Magda i Marek z M jak miłość Paweł i Łukasz z M jak miłość Marta i Łukasz z M jak miłość Werner i Dagmara z M jak miłość Werner i Dagmara z M jak miłość
Kinga, Magda i Andrzej z M jak miłość
MTL Maxfilm

Już dziś - w poniedziałek 30 grudnia Telewizyjna Dwójka wyemituje 1481. odcinek "M jak miłość"- ostatni odcinek serialu w 2019 roku! Co wydarzy się w hitowej produkcji? Okazuje się, że w ostatnim odcinku w tym roku dojdzie do spotkania Julki i Pawła. Czy Zduński znów poczuje coś do pięknej Julii? Kto będzie im towarzyszył?

W serialu po raz pierwszy zobaczymy Piotra Srebrowskiego. Kogo zagra w "M jak miłość" i w którym wątku namiesza?  Zobaczcie! 

Mamy zdjęcia i opis 1481. odcinka "M jak miłość"! Zobaczcie nasze fotostory! 

Zobacz także: Wesele Izy i Marcina w "M jak miłość"! Zobaczcie wyjątkowy fragment serialu TVP!

1/5
Magda i Marek z M jak miłość
MTL Maxfilm

W 1481. odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha) oraz Budzyński (Krystian Wieczorek) wybiorą się na camping. Na wycieczce spotkają Marka Paczkowskiego (Piotr Srebrowski). Kolega Zduńskiego ze studiów wyzna, że porzucił prawo i aktualnie pracuje w radiu jako dziennikarz. Po chwili Marek poprosi Kingę oraz Magdę, by wystąpiły na antenie i  wzięły udział w audycji o seksownych „mamuśkach”. Jak zareagują na to ich partnerzy?

2/5
Paweł i Łukasz z M jak miłość
MTL Maxfilm

Tymczasem Paweł (Rafał Mroczek) kolejne popołudnie spędzi z Julką (Joanna Kuberska), Agą (Ina Sobala) oraz Łukaszem (Jakub Józefowicz)…

Czy ten wieczór sprawi, że Zduńskiego i Julka wrócą do siebie?

3/5
Marta i Łukasz z M jak miłość
MTL Maxfilm

Tego samego dnia Marta (Dominika Ostałowska) w końcu wyjdzie ze szpitala, a Łukasz i Budzyński od razu otoczą ją opieką. Wojciechowski postanowi nawet, że przeprowadzi się do matki. 

Ale czy mieszkając z rodziną, chłopak będzie naprawdę szczęśliwy?

4/5
Werner i Dagmara z M jak miłość
MTL Maxfilm

Z kolei Werner (Jacek Kopczyński) zda sobie w końcu sprawę, że Dagmara (Karolina Charkiewicz) wcale nie jest z nim szczera i otwarcie zapyta ją czy ma związek z mafią.

- Jeśli chodzi o kobiety, to – owszem – głupieję, ale tylko do pewnego stopnia... Nieźle ci szło, ale trochę przesadziłaś!
- Poznaliśmy się w tym samym czasie, kiedy podjąłem się pewnej sprawy... Dziewczyno, czy ty sobie zdajesz sprawę, w co się wpakowałaś? Jacy to niebezpieczni ludzie?

5/5
Werner i Dagmara z M jak miłość
MTL Maxfilm

Jak Dagmara zareaguje na słowa Wernera i co jeszcze wydarzy się w 1481. odcinku "M jak miłość"? Tego dowiemy się już dziś. Będziecie oglądać?

 

Więcej na temat M jak miłość