Nicole Scherzinger o rozstaniu z Lewisem Hamiltonem
ONS

Sherzinger kocha Hamiltona, ale z nim zerwała. Ten związek to prawdziwy mezalians

Nicole Scherzinger o rozstaniu z Lewisem Hamiltonem
ONS

Nicole Scherzinger po odejściu z Pussycat Dolls postanowiła robić karierę solową. Artystka niestety nie rozwinęła skrzydeł tak jak przy koleżankach z zespołu i odsunęła się na razie w cień. Co jakiś czas pokazuje się jednak na imprezach, gdzie zachwyca pięknymi strojami. Zobacz: Nicole Scherzinger w ultra seksownym kombinezonie

Niedawno wokół artystki znowu zrobiło się gorąco, a wszystko za sprawą jej rozstania z wieloletnim partnerem, Lewisem Hamiltonem. Para wydała oświadczenie i poinformowała swoich fanów o całym zajściu na Twitterze. Wiadomość ta zadzwiła opinią publiczną, ponieważ  wokalistka i sportowiec uchodzili za świetny związek, pomimo kilku kryzysów. Spekulowano o tym, że to Scherzinger zostawiła Hamiltona, ale z udzielonego przez nią wywiadu w "The Sun" wynika zupełnie co innego. Nicole wyznała, że nadal jest zakochana:

Jestem załamana tym, że nam nie wyszło. To była najtrudniejsza decyzja w naszym życiu. Podjęliśmy ją wspólnie. Kocham Lewisa, i wiem, że on też czuje to samo do mnie. Życzymy sobie nawzajem szczęścia i chcemy dla siebie jak najlepiej.

Czy gwiazdy zdecydują się jeszcze na powrót?

Zobacz: Popisy Farnej w trailerze X-Factor to kopia z USA. Porównajcie samiNicole jak cyganka:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48