Kto zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest decyzja Polsatu
East News

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? To pytanie od kilku tygodni zadają sobie wszyscy fani show. Jak już wiemy, juror doznał kontuzji, przez którą musiał zrezygnować z udziału w "TzG". Michał Malitowski wydał ostatnio oświadczenie, w którym przyznał, że teraz musi skupić się na powrocie do zdrowia. 

(...) proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii - napisał wówczas Malitowski. 

Dość szybko pojawiły się plotki, że Michała Malitowskiego może zastąpić Edyta Herbuś. Tancerka w przeszłości sama występowała w "TzG", a ostatnio świetnie sprawdziła się w roli jurorki w programie "World of Dance". Pytanie tylko, czy rzeczywiście będzie teraz oceniać uczestników 9. edycji "Tańca z Gwiazdami"? Stacja Polsat podjęła już decyzję!

Nie będzie czwartego jurora w "Tańcu z Gwiazdami"

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, Polsat wcale nie szuka zastępstwa na miejsce kontuzjowanego Michała Malitowskiego. Stacja zdecydowała, że dopóki Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami", w show nie będzie czwartego jurora!

Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora, na miejsce Michała Malitowskiego - przyznała Ewa Wojciechowska, szef działu PR Polsatu. 

Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy Michał Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami", możliwe nawet, że w ogóle nie pojawi się w dziewiątej edycji show. 

Waszym zdaniem stacja Polsat podjęła dobrą decyzję? A może w show powinien pojawić się czwarty juror?

Zobacz także: To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Stacja Polsat nie szuka zastępstwa na miejsce Michala Malitowskiego.

Michał Malitowski nie wróci do
East News

Stacja czeka na powrót Michała Malitowskiego do show.

Michał Malitowski i Iwona Pavlović w TZG
East News