Mów mi Mistrzu - zdjęcia z szóstego odcinka Kasia Glinka w Mów Mi Mistrzu Rafał Maślak w Mów Mi Mistrzu Elżbieta Romanowska w Mów Mi Mistrzu Elżbieta Romanowska w Mów Mi Mistrzu
Mów mi Mistrzu - zdjęcia z szóstego odcinka
1/8
Mów mi Mistrzu - zdjęcia z szóstego odcinka

W szóstym odcinku show "Mów Mi Mistrzu" (emisja w najbliższy piątek, 20 stycznia o 22:35 w TVP2) zobaczymy dwie popularne aktorki: Elżbietę Romanowską i Katarzynę Glinką, oraz Mistera Polski 2014 – Rafała Maślaka. Show poprowadzą Aleksandra Nieśpielak oraz... Bartosz Opania, który w tej roli zastąpił Antka Królikowskiego!

 

W kogo wcielą się gwiazdy tym razem? Zobaczcie zdjęcia! 

 

Zobacz: W takim wydaniu Michała Szpaka jeszcze nie widzieliście! Zobaczcie zdjęcia z nowego show TVP 2

2/8
Kasia Glinka w Mów Mi Mistrzu

Katarzyna Glinka będzie wzorową pracownicą Działu Reklamacji i poprowadzi szkolenie z zakresu asertywności i obsługi niezadowolonych klientów. Demonstruje, jak postępować z najbardziej nieprzyjemnymi, rozwścieczonymi i kłopotliwymi konsumentami.

3/8
Rafał Maślak w Mów Mi Mistrzu

Rafał Maślak będzie narzeczonym córki mafijnego bossa i dyplomowanym wychowawcą w przedszkolu. Podczas wizyty w domu swojej wybranki  będzie musiał wykonać bardzo nietypowe zadanie...

4/8
Elżbieta Romanowska w Mów Mi Mistrzu

Elżbieta Romanowska będzie księżniczką, którą odwiedza narcystyczny książę w towarzystwie więźnia. Składa jej matrymonialną  propozycję, szybko okazuje się jednak, że niespodziewani goście nie mówią całej prawdy o sobie.

5/8
Elżbieta Romanowska w Mów Mi Mistrzu
6/8
Rafał Maślak w Mów Mi Mistrzu
7/8
Mów Mi Mistrzu - szósty odcinek
8/8
Kasia Glinka w Mów Mi Mistrzu