Kasia Lenhardt szare zdjęcie portretowe
Instagram
Newsy

Polska modelka Kasia Lenhardt z "Top Model" została zamordowana? Znamy wyniki sekcji zwłok

Nagła śmierć Katarzyny Lenhardt wstrząsnęła wszystkimi. Modelka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Barlinie. Sprawę zaczęła badań prokuratura, a wokół śmierci Kasi zaczęło narastać wiele zaskakujących teorii. W końcu opublikowano wyniki sekcji zwłok.

Kasia Lenhardt zmarła 9 lutego. Informacja o jej odejściu wstrząsnęło szczególnie niemieckimi mediami, gdzie Kasia była bardzo znaną i lubianą modelką głównie dzięki uczestnictwu w niemieckim "Top Model". Śmierć 25-latki była bardzo zaskakująca, obserwujący ją fani doskonale zdawali sobie sprawę, że modelką targały przeróżne, czasem skrajne emocje, ostatecznie jednak była mamą 6-letniego chłopca i wiele osób nie mogło uwierzyć, że kobieta zmarła w wyniku samobójstwa. Oliwy do ognia dodał komentarz przyjaciółki modelki, która wyznała, że Kasia mierzyła się ogromnym hejtem i że zna winnych jej śmierci... Z uwagi na okoliczności do sprawy wkroczyła prokuratura, na której prośbę przeprowadzono sekcję zwłok 25-latki. Wokół sekcji także zaczęły narastać nieporozumienia...

Mija rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Jak wspominają go znani przyjaciele? Skrzynecka rozczulająca!

Sekcja zwłok wykluczyła morderstwo?

Berlińska prokuratura zajmująca się sprawą Kasi zamieściła na Twitterze krótki wpis, w którym poinformowano o wynikach sekcji: 

Śledztwo w sprawie śmierci Kasi Lenhardt: Sekcja zwłok w Instytucie Medycyny Sądowej Charité w Berlinie nie ujawniła żadnych dowodów na ingerencję osób trzecich. Dalsze informacje nie są możliwe - czytamy w komunikacie prokuratury.

Mimo takiego oświadczenia wiele osób nie miało pewności, czy sekcja zwłok została przeprowadzona prawidłowo. W sieci zaczęły pojawiać się przypuszczenia, że specjaliści mogli nie wykonać swojej pracy prawidłowo. W odpowiedzi na te wątpliwości na Instagramie pojawiło się nagranie 54-letniego lekarza, który przeprowadzał sekcję Michaela Tsokosa:

W ciągu ostatnich kilku dni na portalach społecznościowych wielokrotnie pojawiały się plotki, że została zabita, a sekcja zwłok i dalsze badania medycyny sądowej nie przebiegły prawidłowo. Z tego też powodu odzywam się tutaj w porozumieniu z prokuraturą berlińską, ponieważ przeprowadziłem tę sekcję zwłok. Takiej sekcji nie przeprowadza się samemu w cichym pokoiku - zaznaczył i wyjaśnił, jak podaje portal T-Online, że na miejscu były obecne dwa auta: pracowników z berlińskiego wydziału medycyny sądowej oraz funkcjonariuszy z Państwowego Urzędu Kryminalnego - mówił na nagraniu.

Jak zapewnił, sekcja zwłok Kasi Lenhardt została przeprowadzona prawidłowo i z pewnością modelka nie została zamordowana.

Śmierć (...) bliskiej osoby jest dla rodziny niezwykle bolesna. Ale plotki i rozmowy są jeszcze gorsze. Moja rada: (...) Czasem wystarczy pozwolić odpocząć zmarłym - zaznaczył lekarz. 

Oświadczenie lekarza zdaje się zamykać sprawę śmierci młodej modelki. Fani nie mają jednak takiej pewności. Jak na razie czujne oczy mediów są zwrócone na przyjaciółkę Kasi oraz jej byłego partnera, z którym modelka rozstała się w wielkich emocjach, piłkarza Jerome Boatenga. 

Zobacz także: Przyjaciółka gwiazdy "Top Model" - Kasi Lenhardt - o jej tajemniczej śmierci: "mam nadzieję, że prawda wyjdzie teraz na jaw"

Prokuratura zapewniła, że Katarzyna Lenhardt nie została zamordowana. 

Lekarz został przez internautów oskarżony o korupcję. W nagraniu nazywa podobne zarzuty "żałosnymi".

Kasia Lenhardt miała zaledwie 25 lat. 

Kasia Lenhardt
Instagram

Modelka osierociła 6-letniego chłopca. Kilka dni przed śmiercią napisała na swoim Instagramie, że zaczyna nowy etap w życiu...

Modelka w bardzo dużych emocjach i atmosferze skandalu rozstała się ze swoim partnerem piłkarzem Jerome Boatengą. Piłkarz, gdy tylko dowiedział się, o tym, co się stało, wrócił do Niemiec. 

 

Piotr Woźniak-Starak nie żyje
Newsy
Prokuratura zapowiada sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Czy to konieczne?
Prokuratura zapowiada sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Czy to konieczne?

Dziś rano wiceszef MSWiA za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że służby ratunkowe odnalazły ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy został odnaleziony w okolicach jeziora Kisajno na Mazurach. Ratownicy przez pięć dni szukali męża Agnieszki Woźniak-Starak- niestety, dziś dowiedzieliśmy się o smutnym finale akcji. Piotr Woźniak-Starak zmarł w wieku zaledwie 39 lat. Teraz Prokuratura Okręgowa zapowiedziała, że wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok producenta filmowego. Dlaczego prokuratura podjęła taką decyzję? Prokuratura zleciła sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka Rzecznik prasowy prokuratury w specjalnym komunikacie potwierdził, że zidentyfikowano już ciało odnalezione na jeziorze Kisajno. Wkrótce odbędzie się sekcja zwłok Piotra Woźniaka-Staraka.  W wyniku przeprowadzonych dzisiaj z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019r. uczestniczył z wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2kk. Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej- zapowiada rzecznik prokuratury.  Dlaczego śledczy zdecydowali o przeprowadzeniu sekcji zwłok? To standardowa procedura - również przy wypadkach. Lekarz może określić, czy ofiara była przytomna w chwili wypadku, czy w tragedii nie uczestniczyły żadne osoby i jaka była przyczyna śmierci. W tym przypadku obrażenia na ciele wyjaśnią, czy Piotr Woźniak-Starak wypadając z łódki nie uderzył się w głowę (o czym mogłyby świadczyć m.in. włosy w śrubie motorówki).  Bliskim Piotra Woźniaka-Staraka jeszcze raz składamy kondolencje.  Zobacz...

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja
Newsy
Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?
Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?

  Prokuratura poinformowała o wstępnych wynikach sekcji zwłok Pauliny D. Kilka dni temu odnaleziono ciało poszukiwanej   28-letniej absolwentki Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Kobieta zaginęła ponad tydzień temu, po raz ostatni widziano ją z mężczyzną w wieku 40-50 lat u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki. Policja ustaliła, że był to Gruzin mieszkający przy ulicy Żeromskiego. W sprawie zatrzymano już trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina - wszyscy usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań i niepowiadomienia o śmierci Pauliny D. Do tej pory trwają poszukiwania mężczyzny, który miał zamordować 28-letnią kobietę. Teraz wszyscy zastanawiają się, jaki był motyw zabójcy i jaka była przyczyna śmierci Pauliny D. Prokuratura odpowedziała na te pytania!   Zobacz także:  Brat zamordowanej Pauliny D. zabrał głos. Rodzina ma bardzo ważną prośbę!   Wyniki sekcji zwłok Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi w rozmowie z portalem Wirtualna Polska poinformował o wstępnych wynikach sekcji zwłok. Rzecznik przyznał, że śledczy zabezpieczyli nóż, którym kobieta mogła zostać zamordowana i zdementował medialne informacje, według których ciało Pauliny D. miało być rozczłonkowane.  Wstępne ustalenia po sekcji zwłok potwierdziły, że przyczyną śmierci 28-latki były rany kłute szyi. Stwierdzono także obrażenia wskazujące na pobicie - przyznał Krzysztof Kopania.  A jaki był motyw zabójcy? Dlaczego Paulina D. została zabita? Prawdopodobne jest, że do zabójstwa doszło z motywów seksualnych  - w rozmowie z portale wp.pl przyznał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.  Prokuratura sprawdza jeszcze, czy zabójca podał Paulinie D. środki psychoaktywne.    Zobacz także:  Skandal w sprawie śmierci Pauliny D.!...

East News
Newsy
PILNE! Policja opublikowała list gończy za mężczyzną podejrzanym za zabójstwo Pauliny D.!
PILNE! Policja opublikowała list gończy za mężczyzną podejrzanym za zabójstwo Pauliny D.!

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzany za zabójstwo Pauliny D. ! To właśnie z nim kobieta była widziana po raz ostatni. Policja od kilku dni poszukuje 39-letniego obywatela Gruzji, który według ustaleń śledczych, po dramatycznych wydarzeniach uciekł z Polski. Kim jest poszukiwany mężczyzna i jak wygląda? Zobacz także:  Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana? Policja pokazała zdjęcia podejrzanego mężczyzny Prokuratura opublikowała na stronie Interpolu kilka zdjęć obywatela Gruzji, który jest podejrzany o zabójstwo na tle seksualnym. Mężczyzna nazywa się  Khetsuriani MAMUKA i ma 39 lat.  Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo na tle seksualnym.   W ostatnim czasie poszukiwany przebywał na terenie Łodzi, skąd wyjechał w godzinach popołudniowych 20 października 2018 roku i 21 października 2018 roku w godzinach porannych przekroczył granicę z Ukrainą. Obecnie prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji- czytamy na stronie policji.  Prokuratura podała rysopis mężczyzny: wzrost 178 cm, oczy zielone, krępej budowy ciała, w ostatnim czasie posiadał rudy zarost.    Policja prosi o kontakt każdego, kto wie, gdzie mężczyzna może się ukrywać. Wszystkie informacje można zgłaszać w Wydziale Kryminalnym KWP w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 108/112 lub telefonicznie pod numerami: 42 665- 21-49, 692- 403- 506 lub 997/112.    Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, z którym była widziana Paulina D.     Zobacz także:  Skandal w sprawie śmierci Pauliny D.! Dlaczego  sekcja zwłok została przeprowadzona tak późno? Paulina D. zaginęła ponad tydzień temu. 26 października zostało znalezione ciało kobiety.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner