Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy

Nowe informacje w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Dlaczego sąd do tej pory nie wydał wyroku? 

Media przekazały nowe informacje dotyczące sprawy pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. "Super Express" poinformował, dlaczego do tej pory nie zapadł wyrok w sądzie i kim jest mężczyzna, który został oskarżony o złożenie prochów producenta filmowego w grobie.

Media przekazały nowe informacje dotyczące sprawy pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. "Super Express" poinformował, dlaczego do tej pory nie zapadł wyrok w sądzie i kim jest mężczyzna, który został oskarżony o złożenie prochów producenta filmowego w grobie. Okazuje się, że wyrok w sprawie pochówku męża Agnieszki Woźniak-Starak miał zapaść w minioną środę, 12 sierpnia. Dlaczego tak się nie stało?

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Sprawa pochówki Piotra Woźniaka-Starak wciąż w sądzie

Do tragicznego wypadku, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak doszło blisko rok temu na Mazurach. Do dramatu doszło dokładnie 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. 29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornej odbyła się msza żałobna, a następnego dnia rodzina i przyjaciele wzięli udział w ostatnim pożegnaniu Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach. Pogrzeb producenta filmowego został zorganizowany się na terenie rodzinnej posiadłości Staraków i to właśnie tam zostały złożone prochy męża Agnieszki Woźniak-Starak. Sprawa pochówku Piotra Woźniaka-Staraka od samego początku wzbudzała sporo kontrowersji. Według medialnych informacji urna z prochami producenta miała zostać złożona w specjalnie wybudowanych katakumbach, ale spore wątpliwości w tej sprawie miał sanepid. Sprawą zajęła się policja, a później sąd. Ostatecznie to Mirosław S., został oskarżony o pochowanie urny z prochami Piotra Woźniaka-Staraka poza obrębem cmentarza. Jak donosi "Super Express" Mirosław S. to brat matki zmarłego producenta filmowego. 

Policja wniosła o ukaranie Mirosława S. grzywną w wysokości 500 zł, obrońca i obwiniony prosili o uniewinnienie - w rozmowie z "Super Expressem" komentuje rzecznik sądu w Giżycku. 

Wyrok w sprawie miał zapaść 12 sierpnia, ale jak donosi dziennik tak się nie stało. Dlaczego? 

Przewód ponownie został otwarty. W sprawie pojawiły się nowe okoliczności. W prokuraturze toczy się postępowanie w sprawie z art. 90. prawa budowlanego. Prokurator w tamtym postępowaniu poprosił o opinię, która ma wyjaśnić, czy miejsce, w którym spoczęła urna z prochami pana Piotra Woźniaka-Staraka, to katakumby czy też grób murowany- czytamy w "Super Expressie".

Zobacz także: Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka ksiądz opowiedział o szczegółach jego pogrzebu "To była dla mnie absolutna nowość"

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia 2019 roku.

Piotr Woźniak-Starak
East News

Producent filmowy został pochowany na terenir rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda na Mazurach.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach
East News

Zobacz także
Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym swetrze

Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak. Padło wiele wzruszających słów. "Nic gorszego mnie w życiu nie spotka"

Agnieszka Woźniak-Starak

"Piotrka nie ma, ale..." Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos pierwszy raz po śmierci męża

 

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Ola Hamkało nagrała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem film "Big Love". Opowiedziała nam o nim niesamowitą historię!
Ola Hamkało nagrała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem film "Big Love". Opowiedziała nam o nim niesamowitą historię!

Siedem lat temu Aleksandra Hamkało wcieliła się w Emilię Baumgardt na planie filmu "Big Love". Produkcję zrealizował zespół kreatywny Piotra Woźniaka-Staraka. Film do kin przyciągnął ponad 200 tysięcy widzów, co wcale nie było złym wynikiem. Aktorka miała przyjemność pracować z producentem filmowym, który zmarł 18 sierpnia br. w wypadku na motorówce na mazurskim jeziorze Kisajno. Jak wspomina pracę z Piotrem? Okazuje się, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak był niezastąpiony na planie!  Posłuchajcie, co przytrafiło się Oli na planie filmu "Big Love". Praca z Piotrem była samą przyjemnością. Zobacz także:   Sebastian Kulczyk i Piotr Woźniak-Starak przyjaźnili się. Miliarder zamieścił wzruszający post  

Piotr Woźniak-Starak
East News
Newsy
Jest decyzja sądu w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Wujek zmarłego producenta usłyszał wyrok
Sąd Rejonowy w Giżycku wydał wyrok w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Czy wujek zmarłego producenta, którego oskarżano o o pochowanie urny z prochami poza obrębem cmentarza został uznany za winnego?

Sąd Rejonowy w Giżycku wydał wyrok w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Czy wujek zmarłego producenta, którego oskarżano o o pochowanie urny z prochami poza obrębem cmentarza został uznany za winnego? Jest komentarz rzecznik prasowy Sądu Okręgowego!  Nie będzie kary dla wujka Piotra Woźniaka-Staraka 18 sierpnia 2019 roku doszło do tragicznego wypadku z udziałem Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy wypadł z łodzi motorowej i uderzył w śrubę łodzi. Służby przez kilka dni poszukiwały męża Agnieszki Woźniak-Starak- niestety po czterech dniach akcji na jeziorze Kisajno na Mazurach znaleziono ciało 39-letniego producenta. 29 sierpnia w Konstancinie Jeziornej odbył się pogrzeb Piotra Woźniaka- Staraka, a następnego dnia jego prochy zostały złożone na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach. Media donosiły wówczas, że urna z prochami producenta miała zostać złożona w specjalnie wybudowanych katakumbach, jednak szybko okazało się, że sanepid ma poważne zastrzeżenia dotyczące pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Sprawa trafiła na policję, a później do sądu. Po jakimś czasie okazało się, że wujek zmarłego producenta filmowego został oskarżony o zorganizowanie pochówku poza obrębem cmentarza.  Teraz media poinformowały, że sąd wydał już wyrok w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka!  Sąd ustalił, że miejsce pochowania szczątków zmarłego członka rodziny nie jest cmentarzem, a obiekt wybudowany na Fuledzie nie jest katakumbą, dlatego nie wolno było złożyć tam szczątków ludzkich - "Fakt" cytuje rzecznika Sądu Okręgowego w Olsztynie, Olgierda Dąbrowskiego-Żegalskiego.  Rzecznik dodał również, że wujek Piotra Woźniaka-Staraka został uznany za winnego, ale sąd odstąpił od wymierzenia kary.  Z...

Piotr Woźniak-Starak
East News
Newsy
Bliscy przenieśli prochy Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskie Powązki? Zaskakujące ustalenia mediów
Bliscy przenieśli prochy Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskie Powązki? Zaskakujące ustalenia mediów

Urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka została przeniesiona z Mazur do Warszawy? Zaskakujące doniesienia mediów! "Super Express" opublikował zdjęcia mogiły, w której ma być pochowany mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Grób producenta filmowego, który zmarł w wyniku tragicznego wypadku do którego doszło 18 sierpnia 2019 roku, znajduje się Powązkach w Warszawie.  Piotr Woźniak-Starak został pochowany w Warszawie? Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku do którego doszło blisko rok temu na jeziorze Kisajno na Mazurach. Do tragedii doszło dokładnie 18 sierpnia. 29 sierpnia odbyła się msza pożegnalna, a następnego dnia urna z prochami producenta filmowego została złożona na terenie rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda na Mazurach. Sprawa pochówku męża Agnieszki Woźniak-Starak od samego początku wywoływała sporo kontrowersji. Według medialnych informacji urna z prochami producenta miała zostać złożona w specjalnie wybudowanych katakumbach, ale spore wątpliwości w tej sprawie miał sanepid, który skierował wniosek do inspektora nadzoru budowlanego o zbadanie miejsca pochówku producenta filmowego. Sprawa trafiła na policję, a później do sądu. Jak już wiemy pojawił się wniosek u ukaranie Mirosława S. Sąd Rejonowy w Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) zajmie się sprawą grobu tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. To wszystko na wniosek giżyckiej policji, która 10 lutego złożyła dokument o ukaranie w związku z pochówkiem urny z prochami znanego producenta filmowego w grobie znajdującym się poza obrębem cmentarza (tj. o czyn z art 18 ust. 1 ustawy z dnia 31 stycznia 1959 roku o cmentarzach i chowaniu zmarłych w zw. z art. 12 ust. 3 tej samej- "Super Express" w lutym br. cytował rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Olsztynie.  Wszyscy zastanawiali...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner