Norbi Norbi, Jaka to Melodia Norbi, Jaka to Melodia Norbi, Jaka to Melodia Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!
Norbi
East News
1/5
Norbi
East News

 

Dwa premierowe odcinki "Jaka to Melodia?" za nami! Pojawili się mniej lub bardziej znani goście, było dużo muzyki oraz śmiechu! Jak sprawdził się Norbi w roli prowadzącego? To chyba największe zaskoczenie, bo musimy przyznać, że nie najgorzej! Pomimo spekulacji, że wokalista jest tam przez przypadek, jego debiut spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami, choć oczywiście słów krytyki nie brakuje! Zmieniło się jednak kilka zasad w grze!

 

NOWA "Jaka to Melodia?" wystartowała! Jak sprawdził się Norbi? Jak zmienił się program? 

 

Kontrowersji wokół programu nie brakowało tak naprawdę, odkąd prezesem Telewizji Publicznej został Jacek Kurski. Już kilka sezonów wcześniej mówiło się, że teleturniej zniknie z anteny, jednak płomienne dyskusje rozpoczęły się w tym roku. Z "Jaką to melodią?" pożegnała się jej ikona - Robert Janowski, który nie przystał na propozycje zmian prezesa i nie przyjął posady gospodarza na kolejny... 22. już rok! Fani krytykowali "dobrą zmianę" na każdym kroku. Niektóre media nazwały nawet uczestników "sektą", co prawdopodobnie będzie miało swój finał w sądzie. Wiele emocji wzbudzało przede wszystkim zastępstwo Janowskiego, które początkowo powierzono Halinie Mlynkovej, a następnie Norbiemu!

 

W miniony weekend, TVP 1 wyemitowała premierowe odcinki show w nowej formule, z urozmaiconymi zasadami! Co się zmieniło? Przeczytacie o tym na następnej stronie!

 

Polecamy: "Żal mi Roberta", przyznaje Teresa Lipowska. Gwiazdy TVP w szoku po decyzji stacji. Co dalej z karierą Janowskiego?

 

Janowski był gospodarzem programu przez 21 lat!

Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

2/5
Norbi, Jaka to Melodia
East News

 

Jedną z nowości jest większa liczba utworów w pierwszej rundzie. Do tej pory było pięć propozycji, teraz jest ich aż... 8! Niezmiennie, za każdą z nich można uzyskać minimalnie 100 zł. W trzeciej rundzie natomiast, kiedy w grze pozostaje dwóch zawodników, można było niegdyś zarobić po 200 zł za prawidłową odpowiedź. Od września zasady się zmieniły i tylko za pierwszą odpowiedź nagrodą jest 200 zł, za następne więcej. Do finału wchodzi nadal ta osoba, która jako pierwsza odgadnie poprawnie 3 wylosowane przez konkurenta piosenki.

3/5
Norbi, Jaka to Melodia
East News

 

Nowa produkcja postanowiła wprowadzić urozmaicenie w postaci wejścia prowadzącego! Do tej pory Robert Janowski witał się z widzami, na środku sceny, po czym przechodził do swojego stanowiska, teraz  jego następca wbiega na scenę przez tunel niczym goście w programie Kuby Wojewódzkiego. Czy jest efekt wow? Oceńcie sami.

 

Co o Norbim sądzą fani show? Opinie są różne!

Jaka to melodia - opinie

Jaka to melodia - opinie

 

 

4/5
Norbi, Jaka to Melodia
East News

W niedzielnym specjalnym odcinku wzięli udział: Mateusz Szymkowiak, Beata Chmielowska-Olech i Ida Nowakowska.

5/5
Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

Będziecie tęsknić za Robertem?

Więcej na temat Jaka to melodia