Nowa piosenka Michała Szpaka Michał Szpak na Eurowizji Michał Szpak w Operze Leśnej Michał Szpak w The Voice of Poland 9
Nowa piosenka Michała Szpaka
Będzie hit?
1/4
Nowa piosenka Michała Szpaka

 

Michał Szpak lubi zaskakiwać fanów! Do sieci trafił właśnie najnowszy utwór wokalisty wraz z... teledyskiem! Utwór zatytułowany "Rainbow" jest trzecim singlem promującym nowe wydawnictwo artysty, które ujrzy światło dzienne już siódmego września! Nas zastanawia jednak pewien fakt... Myślicie, że czas wydania nowej piosenki to przypadek?

 

Michał Szpak dodał nowy teledysk! Czy to piosenka na Eurowizję 2019?

 

Choć takie spekulacje pojawiają się zawsze, kiedy Michał Szpak wydaje piosenkę na jesień, tym razem mogą okazać się prawdą! Nie od dziś wiadomo, że propozycje utworów eurowizyjnych muszą spełnić pewne standardy.

 

Jednym z nich, jest konieczność udostępnienia utworu do odsłuchu publicznego po pierwszym września, a drugim jego długość. Większość z nich trwa mniej niż 3 minuty (choć minimalne przekroczenie tej długości również jest dopuszczalne), tak jak w przypadku najnowszego singla Michała. Artysta poczuł już smak, można śmiało napisać, zwycięstwa. W 2016 roku w głosowaniu widzów zajął zaszczytne trzecie miejsce! Czy chce pobić swój rekord? My z chęcią zobaczymy gwiazdora na Eurowizji jeszcze raz ;)

 

Posłuchajcie najnowszego "dziecka" Szpaka! Będzie hit? 

 

Polecamy: Fani Kwiatkowskiego i Szpaka toczą o nich boje, a oni sami? O spór zapytaliśmy ich znajomą - Saszan! Co odpowiedziała?

 

Tekst piosenki "Rainbow" Michała Szpaka

 

Rainbow in your eyes – we are All colors in one

What a beautiful day – what a beautiful day

You’re a rainbow

The sun after rain

You’re like the sun after rain

2/4
Michał Szpak na Eurowizji
East News

 

Michał reprezentował Polskę na Eurowizji w 2016 roku z piosenką "Color Of Your Life"! Ówczesny wynik był bardzo spektakularny. W głosowaniu jurorów Szpak zajął 25 miejsce, a w głosowaniu widzów trzecie, zajmując ostatecznie 8. pozycję w tabeli.

3/4
Michał Szpak w Operze Leśnej
ONS.pl

Michał opublikował na swoim kanale na YouTubie najnowszy teledysk do piosenki "Rainbow". Obejrzyjcie i oceńcie:

 

4/4
Michał Szpak w The Voice of Poland 9

 

Wokalista skupia się aktualnie na swojej pracy jako trener w programie "The Voice Of Poland" - jest to jego drugi sezon w show. W poprzedniej edycji doprowadził swoją podopieczną Martę Gałuszewską do zwycięstwa, przyciągnął przed telewizory rzeszę swoim fanów, w związku z czym produkcja postanowiła zatrudnić go po raz kolejny. Obok niego na fotelach trenerskich zasiadają także: Patrycja Markowska, Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży.

Więcej na temat Michał Szpak Eurowizja