas na solową trasę koncertową. Sylwia zagrała w 11 miastach w Polsce.

4/5
Sylwia Lipka na planie teledysku
Tomasz Bulenda

Już 30 sierpnia Sylwia Lipka zagra na koncercie „Young Stars Festival 2017” na warszawskim Torwarze. 

5/5
Sylwia Lipka na planie teledysku
Tomasz Bulenda
Więcej na temat Sylwia Lipka