Kiedy Roksana Węgiel debiutowała w show biznesie miała zaledwie 12 lat. Nie wiedziała, że udział w "The Voice Kids" odmieni jej życie na zawsze i już nigdy nie będzie anonimowa. Dziś nastoletnia gwiazda obchodzi swoje 19-ste urodziny, a muzyka odmieniła nie tylko jej zawodowe życie ale również prywatne. Ostatnia płyta "13+5", miała grubą kreską oddzielić jej dzieciństwo od dorosłego życia, a praca nad nią sprawiła, że poznała miłość swojego życia, Kevina Mgleja. Kiedy zdecydowali się ujawnić swój związek, w mediach wybuchła burza.

Reklama

Roksana Węgiel o Kevinie Mgleju: "Nikogo nie byłam tak pewna"

11 stycznia Roksana Węgiel świętuje swoje 19-ste urodziny. Mija również rok odkąd oficjalnie zdecydowała się ujawnić, że jest zakochana. Jej wybrankiem jest producent muzyczny Kevin Mglej, z którym współpracowała przy tworzeniu ostatniej wydanej płyty. Nie ukrywa, że to była miłość od pierwszego wejrzenia:

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu
- mówiła w rozmowie z Plejadą.

A w show biznesie nie miała łatwo. Dopiero po latach przyznała, że jako dziewczynka zmagała się z depresją, po tym jak wielką presję narzuciła na nią branża. Jak chciano kreować jej kontrowersyjny wizerunek i jak mocno musiała mierzyć się z tym, wciąż jako dziecko. Dała jednak radę a od jesieni 2022 roku dodatkowo może liczyć na nieocenione wsparcie miłości swojego życia.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Jacek Kurnikowski/AKPA Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Beata Kozidrak oceniła związek Roxie Węgiel. Przypomniały jej się początki nieudanego małżeństwa

Różnica wieku w związku Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Kiedy Roksana Węgiel przestała ukrywać swój związek, internauci natychmiastowo prześwietlili personalia jej wybranka. Szybko okazało się, że Kevin Mglej jest o osiem lat starszy od ukochanej, a w dodatku ma już syna z poprzedniego związku. Nastoletnia gwiazda ponownie musiała tłumaczyć się ze swojego życia.

Zobacz także
Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat.
- mówiła.

Edyta i Rafał Węgiel mają dziś troje dzieci i wciąż są szczęśliwi. Nic dziwnego, że ich relacja jest wzorem do naśladowania dla córki. Szczególnie kiedy Roksana Węgiel i Kevin Mglej musieli radzić sobie z wszechobecnym hejtem. W sieci pojawiało się tysiące krzywdzących komentarzy. Wielu nie wierzyło w ich miłość i nawet nie chciało dać im szansy. Media również miały pożywkę. Kevin Mglej, do tej pory trzymający się w cieniu show biznesu, musiał zmierzyć się z ogromną nienawiścią.

To, czego się o sobie naczytał (Kevin - przyp. red.), to co nas spotkało przez ostatnie miesiące, przez ostatni rok tak właściwie, no to jest bardzo niesprawiedliwe. I tylko to mnie tak boli (...). Łatwo jest komuś zniszczyć życie w taki sposób
- mówiła Roxie w rozmowie z RMF FM.

Przyznała, że nigdy do końca nie pogodziła się tym, jaką narrację na temat jej związku przybrały media i internauci, chociaż sam Kevin zaznacza, że Roksana Węgiel przygotowała go do okrutnej strony show biznesu jak tylko mogła:

Roxie uczciwie mnie przed tym ostrzegała na początku naszego związku, więc jest to część takiego życia po prostu.
Roksana Węgiel pokazała mieszkanie po remoncie
Instagram @roxie_wegiel, AKPA Jacek Kurnikowski Instagram @roxie_wegiel, AKPA Jacek Kurnikowski

Zobacz także: Roksana Węgiel przekazała smutną wiadomość nt. swojego związku. "Łatwo jest komuś zniszczyć życie"

Zaręczyny i ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Niedługo po ogłoszeniu związku przez Roxie Węgiel okazało się, że jest zaręczona. Tę chwilę określiła "jednym z najpiękniejszych wspomnień w swoim życiu", chociaż patrząc na to ile marzeń spełniła, to nie było proste. Zaręczyny były takie "ich". Kameralne i prywatne. "Pamiętam, że się popłakałam" - mówiła Roxie Węgiel, w rozmowie ze Światem Gwiazd. Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują się pobrać, jednak świętowanie ślubu też chcą obejść w prywatnym gronie.

Chcemy zrobić wszystko po swojemu. Nie chcę medialnie tego roztrząsać. Pochwalić się? Ok, ale nie chcę wszystkich zapraszać do szczegółów
- mówiła w rozmowie z Party.pl.

Zobacz także: Roksana Węgiel pokazała mieszkanie po remoncie. Szyba loftowa w sypialni to dopiero początek

Do 18-stego roku życia Roksana Węgiel musiała dzielić życie pomiędzy Jasło a Warszawę. Kiedy stała się pełnoletnia przeprowadziła się do stolicy, gdzie zamieszkała z Kevinem. Partner stał się jej dużym wsparciem nie tylko w sferach prywatnych ale również w kwestiach zawodowych. "Razem możemy wszystko" - napisała pod jednym ze wspólnych zdjęć i doskonale wie, że to prawda.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej Instagram@kevinmglej

Zobacz także: Roksana Węgiel świętuje urodziny narzeczonego. Zabrała go w wyjątkowe miejsce

Reklama

19. urodziny Roksany Węgiel

Swoje 19-ste urodziny Roksana Węgiel będzie świętowała z ukochanym na zagranicznych wakacjach, podobnie jak rok temu. Muszą nabrać sił, bo jak sami zapowiadali, czeka ich bardzo intensywny rok, również pod względami zawodowymi, jednak wiedzą, że najważniejsze już mają:

Życzę Wam, abyście byli zdrowi i znaleźli prawdziwą miłość, kiedy te dwa życzenia się spełnią, z resztą sami dacie radę
- pisał do fanów Kevin Mglej tuż po Nowym Roku, tuląc w ramionach ukochaną.
Roksana Węgiel i Kevin Mglej historia miłości
Niemiec/AKPA Niemiec/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama