Nie żyje Willie Garson, amerykański aktor filmowy i serialowy, któremu największą popularność przyniosła rola Stanforda Blatcha w kultowym serialu "Seks w wielkim mieście". O śmierci 57-letniego artysty napisał jego syn, Nathen Garson:

Reklama

Bardzo cię kocham tato. Spoczywaj w pokoju i cieszę się, że podzieliłeś się ze mną wszystkimi swoimi przygodami i że udało nam się tak wiele osiągnąć. Jestem z ciebie taki dumny. Zawsze będę cię kochać, ale myślę, że nadszedł czas, abyś wyruszył na własną przygodę. Zawsze będziesz ze mną. Kocham cię bardziej niż kiedykolwiek to odczujesz. Zawsze byłeś najtwardszą, najzabawniejszą i najmądrzejszą osobą, jaką znałem. Cieszę się, że podzieliłeś się ze mną swoją miłością. Nigdy tego nie zapomnę ani nie stracę - czytamy na jego Instagramie.

Zobacz także: Nie żyje Bezczel. Artysta miał 37 lat. Rapera żegnają gwiazdy: "Mówiłeś, że jest lepiej"

Nie żyje gwiazdor "Seksu w wielkim mieście". Na co zmarł Willie Garson?

Willie Garson miał 57 lat, a zagraniczne media podają tylko, że przyczyną śmierci aktora była choroba. Mężczyznę żegna stacja HBO, dla której stworzono "Seks w wielkim mieście":

Willie Garson był w życiu, jak i na ekranie, oddanym przyjacielem i promykiem dla wszystkich w swoim wszechświecie. Stworzył jedną z najbardziej lubianych postaci z panteonu HBO i był członkiem naszej rodziny przez 25 lat. Jesteśmy głęboko zasmuceni jego odejściem i składamy najszczersze kondolencje jego rodzinie i bliskim

Zobacz także: "Seks w wielkim mieście" wraca, ale nie zobaczymy w nim Samanthy Jones. Kim Cattrall ma dziś 64 lata - jak się zmieniła?

East News

Willie Garson miał na swoim koncie dziesiątki filmowych i serialowych ról, choć głównie drugoplanowych. Zagrał w takich produkcjach jak „Dzień świstaka”, „Sposób na blondynkę” czy „Zakręcony piątek”. Pojawił się również w serialach „Przyjaciele”, „Ally McBeal”, „Detektyw Monk” czy „Z Archiwum X”. W serialu "Seks w wielkim mieście" wcielał się w rolę przyjaciela Carrie (Sarah Jessica Parker), Standforda.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "Seks w wielkim mieście" powraca! Jak wyglądają dzieci głównych bohaterek? Są już prawie dorosłe!

East News
Reklama
Reklama
Reklama