Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Finaliści 2.edycji "Dance Dance Dance"
Facebook Dance Dance Dance TVP
Newsy

Wielki finał "Dance Dance Dance" już za nami! Widzowie wybrali najlepszy duet drugiej edycji show! 

Za nami ostatni, naprawdę wyjątkowy odcinek "Dance Dance Dance"!

Za nami ostatni, naprawdę wyjątkowy odcinek "Dance Dance Dance"! Dziś, w sobotę 25 kwietnia,  poznaliśmy zwycięzców drugiej edycji tanecznego show Telewizyjnej Dwójki. W finale, który ze względu na pandemię koronawirusa odbył się w studiu "Pytania na Śniadanie" zmierzyli się: Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz czyli duet Fit Lovers. Na planie programu zabrakło Anny Muchy i Roberta Kupisza, z którymi prowadzący łączyli się online. Kto wygrał drugą edycję "Dance Dance Dance"?

"Dance Dance Dance": Który występ dla Roksany Węgiel był najtrudniejszy? "Przekroczyłam swoje bariery"

Finał "Dance Dance Dance"

W związku z pandemią koronawirusa finał "Dance Dance Dance" odbył się bez udziału publiczności. Pary nie zatańczyły na multimedialnej scenie, a w studiu pojawili się tylko finaliści show oraz Tamara Gonzalez Perea, Tomasz Kammel oraz Ida Nowakowska. W programie na żywo przypomniane zostały wybrane występy finalistów i to na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS wybrali zwycięski duet. W programie zostały wyświetlone również występu wszystkich uczestników drugiej edycji show TVP. 

Miejsce trzecie i 10 tysięcy złotych, które zostały przekazane na cele charytatywne zdobyli Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Duet przeznaczył pieniądze na rzecz Mai i Zuzi, podopiecznych Fundacji Jedni Drugim. Miejsce drugie zajęli Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, którzy przekazali 10 tys. złotych na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

Widzowie zdecydowali, że drugą edycję "Dance Dance Dance" wygrali Pamela i Mateusz z Fit Lovers! Para otrzymala 100 tys. złotych, które przekazali na rzecz integracyjnego Klubu Sportowego AWF w Warszawie. 

Gratulujemy!!!

Zobacz także: Krzysztof Jonkisz z "Dance Dance Dance" skradł serce Anny Muchy: "Miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w prime timie!"

Pamela i Mateusz wygrali 2. edycję show!

Pamela i Mateusz z Fit Lovers w finale Dance Dance Dance
Instagram

Wielki finał "Dance Dance Dance" już za nami.

Anna Mucha, Ida Nowakowska, Robert Kupisz na planie Dance Dance Dance
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Bracia Krzysztof i Rafał Jonkisz w Dance, Dance, Dance
Mat. promocyjne
Newsy
Poruszający fragment "Dance Dance Dance"! Bracia Jonkisz wspominają: "Odejście taty było ciosem"
Już w najbliższą sobotę, 18 kwietnia zobaczymy kolejną odsłonę "Dance Dance Dance".

Już w najbliższą sobotę, 18 kwietnia zobaczymy kolejną odsłonę "Dance Dance Dance". W najnowszym odcinku tanecznego show zobaczymy porauszające wspomnienie braci Jonkisz o nieżyjącym ojcu. Tata Rafała i Krzyśka zmarł, kiedy mieli 13 i 11 lat.  Pewnego dnia po prostu się nie obudził. Zmarł podczas snu… - wyznała poruszona mama braci Jonkisz.     Odejście taty było dezorientującym ciosem... - powiedział Rafał. Chociaż od tamtych dramatycznych wydarzeń minęło już prawie dziesięć lat, bracia Jonkisz do tej pory nie mogą pogodzić się z tak wielką stratą. Rafał i Krzysiek wierzą, że ukochany tata cały czas ich wspiera. Tańcząc na treningach odczuwamy obecność taty. Mamy poczucie, że na nas patrzy. Szkoda, że go z nami nie ma ale jeśli jest na górze to na pewno jest ucieszony, że dobrze nam idzie - wyznał Krzysiek Jonkisz.  Zobaczcie poruszający fragment programu "Dance Dance Dance" w którym Rafał i Krzysiek wspominają nieżyjącego tatę!  Zobacz także:   Anna Mucha ostro skrytykowana przez bardzo znanego piłkarza! Poszło o jej płacz w "Dance Dance Dance" Tata braci Jonkisz zmarł blisko 10 lat temu.

Gwiazdy dance dance dance 2
Newsy
Znamy wszystkie pary drugiej edycji "Dance dance dance"! Zaskakujące nazwiska

Druga edycja " Dance dance dance " w TVP rusza już wiosną. Wiadomo, że w roli prowadzącego zobaczymy Tomasza Kammela, który razem z Basią Kurdej-Szatan prowadził pierwszą edycję tanecznego show. Teraz prezenter będzie gospodarzem programu sam. A kogo zobaczymy w "Dance dance dance" 2? Mamy pełną listę gwiazd drugiej edycji. Jakie gwiazdy wystąpią w "Dance dance dance" 2? Pod koniec lutego rusza 2. edycja  "Dance dance dance". Program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, a w pierwszym sezonie nie zabrakło kontrowersyjnych sytuacji: spory, niebezpieczne upadki podczas występów , łzy na treningach i gorzkie słowa po odpadnięciu. To wszystko sprawia, że 2. edycja ma szansę stać się hitem wiosennej ramówki. A oto pełna lista gwiazd, które wystąpią w Dance dance dance 2: 1. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora 2. Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek 3. Duet Fit lovers  czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz 4. Kasia Stankiewicz z siostrą Anną 5. Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka 6. Rafał Jonkisz i Krzysztof Jonkisz Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo? Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz z Fit lovers Rafał Mroczek Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora    

Ida Nowakowska i Anna Mucha w "Dance, Dance, Dance"
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Newsy
"Dance Dance Dance" Kto odpadł w 2. odcinku? "To było złe, do kitu!" Ida Nowakowska nie wytrzymała!
Za nami kolejny odcinek "Dance Dance Dance". Kto musiał pożegnać się z programem?

Trwa kolejny odcinek "Dance Dance Dance", w którym zostało pięć par: Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem, Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, Przemek Cypryanski i Rafał Mroczek oraz Fot Lovers. Po pierwszych tańcach najgorzej wypadli  Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, którzy zdobyli zaledwie 13,5 punktu.  Po duetach przyszedł czas na solówki. Zatańczyli: Rafał Mroczek, Rafał Jonkisz, Mateusz z Fit Lovers, Ania Karczmarczyk i Aleksander Sikora. Ostatecznie z programem musieli pożegnać się... Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Zobacz także:  Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance Dance Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...” Punktacja w "Dance Dance Dance" Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka zatańczyli do piosenki Shakiry "Hips Don't Lie". To było trochę za leniwe - powiedziała Anna Mucha. Za swój występ otrzymali w sumie 18 punktów. Zobacz także:  Mateusz Łapka to odkrycie "Dance Dance Dance"! Kim jest partner Ani Karczmarczyk w programie? Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem zmierzyli się z hip-hopowym tańcem do utworu "Talk Dirty" Jasona Derulo. Za występ dostali 21 punktów.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez DANCE, DANCE, DANCE (@dancedancedancetvp) Mar 11, 2020 o 10:11 PDT Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par. Zatańczyli do...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner