Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Spot wyborczy Magdaleny Ogórek
ONS
Newsy

Perfekcyjna fryzura, stylizacja i makijaż. Tak Magdalena Ogórek zachęca do głosowania na siebie [WIDEO]

Przekonuje Was?

Kandydatura Magdaleny Ogórek na prezydenta Polski wzbudza bardzo skrajne emocje. polityk nie zawsze pokazuje się z najlepszej strony, a wiele emocji wywołał jej strój w rocznicę katastrofy smoleńskiej, kiedy składała kwiaty. Nie omieszkała skomentować tego Dorota Wróblewska. Zobacz: Wróblewska krytykuje stylizacje Magdaleny Ogórek. Za co dostało się kandydatce na prezydenta?

Ogórek jednak podchodzi do sprawy bardzo poważnie. W mediach jednak stara się za bardzo nie udzielać, co też nie spodobało się wielu Polakom. Teraz jednak kandydatka opublikowała swój nowy spot wyborczy, a hasło, które szerzy to "Polska od nowa". Polityk skupia się przede wszystkim na młodych ludziach, którzy wyjeżdżają z kraju i lokalnych przedsiębiorcach. Nawołuje do społeczeństwa, aby zmienić w Polsce to, co nie działa prawidłowo i zacząć od początku.

Przekonała Was?

Zobacz: Magdalena Ogórek w amerykańskim Playboyu! "Najatrakcyjniejszy kandydat w historii Europy"

Spot wyborczy Magdaleny Ogórek


Spot wyborczy Magdaleny Ogórek

 

Magdalena Ogórek na Starówce:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Wróblewska krytykuje Magdalenę Ogórek
ONS
Newsy
Wróblewska krytykuje strój Ogórek na debacie: Świetnie wypadnie w "Tańcu z Gwiazdami"
Ma do niego kilka zarzutów

Ostatnio internet podbił filmik Ady Fijał, która postanowiła sparodiować kandydatkę na prezydenta - Magdalenę Ogórek . Aktorka zrobiła to w typowy dla siebie sposób i nagrała filmik wideo. Zobacz:  Fijał też wyśmiewa Ogórek. Zrobiła to w typowy dla siebie sposób Teraz do grona osób krytykujących postawę polityk dołączyła Dorota Wróblewska . Producentka pokazów mody z kolei skrytykowała dobór stroju Ogórek na debatę prezydencką, który był nieodpowiedni do sytuacji i pory dnia. Ponadto przyznała, że kandydatka najlepiej odnalazłaby się w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie jest czas i miejsce na zabawę modą. Refleksjami podzieliła się z fanami na Facebooku: Jest mi strasznie przykro, że po milionie komentarzy na temat wyglądu, pani Ogórek nie bierze ich pod uwagę. Jak ostatnio słyszeliśmy bawi się modą. Czy to jest właściwy moment i miejsce na taką zabawę? Z całą pewnością nie chce mieć prezydenta, który ma w nosie zasady i który jest narcyzem. Moim zdaniem Pani Ogórek świetnie wypadnie w "Tańcu z gwiazdami". Tam będzie miała pole do popisu i dobrą zabawę modą.  Rękaw powinien być co najmniej 3/4 nie tylko ze względu na miejsce, ale i godzinę. Włosy mniej frywolne, absolutnie związane. Może też warto odkleić sztuczne rzęsy. Przypominam, że w tym sezonie są modne usta matowe, zwłaszcza w oficjalnych wystąpieniach. Podoba Wam się styl Magdaleny Ogórek? Zobacz na Polki.pl: Kim jest Magdalena Ogórek?  

Magdalena Ogórek miała wypadek
ONS
Newsy
Magdalena Ogórek miała wypadek. Chwila grozy w podróży na spotkanie z wyborcami
Opisała całą sytuację na Twitterze

Wczoraj podczas prezentacji nowych kanałów TVN Anna Kalczyńska zdradziła nam co myśli o programie wyborczym Magdaleny Ogórek . Dziennikarka nie do końca popiera koncepcją kandydatki. Zobacz:  Kalczyńska skomentowała kandydaturę Ogórek. Ma uwagi do jej programu wyborczego Kandydatka na prezydenta miała dzisiaj odwiedzić swoich wyborców w Rybniku. Wizyta miała trwać od 14 do 18, ale po drodze Magdalena Ogórek niestety miała wypadek. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a wizyta rozpoczęła się planowo. Polityk poinformowała o zdarzeniu za pomocą Twittera tak, aby jej zwolennicy na bieżąco wiedzieli co się dzieje. Kandydatka SLD aktywnie prowadzi kampanię wyborczą, dlatego zależało jej, aby nie zawieść wyborców. Będziecie głosować? Zobacz: Kim jest Magdalena Ogórek?       Magdalena Ogórek na Starówce:

Jarosław Kuźniar i Magdalena Ogórek - wojna na Twitterze
Newsy
Ogórek pokłóciła się z Kuźniarem! OSTRA wymiana zdań na Twitterze! Dziennikarz prowokuje: "Płeć piękna, ale słaba"
Ogórek pokłóciła się z Kuźniarem! OSTRA wymiana zdań na Twitterze! Dziennikarz prowokuje: "Płeć piękna, ale słaba"

Jarosław Kuźniar i Magdalena Ogórek pokłócili się na Twitterze! O co poszło? W rozmowie z Polskim Radiem kandydatka na prezydenta RP zachwalała rządowy program "500+", program "Mieszkanie+" oraz stanęła w obronie atakowanego prezydenta Andrzeja Dudy. Niektórzy więc zaczęli sugerować, że Magdalena Ogórek chciałby wstąpić do PIS-u. Sama zapewnia jednak, że chce teraz skupić się na pracy naukowej. Inaczej to widzi Jarosław Kuźniar.   Na swoim Twitterze, po wysłuchaniu wywiadu z Magdaleną Ogórek, napisał: Z całą sympatią ale historia o wielorybie w Wiśle byłaby ciekawsza niż żółte paski ze spowiedzi Magdaleny Ogórek w radiowęźle partyjnym PiS Zobacz także: Porady, jak wykorzystać kłótnię do budowy związku   Magdalena Ogórek nie pozostała mu dłużna. Jarosław Kuźniar nie pozostał jej dłużny!     Na co oczywiście zareagowała Magdalena Ogórek.   Dyskusja zakończyła się bardzo ostro!   Po czyjej stronie jesteś w tym konflikcie? Magdy? A może Jarka?    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner