Nie żyje Ewa Greś
East News

Nie żyje Ewa Greś. Aktorka z "Na Wspólnej" miała 44 lata 

Nie żyje Ewa Greś
East News

Nie żyje Ewa Greś, aktorka teatralna, która zyskała popularność dzięki roli w serialu "Na Wspólnej". Miała jedynie 44 lata. Ewa odeszła 10 lutego 2020 roku. Przyczyna śmierci jeszcze nie jest znana. Smutną informację przekazał m. in. Teatr Żydowski w Warszawie. 

Zobacz także: Nie żyje kolejny uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia". Wzruszające pożegnanie bliskich

Ewa Greś nie żyje 

Ewa Greś zmarła 10 lutego w wieku 44 lat. O śmierci aktorki, we wzruszającym wpisie poinformował Chochlik Kulturalny: 

Serce mi krwawi. Nie żyje artystka Teatru Żydowskiego - Ewa Greś. Aktorka z pięknym piachem w głosie, wielką wrażliwością i kulturą grania. Kilka miesięcy temu składając jej życzenia urodzinowe, napisałem, że to kobieta, w której oczach kryje się tajemnica. Że tęsknię za jej Sophie Tucker z niezwykłego spektaklu "One same". Zdarzało nam się długo rozmawiać. O życiu, o teatrze. Nawet gdy pojawiała się na scenie nieco rzadziej, podsyłała mi informacje o ciekawych wydarzeniach, o tekstach, które powinienem przeczytać. Mówiła zawsze: Panie Chochliku... Cieszyła się, mając wokół siebie ludzi. Miała dopiero czterdzieści cztery lata... Tak bardzo mi przykro, że nigdy więcej nie zobaczę jej już w teatrze. Wiem, że to zabrzmi melodramatycznie, ale wierzę, że ona jest gdzieś tutaj obok nas, za taflą szkła. Nie potrafimy jej zobaczyć, ale ona jest... - czytamy na Facebooku 

Ewa Greś to absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie oraz Wydziału Malarstwa i Grafiki na ASP w Gdańsku. Grała w teatrach w Olsztynie, Rzeszowie, Zakopanem i Warszawie - najcześciej w Teatrze Syrena i Teatrze Żydowskim.

Ewo, dziękujemy Ci za piękne role, będzie nam Ciebie brakowało - pożegnała aktorkę Dyrekcja oraz zespół Teatru Żydowskiego

Ewa Greś wystąpiła również w filmie "Raport" z 2001 roku oraz w serialu "Na Wspólnej", gdzie wcieliła się w rolę pielęgniarki. Rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia. 

Zobacz także: Nie żyje siostra George'a Michaela! Jej ciało znaleziono dokładnie w trzecią rocznicę śmierci brata

Ewa Greś zmarła 10 lutego 2020 roku w wieku 44 lat. Nie podano przyczyny śmierci. 

 

Więcej na temat Na Wspólnej
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15