Festiwal filmowy w Wenecji to okazja do obejrzenia najlepszych filmów, ale też doskonały moment do tego, by gwiazdy mogły zaprezentować się na czerwonym dywanie, a nawet zaskoczyć fanów serią ujęć z bajecznego, włoskiego miasta. Nic zatem dziwnego, że w Wenecji na początku września pojawiła się również Anna Lewandowska, która zaskoczyła towarzystwem!

Reklama

Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji

Ostatni czas w życiu Anny Lewandowskiej był naprawdę intensywny. Kilka miesięcy temu trenerka zorganizowała razem z mężem drugie wesele, a teraz żona Roberta Lewandowskiego nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne zawodowe projekty. Anna Lewandowska znalazła jednak czas na to, by wybrać się na jedno z najważniejszych wydarzeń światowego kina: festiwal filmowy w Wenecji.

Trenerka nie była jednak jedyną polską gwiazdą, która wybrała się do Włoch, bo podczas festiwalu światło dzienne ujrzało zdjęcie... Anny Lewandowskiej z Małgorzatą Kożuchowską! Aktorka także pojechała obejrzeć wybitne filmy i spędzić kilka dni wśród weneckich kanałów i zabytków. Obie panie zapozowały z charakterystyczną miną, posyłając "buziaki" fanom.

- Dobry początek dnia - napisała na Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

instagram @malgorzatakozuchowska

Zobacz także: Anna Lewandowska w ogniu krytyki pod rodzinnym zdjęciem. "Myślałem, że to ten tancerz"

Choć obie gwiazdy wybrały na festiwal w Wenecji nieco inne kreacje, trzeba przyznać, że obie prezentowały się zjawiskowo. Małgorzata Kożuchowska postawiła na długą, liliową suknię z marszczeniami i falbanami, do której dobrała minimalistyczne dodatki i niewielką jasną torebkę.

Zobacz także
instagram @malgorzatakozuchowska

Anna Lewandowska z kolei wybrała kreację w kolorze przygaszonej zieleni o ciekawej formie. Również jej złota, okrągła torebka zwracała uwagę, a cała stylizacja dopasowała się do magicznego klimatu Wenecji.

GABRIEL BOUYS/AFP/East News

Co ciekawe, już niebawem córki Anny Lewandowskiej rozpoczną rok szkolny - ich mama z pewnością już niedługo będzie im towarzyszyć w tym ważnym momencie.

Która z polskich gwiazd prezentowała się - waszym zdaniem - lepiej? My czekamy już na więcej kadrów z przepięknej Wenecji!

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę. Sypią się gratulacje

instagram @malgorzatakozuchowska
Instagram @annalewandowska
Reklama
Reklama
Reklama