Netflix zapowiedział dziś “Erotica 2022”!

Netflix zapowiada swój pierwszy polski film - "Erotica 2022"! Gwiazdorska obsada! Kiedy premiera?

Netflix zapowiedział dziś “Erotica 2022”!

Już jesienią pojawi się pierwszy polski film Netflixa - „Erotica 2022”! Co kryje się pod tym intrygującym tytułem? Kto w obsadzie? Poznajcie wszystkie szczegóły produkcji, o której na pewno będzie bardzo głośno! 

Zobacz także: QUIZ! Jak uważnie oglądaliście "W głębi lasu" - nowy hit Netflix? Sprawdźcie się!

"Erotica 2022" - polski film Netflixa

Jak czytamy informacji prasowej na temat “Erotica 2022” - będzie to antologia filmowa stworzona przez pięć polskich reżyserek: Olgę Chajdas (1983, Nina), Annę Jadowską (Dzikie róże), Katarzynę Adamik (1983Pokot) Jagodę Szelc (Wieża. Jasny dzień) oraz Annę Kazejak (Obietnica), które przeniosły na ekran historie napisane przez pięć uznanych polskich pisarek (odpowiednio): Gaję Grzegorzewską, Grażynę Plebanek, Joannę Bator, Ilonę Witkowskę i Olgę Tokarczuk.

“Erotica 2022” przedstawia rzeczywistość podobną do naszej, chociaż znacznie bardziej opresyjną wobec kobiet i surrealistyczną. Wydarzenia ukazane w filmie mogłyby jednak zdarzyć się dziś – i to jest najbardziej niepokojące - opisują swój projekt twórczynie.

Kto w obsadzie filmu "Erotica 2022"? M.in. Małgorzata Bela, Agnieszka Żulewska, Julian Świeżewski, Agata Buzek, Andrzej Konopka, Sebastian Stankiewicz, Monika Pikuła, Ignacy Liss, Sara Celler Jezierska oraz Sebastian Pawlak. 

Premiera - jesienią na Netflix! Czekacie?

Główną rolę zagra Małgorzata Bela!

Netflix zapowiedział dziś “Erotica 2022”!

Nad filmem pracowała laureatka Nagrody Nobla - Olga Tokarczuk! 

Olga Tokarczuk odebrała nagrodę Nobla
East News

 

Więcej na temat Agata Buzek Małgorzata Bela
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01