Antek Szydłowski z The Voice Kids 3 zachwycił, śpiewając piosenkę Adele
Mat. prasowe
Newsy

Nowy faworyt do zwycięstwa w "The Voice Kids"?! Brawurowe wykonanie piosenki Adele podbija sieć!

Nowy faworyt do zwycięstwa w "The Voice Kids"?! Brawurowe wykonanie piosenki Adele podbija sieć!

"The Voice Kids" to format, który wyłonił już kilka gwiazd młodego pokolenia. Największe sukcesy osiągnęły Roxie Węgiel i Viki Gabor, wygrywając Eurowizję Junior kolejno w latach 2018 i 2019. Aktualnie trwają castingi do trzeciej edycji, gdzie faworytem jest Marcin Maciejczak, który brawurowo wykonał piosenkę Lady Gagi z "Narodzin Gwiazdy". Okazuje się jednak, że konkurencja nie śpi... do mediów właśnie trafił fragment przesłuchania 13-letniego Antka Szydłowskiego. Chłopiec wykonał utwór Adele, wprawiając jurorów w osłupienie! 

Zobacz także: Marcin Maciejczak to faworyt "The Voice Kids 3"? W "Mam Talent" doprowadził Chylińską do łez!

Dawid Kwiatkowski nie poszedł do "The Voice of Kids" dla pieniędzy... Nam powiedział, co go przekonało

Antek Szydłowski w The Voice Kids 3

"The Voice Kids" okazuje się kuźnią talentów! Na castingach pojawiają się dzieci, które związane są z muzyką od najmłodszych lat ale również takie, które wcześniej nie miały z nią niewiele wspólnego. Takim odkryciem jest właśnie Antek Szydłowski, który rozpoczął naukę śpiewania zaledwie... cztery miesiące przed castingiem!

Zobacz także: The Voice of Poland, a może Kids albo Senior? Już wiadomo, który jest najpopularniejszy

Ciężko uwierzyć, że chłopiec śpiewający niezwykle trudny utwór Adele pt. "Hello", nigdy wcześniej nie śpiewał i nie miał scenicznego doświadczenia. 

Jeśli fotele się nie odwrócą, będę załamany - mówił tuż przed występem.

Nie musiał się zbyt długo obawiać, ponieważ fotele odwróciły się niemalże natychmiastowo! To był brawurowy występ! 

- Twój głos jest niesamowicie mocny. Masz ozdobniki, które nie mają prawa pojawić się po czterech miesiącach śpiewania - mówił zachwycony Dawid Kwiatkowski
- Olbrzymi talent - zawtórowała Cleo

Pełen występ Antka zobaczyliśmy w sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Ostatecznie Antek wybrał drużynę Tomsona i Barona.

Zobacz także: Wpadka Barona w "The Voice Kids"! Fani mu to wybaczą?

Spójrzcie na brawurowe wykonanie piosenki "Hello" Adele przez Antka Szydłowskiego. Konkurencja w trzeciej edycji The Voice Kids 3 jest ogromna! 

Antek Szydłowski odwrócił trzy fotele na przesłuchaniach w ciemno, nie mając żadnego doświadczenia ani wokalnego ani scenicznego! Prawdziwy talent! 

Antek Szydłowski z The Voice Kids 3 zachwycił, śpiewając piosenkę Adele
Mat. prasowe

Ostatecznie Antek wybrał Tomsona i Barona.

Jurorzy 3 edycji The Voice Kids
Jan Bogacz/TVP

 

Wzruszona Ida Nowakowska w The Voice Kids
Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Ida Nowakowska popłakała się wspominając zmarłego tatę! Wzruszające chwile w The Voice Kids
Ida Nowakowska nie potrafiła ukryć wzruszenia wspominając swojego zmarłego tatę w "The Voice Kids". Prowadząca show opowiedziała o nim podczas rozmowy z jedną z uczestniczek.

Ida Nowakowska nie potrafiła ukryć wzruszenia wspominając swojego zmarłego tatę w "The Voice Kids". Prowadząca show opowiedziała o nim podczas rozmowy z jedną z uczestniczek. Już w najbliższą sobotę Telewizyjna Dwójka wyemituje kolejną odsłonę programu z udziałem utalentowanych dzieci. Tym razem na scenie zaprezentuje się m.in. Anastazja Maciąg. Tuż przed występem Anastazja opowiedziała Idzie o swoim dramacie.  Mój tata, kiedy miałam pięć lat, zmagał się z nowotworem. Niestety przegrał tę walkę - zdradziła dziewczynka.  Wyznanie Anastacji poruszyło Idę, która przed kamerami przyznała, że ona również straciła ukochanego ojca.  - Mój tata też zmarł i mam wrażenie, że od tego czasu… Zaraz się popłaczę… Mam wrażenie, że od tego czasu w jakimś sensie jestem osobą silniejszą. Jest coś takiego, że mimo że nie ma osoby z tobą, jest gdzieś tam na górze i non stop cię wspiera- wyzna wzruszona Ida Nowakowska. Mam świadomość, że on to widzi, ale chciałabym, żeby widział to na żywo - powie przed swoim występem Anastazja.  Zobaczcie fragment wzruszającej rozmowy Idy z uczestniczką show i piękny występ Anastazji!  Zobacz także:   Marcin Maciejczak to faworyt "The Voice Kids 3"? W "Mam Talent" doprowadził Chylińską do łez! Anastazja zachwyci jurorów swoim głosem.  

Kto był najlepszy z The Voice Kids? Plebiscyt
TV-Show
Kto z "The Voice Kids" był do tej pory najlepszy?! Głosuj na swoich faworytów!
Kto z "The Voice Kids" był do tej pory najlepszy?! Głosuj na swoich faworytów!

Za nami pierwsze dwa odcinki (podzielona na dwa, a więc cztery) trzeciej edycji programu "The Voice Kids"! Na scenie zaprezentowało się mnóstwo zdolnych dzieciaków - naprawdę ciężko wybrać tego najlepszego. Ale spróbujemy! Sprawdziliśmy, kto na Facebooku programu cieszył się największym zainteresowaniem - oto kilku faworytów show! Głosujcie na swoich ulubieńców od teraz! Pamiętajcie - plebiscyt ma formę zabawy!  Zobacz także:  Marcin Maciejczak to faworyt "The Voice Kids 3"? W "Mam Talent" doprowadził Chylińską do łez!

Voice Kids TVP
Eliza Xerxa z "The Voice Kids 3" to nowa faworytka!
Newsy
Eliza Xerxa z "The Voice Kids 3" to nowa faworytka! Wykonała hit Demi Lovato i porwała jurorów
Eliza Xerxa z "The Voice Kids 3" to nowa faworytka! Wykonała hit Demi Lovato i porwała jurorów

Eliza Xerxa z "The Voice Kids 3" ma 11 lat i pochodzi z Częstochowy. Eliza Xerxa śpiewa piosenki, które prezentuje na swoim kanale na YouTube. Jej hitowe utwory, które zaprezentowała do tej pory, to m,in. "Chłopcy z placu broni", "Meluzyna" czy "Shallow" Lady Gagi. Jednak najwięcej emocji wzbudziło jej wykonanie piosenki "Stone Cold"  Demi Lovato podczas Festiwalu w Brzegu. Ten sam utwór Eliza Xerxa wykonała podczas Przesłuchań w Ciemno w "The Voice Kids 3". Wykonanie Elizy na tyle spodobało się fanom, że wszystkie trzy fotele się odwróciły!  Zobacz także:  The Voice of Poland, a może Kids albo Senior? Już wiadomo, który jest najpopularniejszy Kogo wybrała Eliza Xerxa? Dziewczynka zdecydowała, że chce dołączyć do zespołu Tomsona i Barona z grupy Afromental. Eliza Xerxa! Wielkie gratulacje! Wspaniały występ młodziutkiej dziewczynki z wielkim głosem, brawo! - tak brzmi jeden z komentarzy po występie Elizy Xerxy. Zobacz także:  Koszmar finalistki "The Voice of Poland"! Artystka potrzebuje natychmiastowej operacji Myślicie, że Eliza Xerxa ma szansę wygrać program? Kiedy zaśpiewała w Przesłuchaniach "The Voice Kids 3" piosenkę "Stone Cold" Demi Lovato, odwróciły się trzy fotele. To prawdziwy sukces! Zobacz także:  Marcin Maciejczak to faworyt "The Voice Kids 3"? W "Mam Talent" doprowadził Chylińską do łez! Eliza Xerxa wyrasta na faworytkę programu "The Voice Kids". Co ciekawe, Eliza czuje się bardzo pewnie na scenie. Trema? Dla niej to słowo nie istnieje! Jedenastolatka ma na swoim koncie wiele sukcesów - jest laureatką licznych konkursów ogólnopolskich oraz międzynarodowych.   ...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner