Imię dziecka księżnej Kate i Williama
ONS
Newsy

Kate i William pokazali nowe rodzinne zdjęcie. Mały książę rośnie jak na drożdżach

George ma już 8 miesięcy

Małżeństwo Kate i Williama wciąż wzbudza ogromne emocje na Wyspach Brytyjskich i nie tylko. Ich życie prywatne owiane jest wprawdzie tajemnicą, ale tabloidy nie ustają w kolejnych spekulacjach. Wielkim wydarzeniem były narodziny ich pierwszego dziecka, a ostatnio mocno plotkowano o tym, że niebawem znów zostaną rodzicami. Książę skomentował to nawet podczas jednego z oficjalnych wystąpień. Przypomnijmy: Księżna Kate w drugiej ciąży? Jest oficjalny komentarz Williama

Teraz jednak rodzina królewska przygotowała nie lada gratkę. Z okazji wizyty książęcej pary w Australii i Nowej Zelandii, opublikowano nowe zdjęcie Kate i Williama z ich już 8-miesięcznym synem Georgem. Fotografia została wykonana przez Jasona Bella, tego samego fotografa, który odpowiadał za zdjęcia tuż po narodzinach małego księcia oraz jego późniejszego chrztu. Widzimy na niej nie tylko piękną rodzinę, ale nawet pupila - psa Lupo. Zdjęcie powstało w rezydencji Kensington Palace w połowie marca.

Tak wygląda obecnie syn Kate i Williama. Mocno podrósł?

Zobacz: Skandal na Wyspach. Tabloid włamał się na pocztę księżnej Kate

Książę George. Dziecko Kate i Williama

A tak wyglądało ich rodzinne zdjęcie w październiku:

Oficjalny portret księcia Williama i księżnej Kate z księciem Georgem

Księżna Kate podczas jednej z wizyt w brytyjskiej szkole:

Wakacje księżnej Kate z synem
Hello
Newsy
Tabloid opublikował zdjęcia Kate z małym księciem z ich pierwszych wakacji
Znów zakończy się głośnym procesem?

W ostatnich tygodniach wrzawa wokół brytyjskiej rodziny królewskiej, a przede wszystkim Kate i Williama , nieco opadła. Jakiś czas temu poinformowano tylko o tym, iż oboje powołali do życia firmy, które mają zajmować się ochroną ich wizerunku, tak często narażonego na szwank i bezprawne wykorzystywanie. Przypomnijmy: Kate i William mają dość oszustów. Założyli własne firmy Teraz jednak adwokaci Kate i Williama będą mieli ręce pełne roboty. Po raz kolejny bowiem jeden z tabloidów umieścił zdjęcia księżnej bez jej wiedzy i zgody. Brytyjskie "HELLO" dotarło do fotografii wykonanych przez paparazzi Kate i 6-miesięcznemu George''owi podczas rodzinnych wakacji księżnej. Rodzina Middletonów wybrała się bowiem na egzotyczną wysepkę Mustique na Wyspach Karaibskich, która ma status prywatnej. Zdjęcia oczywiście od razu trafiły na okładkę i na nowo rozpoczęły szał na "royal baby", są to bowiem pierwsze od października fotografie królewskiego potomka. Zabrakło na nich Williama, który pochłonięty jest obowiązkami na Uniwersytecie w Cambridge. Tak Kate i mały George wypoczywają na wyspie Mustique. Książę mocno już podrósł? ;) Zobacz: Skandal na Wyspach. Tabloid włamał się na skrzynkę księżnej Kate i William w drodze na świąteczną mszę:

Imię dziecka księżnej Kate i Williama
ONS
Newsy
Kate i William mają dość oszustów. Założyli własne firmy
Czym będą się zajmować?

Ślub księcia Williama z przyszłą księżną Kate sprawił, że brytyjska rodzina królewska znów znalazła się w centrum zainteresowania. Narodziny ich potomka podkręciły tylko ich notowania na rynku mediów, a prasa na całym świecie szeroko komentuje dosłownie wszystko co jest z nimi związane. Prowadzi to czasami do dość groteskowych publikacji. Przypomnijmy: Dystrybutor filmów porno chce wydać seks-taśmę Kate i Williama Być może był to jeden z powodów, dla których książęca para postanowiła zadbać o swoje interesy. B rytyjskie agencje prasowe poinformowały, że Kate i William... otworzyli własne firmy. Czemu mają służyć? Będą one chronić prawo własności do ich wizerunku. Należąca do księżnej Kate spółka CE Strathearn i firma Williama APL Anglesey będą wykorzystane do ochrony ich własności intelektualnej.  Ich zadaniem będzie niedopuszczenie do sytuacji, w której ktoś bez zezwolenia wykorzystuje ich wizerunku do promocji własnych produktów. W przypadku Kate i Williama zjawisko to jest nagminne. Firmy zarejestrowano już w 2012, ale dopiero teraz ten fakt ujawniono. Dobry pomysł na ochronę własnych interesów? Zobacz: Skandal na Wyspach. Tabloid włamał się na pocztę księżnej Kate Zmęczona księżna Kate bez makijażu na zakupach:

Termin porodu księżnej Kate
ONS
Newsy
Poród księżnej Kate już zaplanowany. Jest oficjalny termin narodzin drugiego dziecka
Kiedy na świecie pojawi się kolejne royal baby?

Druga ciąża księżnej Kate to na Wyspach Brytyjskich temat numer jeden. Być może szał wokół royal baby numer 2 nie osiągnął aż takiej skali, jak przy oczekiwaniu na narodziny księcia George'a, ale i tak poświęca się temu bardzo dużo miejsca w mediach. Znaczący jest też fakt, iż dla Kate nie jest to najłatwiejszy czas. Przypomnijmy: Księżna Kate źle znosi ciążę. Jest oficjalne oświadczenie Teraz jednak pojawiają się przesłanki, że księżna czuje się coraz lepiej i być może już niebawem pojawi się podczas jednej z oficjalnych uroczystości, gdzie zaprezentuje ciążowe krągłości, tak oczekiwane przez Brytyjczyków. Rodzina Królewska zaś poinformowała, że poród Kate zaplanowany jest na kwiecień przyszłego roku. W komunikacie zabrakło natomiast informacji o płci dziecka. Narodziny drugiego dziecka księżnej Kate i księcia Williama mają mieć miejsce w kwietniu przyszłego roku - czytamy w krótkim oświadczeniu Pałacu Kensington. Tabloidy spekulują od kilku tygodni, że być może księżna spodziewa się bliźniąt. Zobacz: Kate i William wybrali imiona dla drugiego dziecka. Rodzina królewska protestuje Zdjęcia księżnej Kate w pierwszych tygodniach drugiej ciąży:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner