Nie żyje siostra George'a Michaela! 55-letnia Melanie Panayiotou zmarła w pierwszy dzień świąt, dokładnie trzy lata po śmierci swojego słynnego brata! Jej ciało znalazła starsza siostra, Yioda Panayiotou w domu Melanie w Londynie. W imieniu rodziny informację o śmierci potwierdził już John Reid, prawnik kobiety.

WIDEO

player placeholder

Siostra George'a Michaela nie żyje

Pierwszy dzień świąt 2016 roku dla wszystkich fanów talentu George'a Michaela jest datą tragiczną. Wtedy 53-letni muzyk zmarł w swoim domu w Oxfordshire. Dokładnie trzy lata później, również w dzień Bożego Narodzenia zmarła jego siostra. Jak piszą brytyjskie media, Melanie była bardzo bliska bratu. To jej po śmierci George'a przypadła jej część jego majątku, obejmującego 100 mln funtów i posiadłość w Północnym Londynie.

Melanie wielokrotnie wypowiadała się bardzo ciepło o George'u, a zaledwie kilka dni temu wydała oświadczenie, w którym napisała do fanów, że wiadomości od nich są krzepiące w trudnych chwilach dla całej rodziny. Jej ostatnia publiczna wypowiedź miała miejsce 48 godzin przed śmiercią. Mówiła o miłości do brata i apelowała do fanów, by dalej czynili dobro, dla jego pamięci.

Zobacz także:

Śmierć siostry swojego kolegi z zespołu Wham! skomentował już Andrew Ridgeley:

Otrzymałem tragiczną wiadomość o odejściu Mel Panayiotou. W tym bardzo smutnym czasie moje myśli są z jej siostrą i ojcem - napisał na Twiterze.

George Michael odszedł trzy lata temu - w Boże Narodzenie 2016 roku:

arch18
East News