Meghan Markle ma dość!

Do sieci wyciekło nowe zdjęcie Archiego!? Chłopiec to cały książę Harry!

Meghan Markle ma dość!

Na początku maja, a dokładnie 6., Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy zostali rodzicami - na świat przyszedł ich synek Archie. Nie da się ukryć, że ta wiadomość wzbudziła ogromne emocje i wszyscy chcieli zobaczyć książęcego potomka. Jak się jednak okazało, Meghan i Harry postanowili złamać królewskie tradycyjne i nie pokazali synka po porodzie. 

Dopiero kilka dni później książęca para zjawiła się na spotkaniu z fotoreporterami, wciąż jednak nie prezentując twarzy maleństwa. Do tej pory również Meghan i Harry nie zdecydowali się zrobić oficjalnej sesji zdjęciowej dziecka. Tymczasem jednak w sieci pojawiło się zdjęcie, które podobno przedstawia Archiego! Zobaczcie poniżej.

Nowe zdjęcia Archiego trafiły do sieci?

Na profilu SussexRoyal19 na Twitterze pojawiło się zdjęcie małego chłopca z rudą czupryną! W sieci zawrzało, bo nikt nie miał wątpliwości, że to Archie, synek książęcej pary. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie kryli swoich emocji, zachwycając się maleństwem. W końcu to pierwsze takie zdjęcie Archiego!

do sieci trafiło zdjęcie Archiego
Twitter

Niestety, jak szybko się okazało, chłopiec nie ma nic wspólnego z prawdziwym synem Meghan i Harry'ego, mimo że jest do księcia bardzo podobny. Pałac Kensington już zdementował informacje, podkreślając, że fotografia nie przedstawia Archiego, a profil SussexRoyal19 jest fałszywy!

Na prawdziwe zdjęcie syna Meghan i Harry'ego najwyraźniej jeszcze trochę musimy poczekać! 

 

Meghan Markle i książę Harry zaprezentowali światu syna kilka dni po porodzie

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News

Na razie można było ujrzeć jedynie fragment twarzy chłopca

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

 

Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50