Natasza Urbańska w programie Superstarcie
ONS

Urbańska dostała kolejną szansę. Wystąpi w dużym show jako uczestniczka

Natasza Urbańska w programie Superstarcie
ONS

Lista programów, w których swój udział wzięła Natasza Urbańska, jest naprawdę długa - "Taniec z Gwiazdami", "Jak oni śpiewają", "Bitwa na głosy", "Przebojowa noc", "Złota sobota" - to tylko część z jej dużego dorobku telewizyjnego. Niestety, żaden z nich nie uczynił z Nataszy pierwszoligowej gwiazdy. Przypomnijmy: Urbańska rozpamiętuje porażkę: Mucha nie powinna wygrać "TzG"

Tym razem wszystko może się zmienić. Kilka dni temu informowaliśmy was o nowym muzycznym programie w TVP 2 - "SuperSTARcie", w którym wystąpi 10 muzycznych gwiazd. W każdym emitowanym na żywo odcinku, śpiewać będą oni piosenki z różnych muzycznych stylów, m.in. popu, rocka, jazzu, dance czy R&B. Na razie potwierdzono trójkę uczestników: Reni Jusis, Rafała Brzozowskiego i Katarzynę Wilk. Jak ustalił portal interia.pl kolejnym zawodnikiem będzie Natasza Urbańska. Ponadto, w show ma się pojawić również Titus z Acid Drinkers. 

Czy tym razem Nataszy uda się podbić serca widzów i wymagającego jury? Przekonamy się już 3 października, kiedy show oficjalnie wystartuje.

Zobacz: Plejada gwiazd w nowym show TVP. Namówili nawet Kasię Nosowską


Natasza Urbańska z córką w "Vivie!":

Więcej na temat Natasza Urbańska
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12