Joanna Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram
Newsy

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozbywa się jedynej pamiątki po Adamie. Ale ktoś na niej skorzysta!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozbywa się jedynej pamiątki po Adamie. Ale ktoś na niej skorzysta!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie utrzymuje żadnych kontaktów z Adamem. Niestety z powodu koronawirusa formalnie są jeszcze małżeństwem, natomiast żadna relacja poza tym ich nie łączy. Uczestniczka niedawno przyznała, że jest zakochana! Przyszedł więc czas na rozliczenie się z przeszłością! Joanna postanowiła pozbyć się jednej z największych pamiątek po ślubie z programowym mężem.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam wciąż jest mężem Joanny! Dlaczego nie wzięli rozwodu?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sprzedaje suknie ślubną 

Joanna wiele się nauczyła dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak sama twierdzi udało jej się nabrać pewności siebie i poczucia własnej wartości. Zrozumiała, że jest gotowa na miłość i jak się okazało nie musiała długo na nią czekać! Dziś jest w szczęśliwym związku ale nie chwali się nową miłością w mediach społecznościowych. Dodatkowo postanowiła pozbyć się jednej z pamiątek po Adamie. Chodzi o suknię ślubną. Przy okazji postanowiła zrobić coś dobrego i zamiast zwyczajnie się jej pozbywać lub sprzedawać, postanowiła oddać ją na licytację w szczytnym celu: 

Cześć wszystkim, od jakiegoś czasu bardzo dużo dobrego dostaję od Was i ja bym się chciała również odwdzięczyć. Mianowicie, chciałabym sprzedać swoją suknię ślubną, a całkowitą wartość sukni chciałabym przekazać dla ciężko chorej, małej, walecznej Zosi. Zapraszam - ogłosiła na InstaStories.

Piękny gest! 

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie była zdziwiona tym, że Adam spodziewa się dziecka. Zszokowało ją coś innego...

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oddała na licytację swoją suknię ślubną, którą miała na sobie podczas ślubnej ceremonii w programie TVN7. Dochód ze sprzedaży wesprze szczytny cel. 

Facebook

Oto jak prezentuje się suknia ślubna Joanny Lazar: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film)

Zobacz także
Joanna Ślub od pierwszego wejrzenia

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała nam o pierwszej randce z nowym partnerem!

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał zdjęcia swojego dziecka i wylała się na niego fala hejtu. Jak zareagował?

 

Facebook
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Joanna ma żal do ekspertów, za dopasowanie jej do Adama?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Joanna ma żal do ekspertów, za dopasowanie jej do Adama?

Joanna i Adam byli bohaterami 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" . Jak wiadomo ich związek nie przetrwał, a w momencie ogłoszenia przed ekspertami decyzji, czy pozostają w małżeństwie, to właśnie Adam poinformował, że chce rozwodu. Obiecał jednak, że będzie utrzymywał kontakt z Joanną na przyjacielskich stosunkach. Tak się jednak nie stało, gdyż jak stwierdził Adam jego życie zaledwie po dwóch dniach od zakończenia eksperymentu, zmieniło się o 180 stopni.  Zobacz także:  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła kolor włosów. Zrezygnowała z blondu?  Adam wydawał się być wycofany również wtedy, kiedy był z Joanną w małżeństwie. Wydawało się, jakby w ogóle nie zależało mu na rozwijaniu tej relacji. Czy Joanna ma zatem żal do ekspertów, że dopuścili Adama do eksperymentu i dopasowali go właśnie jej?  Zobaczcie co wyjawiła Asia w rozmowie z reporterką Party.pl!

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pierwszej reakcji na swój widok
Instagram
Newsy
Dlaczego Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obawiała się związku z Łukaszem! Zdradziła powody
Dlaczego Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obawiała się związku z Łukaszem! Zdradziła powody

Historia Oliwii i Łukasza to gotowy scenariusz na film! Jednak udział w programie " Ślub od pierwszego wejrzenia " wymagał od nich obojga wielkiej odwagi. W końcu nie dość, że kamery rejestrowały proces ich poznawania się i byli wystawieni na ocenę widzów, to w dodatku nie mieli pojęcia, czego mogą się po sobie spodziewać. Dziś Łukasz i Oliwia tworzą szczęśliwą rodzinę. Prawie miesiąc temu na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko i spełniają się w rolach rodziców. Piękniejszych skutków decyzji o udziale w show nie mogli sobie wymarzyć.  Postanowiliśmy zapytać ich, jakie było ich pierwsze wrażenie w chwili, gdy się tylko ujrzeli. Na zdjęciach ze ślubu wyglądają, jakby znali się wiele lat, jednak czy było tak od pierwszej sekundy?  Oliwia przyznała, że obawiała się relacji z Łukaszem. Co było tego powodem i co robił Łukasz, żeby to się zmieniło?  Zobacz także:  Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest zakochana! Zdradziła, jak się poznali Oliwia i Łukasz szczerze o swojej pierwszej reakcji na swój widok w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"  

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej partnerce
Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada hejterom, którzy uważają że zdradził Joannę: "Możecie sobie to łatwo obliczyć!"
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada hejterom, którzy uważają że zdradził Joannę: "Możecie sobie to łatwo obliczyć!"

Adam Micek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił raz na zawsze rozprawić się z plotkami na temat jego ślubu w programie z Joanną i o tym, dlaczego postanowił się z nią rozstać ( Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Mówiłem Asi dwukrotnie, że biorę rozwód. Nie wiem, czemu w to brnęła!" ). Zdecydował również zabrać głos w sprawie jego obecnej partnerki: Jest rodowitą Polką, znaliśmy się owszem wcześniej, ale nie byliśmy w związku - powiedział Micek na Instagramie. Adam Micek potwierdził również, że rzeczywiście został ojcem - jego dziecko przyszło na świat 30 maja 2020 roku. Możecie sobie to łatwo obliczyć - stwierdził uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia", któremu niektórzy zarzucają, że spłodził potomka, kiedy był jeszcze mężem Asi. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dlaczego Joanna nie korzysta ze swoich 5 minut sławy? Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedział również, jak z jego perspektywy wyglądał ostatni odcinek i dlaczego jego zdaniem, mógł zostać źle odebrany: Podczas tego całego eksperymentu, nagrywań, kamery mając za sobą, mówienia, co druga strona zza szkła mówi: "róbcie to, mówcie o tym, siadajcie tu" - pod koniec tego przedsięwzięcia, gdzie wiedziałem, że to jest już ostatni dzień nagraniowy już zlewałem to, nie zależało mi już, jak to wypadnie. Może troszkę żałuję, bo straciłem świadomość, jak to wypadnie w telewizji - zakończył temat Adam. Przypomnijmy, że jako jeden z powodów rozwodów Adam podał... wiek Joanny. Liczył na młodszą żonę. W ankietach zaznaczył, że idealna kobieta powinna mieć do 26 lat, tymczasem Joanna w chwili nagrywania programu miała 32. Joanna...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner