Maffashion, Marina Maffashion Marina Wojtek Szczęsny Sara Boruc
Maffashion, Marina
Instagram
1/7
Maffashion, Marina
Instagram

Już w czwartek, 21 września, długo oczekiwana premiera najnowszego singla Mariny "Takin' Ya Rock Out". Od kilku dni na Instagramie samej Mariny, a także zaprzyjaźnionych z nią gwiazd oraz fanów, trwa gorące odliczanie! W akcję promocyjną zaangażowały się największe sławy z mężem Mariny, Wojciechem Szczęsnym oraz Anną Lewandowską na czele. Marinę wspierają też: Sara Boruc, Marcin Gortat, legendarny włoski bramkarz Gianluigi Buffon czy Joanna Opozda. Również blogerka Maffashion, której fan zadał pytanie: "Płaci wam za to?". Co odpowiedziała? 

 

Zobacz: Anna Lewandowska mocno wspiera Marinę! Pokazała ZDJĘCIE i napisała "Trzymam kciuki"! O co chodzi?

2/7
Maffashion
Instagram

Maffashion opublikowała na Instagramie kartkę podobną do tych, które prezentują inne gwiazdy, wspierające Marinę. Jeden z fanów zapytał wprost, czy Marina płaci gwiazdom za promocję swojego nowego singla. Co na to blogerka?

- Nie. Zapytała czy nie zrobiłabym takiej kartki. Ja kibicuje Marinie. Chciałabym aby wydała sztos płytę. Singiel odsłuchany już chyba z 50 razy. Wydaje mi się ze niektórzy z was częściej myślą o kasie, o robieniu wszystkiego za nią niż sami zainteresowani - napisała Maffashion.

 

Zobacz: A jednak! Szczęsny kupił Marinie auto za ponad milion! Przywiozła go nim na zgrupowanie ZDJĘCIA 

3/7
Marina
Instagram

To wyjaśnienie jednak fanom nie wystarczyło...

 

- A mi się wydaje, że jakby wydała sztos płytę to szum wokół niej zrobiłby się sam, a nie na siłę. Lekko zniechęcające jest to, że z każdej strony ciągle widzę ludzi promujących. Niedługo taka kartka wyskoczy mi z lodówki...

- Gdyby była dobra artystka nie potrzebowalaby tego wszystkiego aby o niej usłyszeli. Dla mnie artystka która musi promować sławny mąż i sławni przyjaciele to żadna artystka

 

Maffashion i tu znalazła odpowiedź.

 

Zobacz: Marina w modnych butach z naszywkami. Wiemy, gdzie można je kupić i za ile! 

4/7
Wojtek Szczęsny
Instagram

- Wstawienie takich zdjęć nie jest niczym na sile :))) Bieber kiedy wydawał singiel także jego znajomi dodawali podobne kartki. Czy to coś złego ze ludzie sobie kibicują? - napisała Maff.

 

Marinę chyba najmocniej wspiera jej mąż, Wojtek Szczęsny. 

 

Zobacz: Wojciech Szczęsny kupił Marinie samolot? Wokalistka: "Wszyscy chcecie zobaczyć jak..." ZDJĘCIA 

5/7
Sara Boruc
Instagram

.. jak i przyjaciółka Mariny - Sara Boruc.

6/7
Joanna Opozda
Instagram

W gronie wspierających jest też Joanna Opozda.

7/7
Marcin Gortat
Instagram

Także Marcin Gortat czeka na nowy singiel Mariny.

 

A Wy?

Więcej na temat Maffashion Marina