Joanna Krupa smutna
EastNews

Joanna Krupa w żałobie, odszedł jej przyjaciel...

Joanna Krupa smutna
EastNews

Joanna Krupa przeżywa obecnie jedne z najpiękniejszych chwil w jej życiu. Gwiazda jest w ciąży i już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka powinna teraz dużo odpoczywać i unikać stresu. Niestety, niespodziewanie zmarł jej wielki przyjaciel. 40-latka pożegnała się z nim w mediach społecznościowych. Co napisała?

Joanna Krupa w żałobie 

Joanna Krupa na swoim Instagramie podzieliła się z fanami bardzo smutną wiadomością. 9 czerwca odszedł jeden z jej piesków, Rugby. 

Moje serce jest złamane i rozbite się na setki kawałków. Jestem tysiące mil stąd. Zmarł mój aniołek Rugby. Czasami życie po prostu nie ma sensu. Osoby, zwierzęta, które kochamy są nam zabierane - napisała Joanna Krupa na Instagramie. 

Zobacz także: Dramat Joanny Krupy! Straciła swojego ukochanego przyjaciela

Odejście pieska to wielki cios dla modelki. Gwiazda uwielbia zwierzęta jak mało kto i nieustannie apeluje o pomoc dla czworonożnych przyjaciół. Joanna w stacji TVN prowadziła nawet program pt. "Misja pies". 

Joanna Krupa od wielu lat jest również związana z organizacją PETA, wspiera wiele schronisk dla zwierząt, a także sama jest opiekunką kilku czworonogów. Co warto przypomnieć, gwiazda swojego obecnego męża, Douglasa Nunesa poznała na wybiegu na psów. Z pewnością ukochany gwiazdy bardzo ją teraz wspiera w ciężkich momentach.

Joanna Krupa straciła przyjaciela 

Joanna Krupa kocha pieski

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One year ago met this stranger @nunes451 at the Laurel Canyon dog park. Here we are today 💗

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08