Flesz (15/2013)
Flesz (15/2013)

Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary

Flesz (15/2013)
Flesz (15/2013)

Nowy związek Agnieszki Szulim z Maciejem Żakowskim wzbudza sporo emocji. Głównie za sprawą tego, że dziennikarka nie ma jeszcze rozwodu z mężem Adam Badziakiem. Pikanterii wszystkiemu dodawały również tajemniczo brzmiące wpisy Nergala, z którym rzekomo miała spotykać się gwiazda TVN''''u. Zobacz: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia"

Magazyn "Party" informuje, że to właśnie Adam Darski zeswatał Agnieszkę z Maciejem. Para poznała się na jednej z warszawskich imprez, na którą muzyk zabrał dziennikarkę.

- Wpadli sobie w oko i od razu się polubili. Ale co w tym dziwnego! Maciek jest niezwykle otwartym, a przy tym szarmanckim mężczyzną. Zaczęli od bycia dobrymi kumplami. Ale z biegiem czasu koleżeński układ zamienił się w coś więcej - zdradza "Party" znajoma Szulim.


Znajomi pary jednogłośnie twierdzą, że Szulim i Żakowski idealnie do siebie pasują.

- Ich relacja nie polega na tym, że piją wieczorem czerwone wino, patrzą sobie w oczy i szepczą czułe słówka. Znajdują czas i na pracę i na wspólne przyjemności, i na to, aby z osobna rozwijać swoje pasje. Ideał! - przytacza "Party" wypowiedzi osób z otoczenia pary.


Magazyn donosi również, że Agnieszka Szulim nie jest zadowolona z zamieszania medialnego wokół jej nowego związku.

- Agnieszka nie była zadowolona, że jej związek został ujawniony. Nie dlatego, że się wstydzi Maćka. Po prostu nie chciała stać się jedną z tych gwiazd, których życie prywatne rozkładane jest na części pierwsze przez portale i gazety piszące o gwiazdach - wyznał znajomy dziennikarki.


Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż para oficjalnie pojawi się razem. Z takim podejściem ten moment z pewnością nie nadejdzie szybko.

Zobacz: Kim jest Maciej Żakowski - nowy partner Agnieszki Szulim?

Prywatnie zdjęcia Macieja Żakowskiego i Agnieszki Szulim:

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51