Nicki Minaj w Polsce, kiedy gdzie

Pamiętacie zachcianki Beyonce w Polsce? To nic przy tym, czego żąda Nicki Minaj!

Nicki Minaj w Polsce, kiedy gdzie

 

Już 24 lutego Nicki Minaj zagra swój pierwszy koncert w Polsce. Najpopularniejsza na świecie gwiazda hip hopu wystąpi w Łodzi w Atlas Arenie. Jej show poprzedzi koncert Smolastego. Jak wiadomo, artyści jej pokroju mają mnóstwo żądań od organizatorów. Jej wymagania są... kosmiczne! 

 

Nicki Minaj w Polsce - czego żąda od organizatorów?

 

Nicki Minaj w ramach promocji albumu "Queen" zagra w 21 europejskich miastach w całej Europie. Jej koncerty to show na najwyższym poziomie, co oczywiście wymaga ogromnej ekipy i niezliczonej ilości sprzętu. Mówi się, że specjalna, dwu modułowa scena zostanie przetransportowana w aż 14 ciężarówkach. To nie wszystko - Nicki Minaj zabiera ze sobą sztab ludzi, którzy mają do dyspozycji... 10 tourbusów. To jednak nie koniec.

 

Przy okazji występu Beyonce w Polsce plotkowano, że gwiazda wymaga m.in. czerwonego papieru toaletowego, tytanowych słomek do napojów (wartych około 3 tysiące każda) oraz ręcznie rzeźbionych kostek lodu do chłodzenia gardła. Jakie specjalne "zachcianki" ma Nicki? 

 

Nicki Minaj pragnie mieć zapewnione aż trzy prywatne pomieszczenia: pokój dla siebie, garderobę oraz specjalne miejsce do przygotowywania się do koncertu. We wszystkich pokojach ma być utrzymana stała temperatura. Oczywiście zadba o to oddzielna osoba. To tylko kilka wymagań, o których wiemy. Plotkuje się jednak, że lista wymagań Nicki ma kilkadziesiąt stron. Nawet nie chcemy wyobrażać sobie, co na nich jest :)

 

Zobacz: Nicki Minaj naśladuje Dodę?! Założyła identyczną sukienkę! POJEDYNEK

 

Wybieracie się na koncert Nicki w Łodzi?

ONS.pl

Doda i Nicki Minaj w identycznej sukience! POJEDYNEK
EastNews

Więcej na temat Nicki Minaj
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15