Nowe godziny otwarcia w Lidlu, Aldi i Biedronce po świętach wielkanocnych 2020

Nowe godziny otwarcia w Biedronce, Aldi i Lidlu. Sklepy wprowadzają kolejne zmiany po świętach

Nowe godziny otwarcia w Lidlu, Aldi i Biedronce po świętach wielkanocnych 2020

Godziny otwarcia Biedronki i Lidla znowu uległy zmianie. W jakich godzinach będzie można zrobić zakupy po świętach wielkanocnych? Niektóre placówki nadal będą czynne całodobowo. Nowe godziny otwarcia obowiązują od 14 kwietnia. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Galerie handlowe i salony fryzjerskiej będą otwarte! Znamy daty i wstępny plan rządu

Biedronka, Lidl, Aldi - godziny otwarcia po Wielkanocy 2020

W związku z pandemią koronawirusa wprowadzono dużo zmian i obostrzeń, do których społeczeństwo musiało się przystosować w bardzo szybkim czasie. Dotyczy to także sklepów spożywczych, w których zostały wprowadzone nowe zasady, które mają służyć bezpieczeństwu klientów dokonujących niezbędnych zakupów. 

Przed świętami Wielkanocnymi Biedronka i Lidl zmieniły godziny otwarcia, a to wszystko po to, aby każdy swobodnie mógł zdążyć zakupić potrzebne produkty. Od 14 kwietnia godziny otwarcia znowu ulegają zmianom. 

Biedronka na swojej stronie internetowej poinformowała, że sklepy będą czynne od godz. 6 do 24. Jednak nie dotyczy to wszystkich lokalizacji. Miejsca, w których godziny otwarcia będą krótsze lub dłuższe znajdują się na specjalnej liście opublikowanej na stronie sieci. 

Lidl poinformował, że część sklepów będzie nadal czynna przez 24h z wyjątkiem godzin pomiędzy 3 a 4 w nocy. Listę sklepów czynnych całodobowo można sprawdzić na stronie sieci. W większości lokalizacji będzie można zrobić zakupy od godz. 6 do 24. 

Z kolei sieć sklepów Aldi poinformowała, że niezmiennie można robić zakupy od 6 do 22. W niedziele handlowe sklepy będą otwarte od 9 do 18. 

Zobacz także: Będzie regulacja cen maseczek ochronnych? Minister zdrowia zdradził plany rządu

Nowe godziny otwarcia sklepów po świętach wielkanocnych. Biedronka, Lidl i Aldi wprowadziły zmiany od 14 kwietnia. 

Biedronka
East News

 

Więcej na temat Lidl Biedronka koronawirus
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43