Ostatnie tygodnie to fala nowych hitów internetu, a jej głównym dostarczycielem okazało się poranne pasmo TVN czyli "Dzień Dobry TVN". Największą furorę zrobiły dwa materiały o blogerkach autorstwa Filipa Chajzera. Przypomnijmy: Filip Chajzer jest bezlitosny dla blogerów. Znowu ich ośmieszył

Reklama

Okazuje się, że dziennikarz dzięki poczuciu humoru i kreatywności wyrasta na nową gwiazdę w szeregach stacji TVN. Ogromny odzew po prześmiewczych reportażach o blogerach nie mógł bez pozostać bez odzewu włodarzy stacji, którzy widzą w Chajzerze ogromny potencjał. Jak donosi nowy numer magazynu "Party", Filip może nawet liczyć na swój autorski program!

Jestem tylko małym trybikiem w dużej machinie, w której o wszystkim decydują duże tryby, siedzące dokładnie na trzecim piętrze. To od nich zależy, czy dostanę własny program. Nie ukrywam, że gdyby tak się stało, będę bardzo szczęśliwy - wyznał w rozmowie z "Party" Filip Chajzer.

Zachwycony sukcesami syna jest również jego doświadczony ojciec, Zygmunt Chajzer. W rozmowie z magazynem zdradza nawet, że ma już pomysł na program, który mieliby poprowadzić razem.

Mam fajny pomysł. Dwupokoleniowy program to byłoby coś - chwali się w rozmowie z "Party" ojciec Filipa.

Z pewnością Filip Chajzer ma teraz swoje 5 minut. Kibicujecie mu?

Zobacz: Chajzer o kulisach pracy w TVN: Robota dla dzieci z bogatych domów

Zobacz także

Reklama

Komentarze znanych blogerek na temat kompromitującego materiału Chajzera:

Reklama
Reklama
Reklama