Party Stories
Kto zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest decyzja Polsatu
East News
Newsy

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami? Jest decyzja Polsatu!

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? To pytanie od kilku tygodni zadają sobie wszyscy fani show. Jak już wiemy, juror doznał kontuzji, przez którą musiał zrezygnować z udziału w "TzG". Michał Malitowski wydał ostatnio oświadczenie, w którym przyznał, że teraz musi skupić się na powrocie do zdrowia. 

(...) proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii - napisał wówczas Malitowski. 

Dość szybko pojawiły się plotki, że Michała Malitowskiego może zastąpić Edyta Herbuś. Tancerka w przeszłości sama występowała w "TzG", a ostatnio świetnie sprawdziła się w roli jurorki w programie "World of Dance". Pytanie tylko, czy rzeczywiście będzie teraz oceniać uczestników 9. edycji "Tańca z Gwiazdami"? Stacja Polsat podjęła już decyzję!

"Taniec z gwiazdami" zniknie z anteny?! Michał Malitowski komentuje

Nie będzie czwartego jurora w "Tańcu z Gwiazdami"

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, Polsat wcale nie szuka zastępstwa na miejsce kontuzjowanego Michała Malitowskiego. Stacja zdecydowała, że dopóki Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami", w show nie będzie czwartego jurora!

Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora, na miejsce Michała Malitowskiego - przyznała Ewa Wojciechowska, szef działu PR Polsatu. 

Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy Michał Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami", możliwe nawet, że w ogóle nie pojawi się w dziewiątej edycji show. 

Waszym zdaniem stacja Polsat podjęła dobrą decyzję? A może w show powinien pojawić się czwarty juror?

Zobacz także: To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Stacja Polsat nie szuka zastępstwa na miejsce Michala Malitowskiego.

Michał Malitowski nie wróci do
East News

Stacja czeka na powrót Michała Malitowskiego do show.

Michał Malitowski i Iwona Pavlović w TZG
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Malitowski i Iwona Pavlović w TZG
East News
Newsy
Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z gwiazdami"?! Zobacz, co zdradziła Iwona Pavlović!

Co się dzieje z Michałem Malitowskim ? Znany tancerz nie pojawił się już w d wóch odcinkach show " Taniec z gwiazdami ", w którym jest jurorem. Dlaczego? Michał doznał poważnej kontuzji i na razie nie może brać udziału w nagraniach show. Do zdarzenia doszło tuż przed startem 9. edycji programu, dlatego stacja Polsat nie zdążyła znaleźć dla niego zastępstwa.  Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem - napisał w oświadczeniu Michał Malitowski. Miejsce Michała wciąż jest puste . Nie wiadomo, czy stacja Polsat liczy na powrót tancerza, a może nie może znaleźć dla niego odpowiedniego zastępstwa? Zobaczcie, co w rozmowie z Party.pl powiedziała Iwona Pavlović! Michał Malitowski doznał kontuzji i nie pojawia się w "Tańcu z gwiazdami" Zobacz także:   Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz

Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News
Newsy
Michał Malitowski znika z "Tańca z Gwiazdami"?! Niepokojący komentarz menadżerki jurora!

Pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Niestety, w premierowym odcinku show Polsatu zabrakło Michała Malitowskiego. Paulina Sykut już na początku programu przyznała, że juror doznał kontuzji. Wtedy wydawało się jednak, że jest to jednorazowa nieobecność Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, teraz okazuje się, że kontuzja tancerza jest na tyle poważna, że nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się w dziewiątej edycji tanecznego show!  Kto zastąpi Michała Malitowskiego? Michał Malitowski do tej pory nie skomentował swojej nieobecności w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami", ale teraz zrobiła to jego menadżerka. Agata Laskowska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że wciąż nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zobaczymy go w dziewiątej edycji show Polsatu! Michał jest kontuzjowany. Mamy nadzieję, że pojawi się jeszcze w roli jurora w tej edycji jednak niczego nie możemy obiecać. Zdrowie jest najważniejsze- w rozmowie z dziennikiem zdradziła Agata Laskowska.  Według nieoficjalnych doniesień "Faktu" stacja Polsat rozpoczęła już poszukiwania nowego jurora, który zastąpi kontuzjowanego Michała. Kto zasiądzie w jury podczas nieobecności Malitowskiego? Niestety, wciąż nie wiadomo, kto będzie teraz oceniał uczestników dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Miejmy jednak nadzieję, że Michał Malitowski szybko wróci do show Polsatu! Życzymy dużo zdrowia! Wciąż nie wiadomo, kiedy Michała Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami". Juror doznał kontuzji i nie pojawił się w pierwszym odcinku 9. edycji show. Zobacz także:   To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News
TV-Show
Michał Malitowski nie wróci już do "Tańca z gwiazdami"? Jest komentarz Polsatu!

A jednak?! Michał Malitowski  nie pojawi się w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? W miniony piątek, 1 marca, ruszyła najnowsza odsłona tanecznego show Polsatu. Niestety, w pierwszym odcinku zabrakło jednego z jurorów, który doznał kontuzji. Do tej pory wydawało się, że była to jednorazowa nieobecność Michała Malitowskiego, jednak wczoraj w mediach pojawił się niepokojący komentarz jego menadżerki, która przyznała wprost, że nie wiadomo, czy juror w ogóle pojawi się w tej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Jak całą sytuację komentuje stacja Polsat? Co się dzieje z Michałem Malitowskim?  Menadżerka Michała Malitowskiego w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl potwierdziła, że juror z pewnością nie pojawi się w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Nie wiadomo również, kiedy będzie mógł wrócić do pracy w show Polsatu. Agata Laskowska nie chce zdradzać, co się dzieje z jurorem "TzG", ale przyznaje, że jeśli jego stan zdrowia poprawi się, wtedy Polsat zdecyduje, czy znów będzie mógł pojawić się w programie.  Na ten moment nie udzielam informacji na temat stanu zdrowia Michała- w rozmowie z portalem przyznała menadżerka Malitowskiego. Sytuacja zaskoczyła nas wszystkich, dlatego zrozumiem jeżeli stacja znajdzie zastępstwo na jego miejsce. A jak nieobecność Michała Malitowskiego komentuje Polsat? Przedstawiciele stacji wciąż mają nadzieję, że juror pojawi się w show.  Cały czas mamy taką nadzieję i czekamy na dalsze wieści dotyczące jego stanu zdrowia - przyznała Ewa Wojciechowska.  Niestety, sam Michał Malitowski do tej pory nie skomentował informacji na temat swojego zdrowia i nieobecności w programie "Taniec z Gwiazdami". Zobacz także:  To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO Michał Malitowski nie pojawi się w 9. edycji "TzG"? Wciąż...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner