Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Nowe godziny otwarcia w Lidlu, Aldi i Biedronce po świętach wielkanocnych 2020
Newsy

Nowe godziny otwarcia w Biedronce, Aldi i Lidlu. Sklepy wprowadzają kolejne zmiany po świętach

Godziny otwarcia Biedronki i Lidla znowu uległy zmianie. W jakich godzinach będzie można zrobić zakupy po świętach wielkanocnych? Niektóre placówki nadal będą czynne całodobowo.

Godziny otwarcia Biedronki i Lidla znowu uległy zmianie. W jakich godzinach będzie można zrobić zakupy po świętach wielkanocnych? Niektóre placówki nadal będą czynne całodobowo. Nowe godziny otwarcia obowiązują od 14 kwietnia. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Galerie handlowe i salony fryzjerskiej będą otwarte! Znamy daty i wstępny plan rządu

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Biedronka, Lidl, Aldi - godziny otwarcia po Wielkanocy 2020

W związku z pandemią koronawirusa wprowadzono dużo zmian i obostrzeń, do których społeczeństwo musiało się przystosować w bardzo szybkim czasie. Dotyczy to także sklepów spożywczych, w których zostały wprowadzone nowe zasady, które mają służyć bezpieczeństwu klientów dokonujących niezbędnych zakupów. 

Przed świętami Wielkanocnymi Biedronka i Lidl zmieniły godziny otwarcia, a to wszystko po to, aby każdy swobodnie mógł zdążyć zakupić potrzebne produkty. Od 14 kwietnia godziny otwarcia znowu ulegają zmianom. 

Biedronka na swojej stronie internetowej poinformowała, że sklepy będą czynne od godz. 6 do 24. Jednak nie dotyczy to wszystkich lokalizacji. Miejsca, w których godziny otwarcia będą krótsze lub dłuższe znajdują się na specjalnej liście opublikowanej na stronie sieci. 

Lidl poinformował, że część sklepów będzie nadal czynna przez 24h z wyjątkiem godzin pomiędzy 3 a 4 w nocy. Listę sklepów czynnych całodobowo można sprawdzić na stronie sieci. W większości lokalizacji będzie można zrobić zakupy od godz. 6 do 24. 

Z kolei sieć sklepów Aldi poinformowała, że niezmiennie można robić zakupy od 6 do 22. W niedziele handlowe sklepy będą otwarte od 9 do 18. 

Zobacz także: Będzie regulacja cen maseczek ochronnych? Minister zdrowia zdradził plany rządu

Nowe godziny otwarcia sklepów po świętach wielkanocnych. Biedronka, Lidl i Aldi wprowadziły zmiany od 14 kwietnia. 

Biedronka
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sklepy w Wielkanoc - kiedy czynne
Newsy
Lidl, Biedronka, Kaufland, Netto. Które markety są otwarte całą dobę przed świętami wielkanocnymi 2020?
Lista sklepów otwartych dłużej przed Wielkanocą 2020! Zmiany w sklepach - godziny otwarcia a sklepy w Wielkanoc.

Święta Wielkanocne 2020 będą inne niż wszystkie! Z racji obowiązujących zakazów rządu mających zapobiec rozpowszechnianiu się epidemii koronawirusa Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski rekomenduje, aby spędzić te święta w domu, z osobami, z którymi przebywamy na co dzień. To oznacza, że nie wchodzą w grę duże rodzinne spotkania, a co za tym idzie świąteczne zakupy powinny być mniejsze. Jednak ograniczenia ilości osób, które mogą przebywać w sklepach przyczyniły się do zwiększenia kolejek, dlatego wiele sklepów zdecydowało się przed świętami wielkanocnymi na pracę w trybie całodobowym, a inne wydłużają godziny pracy.  Które markety są otwarte całą dobę przed świętami wielkanocnymi 2020? Biedronka jako pierwsza poinformowała, że od 7 do 10 kwietnia wszystkie sklepy tej sieci będą otwarte całą dobę. Z kolei w Wielką Sobotę czyli 11 kwietnia "Biedronki" będą czynne do godz. 13.00. Kolejną siecią, której sklepy są otwarte całą dobę jest Lidl . Większość sklepów jest już otwarta całodobowo. W pozostałych sklepach wydłużyły się godziny otwarcia i sklepy Lidl od 2 kwietnia są czynne od 6.00 do 24.00! Godziny otwarcia sieci Netto przed Wielkanocą 2020 Nie wszystkie sieci zdecydowały się na to, aby ich sklepy były otwarte całą dobę. Marka Netto wydłużyła godziny pracy i jej sklepy pracują w godzinach 6.00-24.00 do 11 kwietnia. Godziny otwarcia sieci Kaufland przed Wielkanocą 2020 Zmiany godzin otwarcia nastąpiły też w sklepach sieci Kaufland, aby zapewnić klientom możliwość  zrealizowania zakupów przedświątecznych. Sklepy są otwarte od 6.00 do 24.00. Godziny otwarcia sieci Aldi przed Wielkanocą 2020 Z kolei sklepy Aldi od 4 kwietnia są otwarte w godzinach 6.00-22.00. Między 14.00 a 14.30 obowiązuje przerwa techniczna podczas,...

Wielkanoc, które sklepy otwarte?
EastNews
Newsy
Zapomniałeś zrobić zakupy na Wielkanoc? Sprawdź, które sklepy mogą być jeszcze otwarte!
Zapomniałeś zrobić zakupy na Wielkanoc? Sprawdź, które sklepy mogą być jeszcze otwarte!

Które sklepy są otwarte w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny? Zapomniałeś czegoś ze sklepu na Wielkanoc? Szukasz z przerażonymi oczami otwartego sklepu w twojej okolicy? Postaramy ci się pomóc i znaleźć sklep, który może być jeszcze otwarty. Ale uprzedzamy, prosto nie będzie - zdecydowana większość sklepów będzie dziś zamknięta!   Czy któreś sklepy będą otwarte 1 kwietnia w Wielkanoc i 2 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny? Większość z nich będzie zamknięta. Zakupów nie zrobimy na pewno w hipermarketach i supermarketach.   Zobacz:  Święta wielkanocne 2018 - program telewizyjny   Sklepy otwarte na Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny. Które? W jakich godzinach? To co może was uratować, to po pierwsze - stacje benzynowe - sklepy przy nich na pewno będą otwarte. Szczęścia możecie szukać też w osiedlowych sklepikach - niektóre z nich mogą być czynne - ale uprzedzamy na pewno w skróconych godzinach!   Te same zasady dotyczą sklepów otwartych w Poniedziałek Wielkanocny. Pozostają nam stacje benzynowe lub sklepy osiedlowe.   Sprawdź:  Przepisy na Wielkanoc Magdy Gessler   Lista sklepów: Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny Żabka: Godziny otwarcia sklepów w Wielkanoc Sklepy będą czynne w zależności od decyzji ajentów. W niedzielę i poniedziałek sklepy, które zostaną otwarte, będą czynne krócej niż zwykle.   Lidl: Godziny otwarcia sklepów w Wielkanoc 31.03.2018 r. (Wielka Sobota) - sklepy czynne do godz. 12:30 01.04.2018 r. (Wielkanoc) - Sklepy nieczynne 02.04.2018 r. (Poniedziałek Wielkanocny) - Sklepy nieczynne   Auchan: Godziny otwarcia sklepów w Wielkanoc 31.03.2018 r. (Wielka Sobota) - sklepy czynne do...

Biedronka
East News
Newsy
Biedronka otwarta całą dobę przed Wielkanocą! Ogromne zmiany! Poznajcie szczegóły
Zmiany w sklepach Biedronka. Biedronka - godziny otwarcia w święta Wielkanocne. Wielkanoc czy Biedronka będzie otwarta?

Koronawirus w Polsce wpłynął mocno na organizację pracy największych sieci handlowych w Polsce. Według najnowszych zaleceń rządu w sklepach i punktach usługowych mogą przebywać maksymalnie trzy osoby na jedną kasę. Dodatkowo - od 2 kwietnia (czwartek) wszyscy klienci będą robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach, zaś w godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich. W tym dla osób powyżej 65. roku życia.  W związku z tymi zmianami Biedronka wprowadziła szereg zmian! Zapoznajcie się z nimi.   Biedronki otwarte całą dobę przed świętami Biedronka poinformowała o nowych godzinach otwarcia sklepów: Od 2 kwietnia sieci będą czynne od godziny 6 do 24.  Od 7 kwietnia do 10 kwietnia Biedronka będzie otwarta przez całą dobę!  A wszystko po to, żeby klienci mogli na spokojnie zrobić zakupy przed świętami wielkanocnymi. Jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort – informuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka. To dobra decyzja?  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner