Nowy partner Joanny ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był zły na Adama! O co poszło? 

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno przyznała, że odnalazła miłość! Jej nowy partner chce zachować prywatność, dlatego nie pokazuje go w sieci. Przyznała, że poznała go dzięki swojej kuzynce i to ona poinformowała go, że Joanna wystąpiła w telewizji. Końcowe odcinki ślubnego show oglądali już razem. Ukochany Joanny bardzo złościł się na zachowanie Adama, które obserwował na ekranie. Co mu najbardziej przeszkadzało? 

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozbywa się jedynej pamiątki po Adamie. Ale ktoś na niej skorzysta!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o nowym partnerze 

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dała się poznać widzom jako wrażliwa i skromna dziewczyna. Nieco obawiała się odbioru, z jakim będzie musiała się zetknąć po emisji programu, jednak okazało się, że widzowie ją pokochali. Swoją nową miłość poznała, gdy program był już transmitowany w telewizji. Podczas transmisji na żywo z programową ekspertką Magdaleną Chorzewską, Joanna przyznała, że na szczęście nie musiała informować ukochanego o medialnej przygodzie osobiście: 

On już wcześniej o tym wiedział, ale się przed nim krępowałam. Ale chociaż tyle, że już o tym wiedział i nie musiałam się tłumaczyć. 

Późniejsze odcinki oglądali już razem, więc Joanna miała ogromne wsparcie w nowym partnerze: 

Oglądaliśmy razem późniejsze odcinki, ale tych pierwszych się krępowałam. Wcześniejsze nie, bo pokazywałam na nich, że mi zależy a tutaj była osoba, z którą chcę coś zbudować i miałam konflikt interesów. 

Okazuje się jednak, że nowy partner Joanny nie miał nic przeciwko temu, że wcześniej występowała w programie. Nie oceniał jej. Bardziej się skupiał na niezrozumiałych zachowaniach Adama, w których nie wykazywał żadnej troski względem Joanny. Wychwytywał sytuacje, w których nie potrafił się zachować jak prawdziwy mężczyzna. Chodziło o szczegóły: 

On inaczej do tego podchodził. Skupiał się na zachowaniu Adama w stosunku do mnie, dlaczego Adam mi tej walizki nie wziął itp. 

Dziś już związek z Adamem to historia, a Joanna dzięki doświadczeniu, które zdobyła w programie ponownie uwierzyła w siebie i odnalazła prawdziwą miłość. Czeka ją jeszcze tylko ostatnie spotkanie z Adamem, czyli ich rozwód, który nie mógł odbyć się wcześniej z powodu pandemii koronawirusa. 

Zobacz także; Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała nam o pierwszej randce z nowym partnerem!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oglądała program ze swoim udziałem u boku ukochanego. Jej nowy partner nie pochwalał zachowania Adama, które mógł obserwować w odcinkach. 

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Instagram

Joanna odzyskała wiarę w siebie i znalazła nową miłość. Ostatnio zdecydowała, że sprzeda swoją programową suknię ślubną, a dochód przeznaczy na szczytny cel. Przed nią i Adamem jeszcze tylko jedno spotkanie - czyli rozwód, na który muszą poczekać nieco dłużej z powodu pandemii. 

Facebook

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01